Стефанія• 30 мая в 11:35

Мами другокласників

Мами другокласників, розкажіть, що такого важкого в першому класі, що 6 річка не тягне? Чому саме в 7 років вона зрозуміє програму?
Сонячний день• 30 мая в 12:27
Ответ дляРогнеда Карповна
Моя зараз теж вже фарбується, теж має хлопчика, але їй все це ставало цікаво пізніше за дівчат з класу, відповідно до віку. І коли її однокласниці вже активно варилися в пубертаті - моє дитя ще спало з іграшками та дивилось аніме, а в оточенні вже не було нікого хто б це з нею розділив, всі її інтереси іншими дівчатами в класі висміювалися і називалися дитячими.
А остальные дети все в 7.11 пошли? Откуда прям такой разрыв возрастной.

Рогнеда Карповна• 30 мая в 12:28
Ответ дляСонячний день
Пів класу були семирічками, так. Плюс через війну багато дітей виїхало, клас був на 23 дитини, з яких лише 9 дівчат.
Белоснежко• 30 мая в 12:30
Ответ дляСтефанія
В три роки в школу? В якій країні? Здається в Голландії в 4 роки йдуть
У Франції
автор Стефанія • 30 мая в 12:36
Ответ дляЛеді Душка
А до чого тут перший клас ?
Дитина може стикнутися з розуміння матеріалу саме в середній школі і от саме цього року їй може не вистачити.
Ну або ж ще в молодшій школі їй відібʼють бажання вчитися.
Те саме і з дитиною, яка пішла в 7 років
Леді Душка• 30 мая в 13:13
Ответ дляСтефанія
Почитайте про дозрівання кори головного мозку і чому саме в 7 років дитина готова до школи, а не в 6
Леді Душка• 30 мая в 13:15
Ответ дляБелоснежко
У Франції
Але то не школа, а садок.
Там повноцінне навчання починається в дітей з 6 років. Але перші два класи мало чим відрізняються від садочка.
Белоснежко• 30 мая в 13:19
Ответ дляЛеді Душка
Але то не школа, а садок.
Ні, це обовʼязкова школа з програмою на кожен рік. Діти вчать дуже багато інформації, мають оцінювання в кінці кожного семестру
Леді Душка• 30 мая в 13:21
Ответ дляБелоснежко
Так, обовʼязкова, але це шкода, по факту ж садочком для дітей.
Якщо ви не в темі, то зверніться до гугл.
У Франції початкова школа починається з 6 років, але так, обовʼязкова освіта з 3, та це не є школою
Белоснежко• 30 мая в 13:24
Ответ дляЛеді Душка
А чим це є по вашому якщо не école maternelle ? Це перший ступінь обовʼязкової освіти, просто система інша , ніж в Україні, тому вона не співставляється

Леді Душка• 30 мая в 13:27
Ответ дляБелоснежко
L´école maternelle це перший етап освіти, але це садок! Просто у Франції прийнято це називати школою.
Де по факту то садок.
Щось більше на школу там починає бути схожим в L´école élémentaire, але перші два роки це теж виглядає як садок.

Подивіться на вимоги і освітні програми, порівняйте :) відразу стане зрозумілим, чому краще в Україні йти в 7.
Леді Душка• 30 мая в 13:34
Ответ дляБелоснежко
Моя середня народилася в Орлеані і 5 років ми жили у Франції, потім переїхали до України. З початком війни теж виїхали.
За освітою я педагог, тому про різницю в рівні навчання знаю не з інтернету. Старший також навчався 5 років у Франції. Порівнювала програму з математики, то Україна на 2 роки попереду. Наприклад тему функцій дати у Франції починають вчити у класі 3ème(якщо вам це ні про що не говорить, то це як наший 9 в Україні) і проходять її на елементарному рівні, а в Україні з 7!!! Порівняйте рівень фізики :)) там взагалі прірва :)
Белоснежко• 30 мая в 13:35
Ответ дляЛеді Душка
Де по факту то садок.

Нема у Франції садка, не існує такого поняття, є шкільна освіта, яка починається у 3 роки. Незрозуміло що ви намагаєтеся довести. Я можу порівняти з українським навантаженням і моя дитина за перші 2 роки елементер знала більше , ніж старша дитина, яка вчилася в Україні. Інформації вони освоюють багато, але викладання цікаве і купою практичних завдань
автор Стефанія • 30 мая в 13:36
Ответ дляЛеді Душка
Чому тоді дітей в Україні приймають до школи до 7 років і раніше приймали? Ви мені ліпите відповіді з холодного на гаряче. А, по суті, відповідь не можете дати
Леді Душка• 30 мая в 13:36
Ответ дляБелоснежко
А ще топчик
В Україні дати вчаться ділити в стовпчик в 3 класі, це дітям в основному 8-9 років. Там на 2-3 роки пізніше :)
Леді Душка• 30 мая в 13:39
Ответ дляБелоснежко
Ви читати вмієте?
Так, для них то школа, а по факту це те ж саме, що наший садочок в Україні, де діти ліплять, клеять, вирізають, мають короткі уроки з математики, мови, фізкультури
Леді Душка• 30 мая в 13:40
Ответ дляСтефанія
Тому що по закону освіта доступна з 6 років.
Тому й приймають
А те що десь там освіта з 3 років, це не значить, що там програма така ж сама і навантаження
автор Стефанія • 30 мая в 13:41
Ответ дляЛеді Душка
Ви читати вмієте?
Те саме, що роблять наші діти у першому класі
автор Стефанія • 30 мая в 13:43
Ответ дляЛеді Душка
Тому й приймають
Ви щойно мені пояснювали, що діти готові корою гм до школи лише в 7 років, а тепер кажете про доступність освіти. Ви особисто прийшли до висновку про всіх дітей і їхню готовність лише в 7 років? Для вас законодавство це ніщо?
Белоснежко• 30 мая в 13:45
Ответ дляЛеді Душка
Ви читати вмієте?
Та нема в них поняття нашого садка , це школа, і якщо дитина в якомусь класі цієї школи не встигає за програмою, то вона не може перейти на наступний рівень, а залишається дублювати клас.

Белоснежко• 30 мая в 13:48
Ответ дляЛеді Душка
А ще топчик
Теж не так, бо у Франції нема єдиної програми , є набір основних навиків на кожен вік. А конкретну програму розробляє кожен вчитель, тому якість освіти дуже дуже залежати від того, в якому районі ви живете і наскільки хороша ваша школа.
ПоЗиТиВнАя• 30 мая в 13:49
Ответ дляСирожено_пирожено
Вы на вопрос дайте ответ
Готовность к школе зависит от темпов индивидуального созревания мозга. В 6 лет одни дети уже могут контролировать эмоции и концентрироваться, тогда как у других эти функции дозревают только к 7 годам.Разница в готовности объясняется неравномерным развитием структур головного мозга:Как созревает мозг: ключевые зоныЛобные доли:Отвечают за произвольное внимание, усидчивость, планирование и контроль импульсов. У многих детей они активно дозревают только к 7–8 годам. До этого момента ребенку физически трудно долго сидеть неподвижно и заставлять себя делать то, что неинтересно.Полушария и межполушарные связи:Для учебы важна слаженная работа левого (логика, анализ) и правого (образное мышление, эмоции) полушарий. Успешная передача информации между ними обеспечивает навык беглого чтения и письма.Ретикулярная формация:Отвечает за уровень бодрствования и фильтрацию информации. Если она незрелая, ребенок быстро «выключается» на уроке, перевозбуждается от шума или, наоборот, становится вялым.Почему дети развиваются по-разномуГенетика и индивидуальный темп:Биологические часы у всех разные. Это не говорит об уровне интеллекта, а лишь о скорости формирования нейронных связей.Окружающая среда и опыт:Развитие мозга стимулируется общением, сюжетно-ролевыми играми, мелкой моторикой и физической активностью. Дети, с которыми много занимались, часто легче адаптируются к нагрузкам.Пол ребенка:Анатомически мозг мальчиков и девочек развивается неодинаково. У девочек лобные доли, отвечающие за самоконтроль, обычно созревают на несколько месяцев раньше, чем у мальчиков.На что смотреть перед школойПсихологическая и физиологическая готовность (зрелость нервной системы) важнее умения читать и писать. Признаки того, что мозг готов к школе:Эмоционально-волевая зрелость: Умение соблюдать правила, выполнять неинтересное задание, способность справляться с неудачами без истерик.Физическая зрелость: Развитая мелкая моторика (рука готова к письму), способность высидеть урок.Функциональная зрелость: Умение концентрировать внимание (хотя бы на 10–15 минут) и переключаться с одной задачи на другую.Отдавать ребенка в 6 или 7 лет — индивидуальное решение. Если в 6 лет ребенок быстро устает, часто плачет и ему трудно усидеть на месте, лучше отложить начало учебы на год, дав мозгу время спокойно завершить важные этапы созревания.
ПоЗиТиВнАя• 30 мая в 13:51
Ответ дляЛаскове телятко
А деякі і в 11 класі дибілами залишалися. Я вважаю, так що це все маячня про дозрівання мізків.
Удалено администрацией...
автор Стефанія • 30 мая в 13:54
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Все кто идет в 6 лет, так 12 лет и мучаются или адаптируются?
ПоЗиТиВнАя• 30 мая в 13:56
Ответ дляСтефанія
Тому що їх не хочуть тримати в садочку. Хоча по закону не мають права відмовити. На практиці їм вигідно цю дитину ’випустити’, іншу за взятку взяти. Коли мого ’попросили’ по віку, ми просто написали запит в Міносвіти про правомірність. І чудо, місце за дитиною лишилось.
ПоЗиТиВнАя• 30 мая в 13:56
Ответ дляСтефанія
Всім пофіг, готова ваша дитина чи ні
автор Стефанія • 30 мая в 13:57
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви думаєте шкільну програму розробляють дурні? Вони не знають про готовність дитини фізвологічну?
ПоЗиТиВнАя• 30 мая в 13:57
Ответ дляСтефанія
Конечно не все. Дети разные, вы можете уяснить это простой факт?
автор Стефанія • 30 мая в 13:58
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Всім пофіг, готова ваша дитина чи ні
Дайте відповідь на питання яке задавалося в цій темі
ПоЗиТиВнАя• 30 мая в 13:58
Ответ дляСтефанія
Я вам ще раз кажу, їм пофіг. Це ваша справа як батьків оцінити готовність дитини і подбати про те, аби їй було нормально.
автор Стефанія • 30 мая в 13:59
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви можете дати відповідь на конкретне питання, що вивчають в першому класі?