Стефанія• 30 мая в 11:35
Мами другокласників
Мами другокласників, розкажіть, що такого важкого в першому класі, що 6 річка не тягне? Чому саме в 7 років вона зрозуміє програму?
ПоЗиТиВнАя• 30 мая в 14:01
Ответ дляСтефанія
Дайте відповідь на питання яке задавалося в цій темі
Дайте відповідь на абстрактне питання ’що таке щастя і чи однакове воно для всіх’.
Вам аби посперечатися? Вам шкода коштів на консультацію дитини у незалежного, а не садочкового чи шкільного психолога? Ви мачуха?
Я не знаю вашої дитири. Моя одна пішла в 6.5 , а інший в 7. Обидва вчаться добре. Я дивилась на дітей, а не нав´язані кимось ’норми’
ПоЗиТиВнАя• 30 мая в 14:03
Ответ дляСтефанія
Ви можете дати відповідь на конкретне питання, що вивчають в першому класі?
Сходіть у вашу школу і отримайте перелік тем.
Або відкрийте гугл.
Сперечатися ради суперечки - не бачу сенсу
Або відкрийте гугл.
Стефанія
• 30 мая в 14:08
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Яке воно абстрактне? З вашого досвіду, що саме було важко з програми першого класу?
Стефанія
• 30 мая в 14:09
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Або відкрийте гугл.
Ви розумієте суть питання? Я ж питаю про досвід від мам, які через це пройшли
Асталависта бэйби• 30 мая в 14:10
Ответ дляСтефанія
Ви читаєте питання? Я питаю про програму першого класу
Раньше шли в школу в 7, и даже чуть позже лет, в 1 классе рисовали крючки да палочки, а сейчас в 5-6, по языку тексты и диктанты да математика по дебильной авторской программе. Дети не стали умнее, а программы запутанней и трудней.
Стефанія
• 30 мая в 14:11
Ответ дляАсталависта бэйби
Зараз гачечки в першому класі вже не пишуть?
Асталависта бэйби• 30 мая в 14:12
Ответ дляСтефанія
Нет. Моя училась по авторской программе, у них даже обычных тетрадей не было, они не учились толком буквы писать (на одну букву была выделена в готовой печатной тетради одна строчка).
Стефанія
• 30 мая в 14:13
Ответ дляАсталависта бэйби
Це не нуш?
Асталависта бэйби• 30 мая в 14:14
Ответ дляСтефанія
Це не нуш?
Нет, На крыльях успеха. Знакомый мальчик как раз учился по Нуш с 1 класса, там все было толково. В Нуш мы перешли с 3 класса, но я считаю уже было поздно. Хорошая начальная база играет огромную роль.
Стефанія
• 30 мая в 14:15
Ответ дляАсталависта бэйби
Дякую, ви єдина, хто відповів по темі❤️
ПоЗиТиВнАя• 30 мая в 14:16
Ответ дляСтефанія
Для моїх - нічого.
Вони пішли, коли були готові, після садочку, в якому з ними займались. І я займалась. Звичайні нормотипові діти. І в кожного в класі було по кілька дітей, які так і не змогли навчитися нормально читати навіть в 3-му класі. Хоча пішли в тому ж віці, що і мої.
Неможна так буквально порівнювати. Тим, хто пішов рано, важко може стати в середній школі. Вони перші класи виїхали на загальній ерудиції і не звикли докладати зусиль. І навпаки.
Стефанія
• 30 мая в 14:22
Ответ дляSvitlo_
Моя пішла в 6.2. В садочку мені казали, що супер готова. Плюс дуже висока. Пів року це був жах. Їй просто було не цікаво. То під парту залізе. То просто не пише. Після нового року стало все добре. Вчилась добре.
Як вчитель реагував на непосидючість?
Виправлялочка• 30 мая в 14:28
Ответ дляСтефанія
Віднімання і додаваня різними способами кожен день новий спосіб . Від віку не залежить більшість дітей не розуміли що відбувається. Все ок було у дітей яких навчили одного способу і інших не вимагали.
Стефанія
• 30 мая в 14:29
Ответ дляSvitlo_
Казала як є. Що всі напишуть 5 рядочків, а вона два.
А ви їй що у відповідь? Як пояснили, що це вік, а не особливість?
Стефанія
• 30 мая в 14:31
Ответ дляSvitlo_
Нічого не казала. Вчителька це і сама розуміла. На думку цієї вчительки діти готові до школи не раніше 6 з половиною. Але моя ж не найменша була в класі.
Вам пощастило з вчителькою
Стефанія
• 30 мая в 14:32
Ответ дляВиправлялочка
В нуш вимагають різні способи?
Стефанія
• 30 мая в 14:34
Ответ дляSvitlo_
Але якби вернути час назад, я б так само віддала б в 6.2.
А додавання і віднімання в першому класі в межах 10 чи і 20?
Виправлялочка• 30 мая в 15:03
Ответ дляСтефанія
В нуш вимагають різні способи?
Так, наприклад 5+3 = 5+5-2
Ласкове телятко• 30 мая в 15:05
Ответ дляСтефанія
Все кто идет в 6 лет, так 12 лет и мучаются или адаптируются?
Миллионы детей идут в 6, миллионы в 4, в 5, почему они должны мучатся? Мучаются те, кого булят, и это от возраста не зависит.
Стефанія
• 30 мая в 15:21
Ответ дляЛаскове телятко
Мы о дозревании коры гм и вцелом о готовности ребёнка идти в 6 лет в школу. Понимаете, о школьной программе разговор
Ласкове телятко• 30 мая в 15:27
Ответ дляСтефанія
В первом классе учат буквы и цифры, никто высшую математику не учит. Это под силу и 3х летнему. Другое дело какой ребенок. Надо смотреть индивидуально. У дочки в классе была подруга, ее отдали в 7.9 в школу. Так она каждый день со слезами туда шла, ревела на всех уроках. Часто пропускала. Как мы можем дать совет во сколько вашего вести?