Для драки• 27 мая в 14:54
Хочу запитати як вам мої руки, які я наполегливо качала
Бо я щось розчарована - все одно висить все і не видно скільки я ті руки качала...
Барабасиха• 27 мая в 16:42
Щось ніяких слідів качання.Ну але ще може рано.Продовжуйте і буде.На це треба роки
Барабасиха• 27 мая в 16:43
Ответ дляЯ погнала
Пробачте, але бачу просто худі руки...на рахунок дряблості- швидко не піде, поки прокачки не бачу. Їжте білок, беріть більшу вагу. Можливо навіть навпаки вагу треба вам набрати, шоб дряблість пішла.
Це мої 41 річні руки для порівняння, качаюсь вся, не тільки руки. І не вдома. І вам раджу)) вдома для рук треба інвентар, а саме набірні ЗРУЧНІ гантелі до 7кг кожна принаймні.
Ви супер,результат прекрасний
ШобВам_КакНам• 27 мая в 16:50
Ответ дляЯ погнала
Данунахер такие ручищи иметь 😳
Я погнала• 27 мая в 16:57
Ответ дляЛінива, не каюсь
Вы для фото аж пузо втянули…
Ой...знаете, если есть пузо, то как ни старайся оно не втянется до подтянутого рельефного живота😂говорю как человек у которого оно было, и который скинул его)))
Я погнала• 27 мая в 16:59
Ответ дляМалявка ще та
Та не... Она недавно юбку тут выбирала..
Боже, ну хоть по рукам меня узнают уже, я таки дождалась своего звёздного часа))))
слава богу что не по гадостям узнаваема, а по фигуре)))
Я погнала• 27 мая в 17:00
Ответ дляСіґеле-міґеле
?? такі страшні пальці і нігті можуть бути у жінки? мій шок у шоці
Я ними чоловікам на спинках подряпини роблю))) і душу в обіймах своїми біцепсами
Сіґеле-міґеле• 27 мая в 17:05
Ответ дляЯ погнала
Ну Ок) головне, щоб вам задоволення приносило)) я чесно подумала, що ви чоловік і нас тролите, але може просто ракурс такий не дуже вдалий для рук
Мяо мой мяо• 27 мая в 17:13
Гарні руки, є легкий рел´єф, а тріцепс качати, це справа років - дуже великий і неактивний м´яз.
Потужна махіна• 27 мая в 17:23
Ответ дляДля драки
Нє, ну зрозуміло що не для міс фітнес бікіні прокачані. Для життя хотілося підкачані з м´язами. А не оце от
Я руки накачала коли мала народилася, носила, купала, візочок по сходах тягала, гойдала її на руках, не треба ніяких тренерів і головне вага з якою працюю плавно збільшується))))
Мама фіфті цента• 27 мая в 17:28
Ответ дляЯ погнала
Супер секси. Красотка!
Чем вы занимаетесь?
Мама фіфті цента• 27 мая в 17:30
Ответ дляЯ погнала
На фото я позирую вывев плечи, если вы спортом не занимаетесь, то и не понимаете что это. В расслаблено состоянии все женственно и красиво, потому что есть прокачка мышц, но в меру.
Завистницы понабежали
Я погнала• 27 мая в 18:00
Ответ дляМама фіфті цента
Супер секси. Красотка!
Чем вы занимаетесь?
Железо тягаю, лфк, чтоб ручища и ножища огромные были при росте 158, яд у советчиц вызываю😂
Но по моему опыту, ядом плюют те, кто никакого отношения к мышцам и спорту не имеют.
Мама фіфті цента• 27 мая в 18:22
Ответ дляЯ погнала
Гарно
ПуГоФФка• 27 мая в 21:09
Ответ дляЯ погнала
Ой не. Это ту мач.
ПуГоФФка• 27 мая в 21:10
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не треба нас тролити, це чоловічі руки
А лифчик зачем?
ПуГоФФка• 27 мая в 21:11
Ответ дляГолодаю
Руки худые, засушенные, чему там висеть? И спасибо что лицо спрятали, смогу хоть ночью поспать
Удалено администрацией...
БеллаДонна• 27 мая в 21:28
Ответ дляЯ погнала
На второй фотке вы как будто парите в воздухе)) Со штангой)) Прикольный эффект тени
Голодаю• 27 мая в 23:38
Ответ дляПуГоФФка
Иди соси
Страшило, не пыхти. Ещё страшнее станешь
хотя куда страшнее
Карма хамелеона• 28 мая в 04:21
Ответ дляЯ погнала
Так на этих фото вы красотка, первые два рили странные