Краля-Галя• 27 мая в 16:00
У кого після циститу ще довго було відчуття, ніби він ось-ось повернеться
це нормальна історія чи треба було далі шукати проблему?
Патріотка з дивану• 27 мая в 16:02
Боже, після такаого аду я боялась ще рік, і так, він повертається
Ранковий базар• 27 мая в 16:11
Так. Було таке. Увесь час прислухалася. Вимотує дуже. Причину, до речі, так і не знайшли.
Є один радикальний метод. Нажаль, молодим жінкам він не підходить. Відсутність сексу зменшує вірогідність рецидиву на 99 відсотків. І це часто не провина чоловіка. Мій по аналізах був майже стерильним.
Тролю як можу• 27 мая в 16:20
ви здавали на уреаплазму і мікоплазму хомініс і мікоплазму геніталіс? пцр соскоб. гінекологія.
я поки не позбулася уреаплазми( привіт незахищений СА),доти був цистит. то є,то нема. І лише гінеколог докопалася до причини. а так я рік пила від циститу і рез-ту нема. пройшов,2 тижні і знов є. тому якщо ви не здавали на ЗППП пцр соскоб(це не мазок! у поліклініці),то варто здати.