рукиЖимолости• 26 мая в 10:56
Хабарі усюди. Дітсадок
Дівчата, привіт. Я сьогодні просто в шоці.
Пішла оформляти дитину в садок. Мені прямою мовою сказали: "Місць немає, але якщо дуже треба — вирішимо". Натякнули на "благодійний внесок" у розмірі двох моїх зарплат. І це при тому, що садок державний, і ми маємо прописку в цьому районі.
В поліклініці те саме — до вузького спеціаліста черга на три місяці, але "можна домовитись". На роботі зарплату платять мінімалку в конверті, бо "офіційно" невигідно.
Я просто не розумію — ми працюємо, платимо податки, а живемо за принципом "хочеш нормально — плати двічі". Де той рівень життя, про який говорять? У мене відчуття, що нас просто тримають за худобу — дають рівно стільки, щоб не здохли, і вимагають мовчати.
Скажіть чесно — як ви викручуєтесь? Бо я вже на межі.
Подвійна веселка• 26 мая в 11:11
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А де черга 3місяці до вузького спеціаліста?
В фантазии автора.
Слухи-руки не распускаю• 26 мая в 11:11
Ответ дляГидроусилитель руля
У автора в уяві. На три місяці навіть графіку у лікаря нема.
Може автор з Польщею попутала?))
Бабуся Бетман• 26 мая в 11:12
Ответ дляГидроусилитель руля
ну на деле бывает такое, что у врача на месяц вперед записи нет (занято уже), а потом он в отпуск, а потом болеет)
Гидроусилитель руля• 26 мая в 11:13
Ответ дляБабуся Бетман
Ну бывает. Но это редко. Тем более есть другие врачи. Или у автора один ортопед на весь город.
Гидроусилитель руля• 26 мая в 11:13
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Може автор з Польщею попутала?))
Отож.
Конфиденциальность• 26 мая в 11:16
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тролль
Ну,какой тролль.Я пошла ребенка записывать в 3 месяца,один садик остался.Сказали прийти в год,пришла та-дам ’надо пластиковое окно в коридор’.Ставили,а куда мне его девать,если прописан там
Одні думки• 26 мая в 11:22
Ответ дляБабуся Бетман
С направлением можно пойти к любому врачу Украины. Они не могут все одновременно болеть или уходить в отпуск.
Единая страна!• 26 мая в 11:24
ви ж самі отримуєте з/п в конверті і вас дивують хабарі?
От ті, до кого ви звертались також хочуть свій ’конверт’.
ЖаннаНеАгузарова• 26 мая в 11:26
Ответ дляОтжигающая
А у вашій реальності дитину можна записати в садок за кілька місяців до початку відвідування. Я ставала в чергу в той день, коли отримала свідоцтво про народження.
1000%
Дивна логіка в автора
ЖаннаНеАгузарова• 26 мая в 11:27
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
В моєму місті є такий узіст. Так, до нього запис за три місяці, але є ще багато безкоштовних варіантів. Про таких спеціалістів пише автор.
ЖаннаНеАгузарова• 26 мая в 11:29
Ответ дляКонфиденциальность
А чому не записали через електронну чергу?
Не записали безкоштовно - платіть/ставте вікна.
ЛисичкаСестричка• 26 мая в 11:29
у нас по декларации с семейным все четко, в срок, без очередей (как раньше по 20 человек), никто и не намекает на какие-то внески + везде камеры.может Вы в очень большом городе? Одесса, Харьков?** вспомнила, длинная очередь на месяц была только к психиатру. по понятным причинам.
Слухи-руки не распускаю• 26 мая в 11:36
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
До безкоштовних черга 3 місяці? Яке це місто?)
Конфиденциальность• 26 мая в 11:36
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Наверное потому,что не было в 2011 году никаких электронных очередей,нужно было самой идти
Сизоока бестія• 26 мая в 11:37
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тролль
Который любит играться с чатом джипити
Слухи-руки не распускаю• 26 мая в 11:39
Ответ дляКонфиденциальность
15 років пройшло)) черги є з 2013 року на місцевих рівнях
Конфиденциальность• 26 мая в 11:41
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Да,бля,прошло и ни хера не изменилось!Зачем мне 2013,если это двумя годами раньше было
Просто болталка• 26 мая в 11:43
Що значить «пішла» ?
Є електронна черга, в яку краще записатися при народженні, і ви бачите, своє місце в черзі.
Стетоскопуло• 26 мая в 11:44
так, а який саме садок та поліклініка, ну дуже цікаво? якщо ви йдете у вже сформовану групу, то ясне діло, що може не бути місць
Бавовнятко• 26 мая в 11:44
Что-то не сходится, если ваш ребенок идёт в садик, вы уже 2 года как в очереди должны быть
Слухи-руки не распускаю• 26 мая в 11:46
Ответ дляКонфиденциальность
До чого тут ви, якщо електронні чергм існують і авторки дитина явно після 2013 р.н.
Ніхто від руки в черги на листочок давно не записує
Просто болталка• 26 мая в 11:47
Ответ дляЛисичкаСестричка
Автор тріль із паралельної реальності !
Оформлювала в садок дитину ще в 2020 - навіть цукерки відмовилися брати, не те що б гроші.
Конфиденциальность• 26 мая в 11:48
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Так а мне Вы зачем это пишите,пишите автору.Мне это не актуально уже
ЖаннаНеАгузарова• 26 мая в 12:14
Ответ дляКонфиденциальность
А для чого зараз ця інформація?
Згадала баба, як дівкою була?
Конфиденциальность• 26 мая в 12:15
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А для чого зараз ця інформація?
Згадала баба, як дівкою була?
Для того,что ни хрена не меняется.И да,вам лично я ничего не писала.Не утруждайтесь
Слухи-руки не распускаю• 26 мая в 12:16
Ответ дляКонфиденциальность
Щоб ви не розказували, що нічого не міняється
ЖаннаНеАгузарова• 26 мая в 12:16
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
До нього одного, це узіст в онко диспансері.
Так, пишу саме про безкоштовний запис. Платно, до нього, теж не швидко буде.