Стефанія• 30 мая в 11:35
Мами другокласників
Мами другокласників, розкажіть, що такого важкого в першому класі, що 6 річка не тягне? Чому саме в 7 років вона зрозуміє програму?
Стефанія
• 30 мая в 15:43
Ответ дляЛаскове телятко
В первом классе учат буквы и цифры, никто высшую математику не учит. Это под силу и 3х летнему. Другое дело какой ребенок. Надо смотреть индивидуально. У дочки в классе была подруга, ее отдали в 7.9 в школу. Так она каждый день со слезами туда шла, ревела на всех уроках. Часто пропускала. Как мы можем дать совет во сколько вашего вести?
А сверьху мне пишут, что в первом классе решают уже примеры разными способами
Леді Душка• 30 мая в 16:18
Ответ дляСтефанія
Те саме, що роблять наші діти у першому класі
Ні, тому що вони йдуть в «школу» в 3 роки
Леді Душка• 30 мая в 16:19
Ответ дляСтефанія
Ви щойно мені пояснювали, що діти готові корою гм до школи лише в 7 років, а тепер кажете про доступність освіти. Ви особисто прийшли до висновку про всіх дітей і їхню готовність лише в 7 років? Для вас законодавство це ніщо?
А з яких пір держава орієнтується на готовність дітей? :)
Вони школи елементарним забезпечити не в стані,
Леді Душка• 30 мая в 16:26
Ответ дляБелоснежко
Та нема в них поняття нашого садка
, це школа, і якщо дитина в якомусь класі цієї школи не встигає за програмою, то вона не може перейти на наступний рівень, а залишається дублювати клас.
Дублювати клас в школі вони можуть за згодою батьків в початковій школі яка триває з 6 до 11 років
І лише в коледж може без згоди батьків дитину не допустити далі. І це дуже і дуже рідкі випадки.
Коли мої діти вчилися у французьких школах, то про такі випадки я лише в інтернеті чула,
А на рахунок дитячого садка повторю ще раз, бо у вас мабуть теж кора головного мозку ще не до кінця сформована.
Так, в них не має поняття дитячого садка з 3 до 5 років. Але школа у Франції для дітей такого віку є аналогом садочків в Україні, де діти ліплять, клеять і мають 3 уроки: математика, мова і фізкультура.
Тепер для вас зрозуміліше? Чи знову будете писати мені про те, що садка в них не має
Ласкове телятко• 30 мая в 16:26
Ответ дляСтефанія
Может в спец школах. Но у нас был нуш, в конце года читали по слогам и до 10 плюс минус делали. Моей было скучно, она в 6.5 пошла в школу.
Леді Душка• 30 мая в 16:31
Ответ дляБелоснежко
Теж не так, бо у Франції нема єдиної програми , є набір основних навиків на кожен вік. А конкретну програму розробляє кожен вчитель, тому якість освіти дуже дуже залежати від того, в якому районі ви живете і наскільки хороша ваша школа.
Ви на приколі?
У Франції є держ стандарт затверджений міністерством освіти та глобально змінюється кожні 5-8 років
Тому краще вникніть, щоб не ліпити таку херню
Леді Душка• 30 мая в 16:31
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Тому що їх не хочуть тримати в садочку. Хоча по закону не мають права відмовити. На практиці їм вигідно цю дитину ’випустити’, іншу за взятку взяти. Коли мого ’попросили’ по віку, ми просто написали запит в Міносвіти про правомірність. І чудо, місце за дитиною лишилось.
Саме так
Не вигідно
Леді Душка• 30 мая в 16:32
Ответ дляСтефанія
Ви думаєте шкільну програму розробляють дурні? Вони не знають про готовність дитини фізвологічну?
Не знають
Якби знали, то б програму змінили б вже давно
Белоснежко• 30 мая в 16:33
Ответ дляЛеді Душка
Після такого «садка» діти пишуть, рахують , читають , з 5 років мають домашнє завдання. Дивно називати школу садком, якщо такого поняття як садок в країні не існує. Дитину можуть залишити дублювати будь-який клас, якщо вчитель і психолог бачать проблеми. Звичайно, що це за згодою батьків. Але це в інтересах батьків, щоб дитина справлялася з програмою.
Белоснежко• 30 мая в 16:34
Ответ дляЛеді Душка
Ви на приколі?
Я вам про це і написала. Є основні вимоги, а далі кожен вчитель планую свої уроки і викладання в різних школах відрізняється кардинально. Порівняйте спочатку, щоб на писати дурниці.
Леді Душка• 30 мая в 16:37
Ответ дляБелоснежко
В нас теж дати після садка пишуть і читають. Це не проблема взагалі.
Леді Душка• 30 мая в 16:38
Ответ дляБелоснежко
Не може відрізнятися, це повʼязано з тим, що якщо дитина змінить школу, то їй не потрібно буде наздоганяти по матеріалу. І це ввели не так давно років 10-15, якщо я не помиляюся
Белоснежко• 30 мая в 16:38
Ответ дляЛеді Душка
І від цього поняття садка має зʼявитися у Франції? Якщо в них це обовʼязкова шкільна освіта з 3-х років. І програма розрахована саме на всі етапи починаючи з цього віку
Стефанія
• 30 мая в 16:39
Ответ дляЛеді Душка
Прописи пишуть?
Леді Душка• 30 мая в 16:39
Ответ дляБелоснежко
Вас тригкрить слово садок?
У Франції більшість часу в школі з 3 до 5 років вони граються і бігають. Тому так, це більше схоже на садок
Белоснежко• 30 мая в 16:39
Ответ дляЛеді Душка
Порівняйте зошити і матеріал дітей, які вчаться в неблагополучних районах і дітей з престижних міст, тоді поговоримо
Стефанія
• 30 мая в 16:41
Ответ дляЛеді Душка
Стоп, а тепер розкажіть звідки в них норми? Все вони орієнтуються, чи ви і про тюторів не чули для дітей ооп?
Леді Душка• 30 мая в 16:42
Ответ дляБелоснежко
Ми говоримо про держ школи. В школу діти йдуть виключно за місцем проживання вання і програми у всіх школах однакові.
Белоснежко• 30 мая в 16:42
Ответ дляЛеді Душка
Вас тригкрить слово садок?
І паралельно вчаться, так само як і в наступних класах, оскільки уроки тривають цілий день до 16:30 в середньому. а на пів дня як в Україні
Леді Душка• 30 мая в 16:43
Ответ дляБелоснежко
Ми двічі змінювали місце проживання і школи, програма і матеріал був такий самий з радницею в тему,
Белоснежко• 30 мая в 16:44
Ответ дляЛеді Душка
Я не питала ваше місце проживання, а казала порівняти школи в неблагополучних і нормальних районах , за одно і приватні, там ще інший матеріал
Леді Душка• 30 мая в 16:52
Ответ дляБелоснежко
А ви порівняли? :)) ви до яких відноситесь? До багатих чи неблагополучних?
Держави програма скрізь одна у всій Франції. А ви можете фантазувати все що завгодно :)
Гарного дня.
Белоснежко• 30 мая в 16:52
Ответ дляЛеді Душка
Гарного дня.
Так, порівняла . І навіть в межах одного міста є різниця в школах , тому при переїзді я вибирала куди хочу, щоб ходили мої діти
Леді Душка• 30 мая в 16:55
Ответ дляБелоснежко
Ви молодець, але якщо у вас проблеми з аналізом прочитанного, то вам все це просто здалось :))
Мотористка• 30 мая в 18:03
Ответ дляСтефанія
Ви читаєте питання? Я питаю про програму першого класу
Справа не у складності програми. Швидше, питання у зрілості дитини. Після 7 років стає більш посидюча, у неї рука готова до письма (м´язи). Вона може концентруватися на завданні і працювати автономно (частину часу,).
Саме тому і дитині у 7 років легше, ніж в 6.
Чи означає це, що дитину треба вести до школи у 7? На мій погляд, точно ні. Програма зараз спрощена сильно. В перших класах пишуть олівцем, а не ручкою , в це значно простіше. Уроки по 35 за. Домашки нема. У плані навчання проблем жодних.
Лише якщо дитина має проблеми з затримкою розвитку, тоді варто задуматися про 1 клас з 7 років.
Белоснежко• 30 мая в 18:29
Ответ дляЛеді Душка
Ні в якому разі не вибирайте дітям школу, всі однакові