Стефанія• 30 мая в 11:35

Мами другокласників

Мами другокласників, розкажіть, що такого важкого в першому класі, що 6 річка не тягне? Чому саме в 7 років вона зрозуміє програму?
ПоЗиТиВнАя• 30 мая в 11:36
Почитайте щось про дозрівання мозку.
Всі діти різні

автор Стефанія • 30 мая в 11:37
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Почитайте щось про дозрівання мозку.
Всі діти різні
Раніше всіх вели до 7 років і всі вчилися, закінчували школи. Мізки дозрівали
Сирожено_пирожено• 30 мая в 11:39
Ответ дляСтефанія
Раньше и учились 10 лет, а не 12
Сирожено_пирожено• 30 мая в 11:39
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Почитайте щось про дозрівання мозку.
Всі діти різні
Вы на вопрос дайте ответ
автор Стефанія • 30 мая в 11:40
Ответ дляСирожено_пирожено
Раньше и учились 10 лет, а не 12
І що? Що це змінює?
Сирожено_пирожено• 30 мая в 11:41
Ответ дляСтефанія
І що? Що це змінює?
Раньше ребенок школу заканчивал в 17
Сейчас в 19 если пойдет в 7 лет
автор Стефанія • 30 мая в 11:41
Ответ дляСирожено_пирожено
Раньше ребенок школу заканчивал в 17
Сейчас в 19 если пойдет в 7 лет
Ви читаєте питання? Я питаю про програму першого класу
Ласкове телятко• 30 мая в 11:42
Ответ дляСтефанія
А деякі і в 11 класі дибілами залишалися. Я вважаю, так що це все маячня про дозрівання мізків.
Украиночка• 30 мая в 11:44
Ответ дляСтефанія
В мене в класі усі були 7, тільки один хлопець був 6

автор Стефанія • 30 мая в 11:44
Ответ дляУкраиночка
Це в якому році?
Сирожено_пирожено• 30 мая в 11:44
Ответ дляСтефанія
Я ответила на ваш вопрос.
А по программе ничего сложного
ЖующаЯКонфету• 30 мая в 11:44
Ответ дляУкраиночка
При царе горохе?
Украиночка• 30 мая в 11:44
Ответ дляСтефанія
Це в якому році?
В перший клас пішла в 97. Ви ж сама написала про раніше
Ласкове телятко• 30 мая в 11:45
Не складна програма, букви вчать і читати вчаться. До 10 рахують. Моя в 4 вимушено пішла в школу, в 5 вміла все те що в Україні в 7.
Сонячний день• 30 мая в 11:46
В Украине самое сложное научиться ходить в туалет типа ´чаша Генуя´.
Фрекен бок• 30 мая в 11:46
Питання не в програмі, а у здатності дитини концентруватися і висідити урок.
Ну і ще є діти з невеликими проблемами, типу легкої дислексії, мінімальних мозгових дисфункцій, РДУГ, яким простіше піти до школи пізніше
ЖующаЯКонфету• 30 мая в 11:47
Школа- это, прежде всего, организация, собранность и дисциплина родителей. Вот и оттягивают именно родители еще готя бы на год.
Белоснежко• 30 мая в 11:48
Старша йшла в 6 років , ніяких проблем, менший - в 3 роки - взагалі супер
Білочкой назви• 30 мая в 11:55
Ответ дляСтефанія
Дозревали, но позже. Мне дети так и говорили: и как я это не могла решить это в 5 или каком-то классе , это ж элеметарщина. Это говорит о том, что программа не по возрасту . Так они с 7 пошли. И я сейчас вижу , что происходит когда она по возрасту - ребенок сходу на уроке все схватывает на иностранном языке и дома не учит.

Тішуся неперетішуся• 30 мая в 11:56
Я не знаю. Программа не сложная, но у всех же разные умственные способности. Нужно по ребенку смотреть. Есть такие дети, что и в 4 классе по слогам читают
Тішуся неперетішуся• 30 мая в 11:57
Ответ дляСирожено_пирожено
Раньше ребенок школу заканчивал в 17
Сейчас в 19 если пойдет в 7 лет
Это если идти в 10-12 классы. А зачем туда идти - непонятно
Ласкове телятко• 30 мая в 11:59
Ответ дляБелоснежко
І я іважаю, чим раніше тим краще, особливо мови вчити. Ну якщо в дитини діагнозів немає.
Ласкове телятко• 30 мая в 12:03
Ответ дляБілочкой назви
Так можно и в 10 пойти с 6ти летками, будет отличником.
Рогнеда Карповна• 30 мая в 12:04
Я віддала доньку в 5,10 в перший клас, вона була повністю готова, навіть багато в чому сильніша за однокласників, які були старшими.
Але вона не була готова в 11 років до 7 класу. Не була готова коли їй було 13 в 9 класі, а її однокласниці вже фарбувалися-пили-курили-зустрічалися з хлопцями. До 6 класу включно донька була відмінниця, 7-8-9 класи - жахливі депресії, селфхарм, неприйняття колективом, зміна навчальних закладів. Донька була готова до першого класу, але не була готова до того, що їй все шкільне життя співіснувати зі старшими дітьми. Але час вже назад не повернути.
Білочкой назви• 30 мая в 12:14
Ответ дляЛаскове телятко
Научить зубрить - это цель нашей школы. Но наши дети не умеют применять знания на практике. Вот в каком классе учат проценты? Вопрос зачем в таком возрасте ? В нашей школе они из просто учат. Пример в заграничной школе - учат чуть позже , но сразу с примерами скидок, вкладов, займов. Просто бессмысленные задачи не решают. Учат подробно теорию вероятности. Ребенка в 14 лет, когда приходит время поступать в гимназию или среднюю школу уже просчитывает вероятность поступления на основе формулы бодов, прошлых лет, количества мест в данной гимназии ( она везде разная ) и своих успехов в школе
автор Стефанія • 30 мая в 12:22
Ответ дляБелоснежко
В три роки в школу? В якій країні? Здається в Голландії в 4 роки йдуть
Ласкове телятко• 30 мая в 12:22
Ответ дляРогнеда Карповна
Сейчас с 11 лет красятся некоторые, а другие и в 18 не красятся. И так же с мальчиками встречаются некоторые в 10 а некоторые в 25. Если бы ваша дочь пошла в 7 в 1 класс, все было бы точно так же. Это зависит от ребенка, а ее от того в 5 или 6 пошел в школу.
Білочкой назви• 30 мая в 12:26
Ответ дляСтефанія
Ну так это ж не значит сто жто прям школа как у нас. Вот где дочка училась младшая школа до 9 класса, потом 4 года средняя, потом высшая ( университет)
Рогнеда Карповна• 30 мая в 12:26
Ответ дляЛаскове телятко
Моя зараз теж вже фарбується, теж має хлопчика, але їй все це ставало цікаво пізніше за дівчат з класу, відповідно до віку. І коли її однокласниці вже активно варилися в пубертаті - моє дитя ще спало з іграшками та дивилось аніме, а в оточенні вже не було нікого хто б це з нею розділив, всі її інтереси іншими дівчатами в класі висміювалися і називалися дитячими.
Леді Душка• 30 мая в 12:27
А до чого тут перший клас ?
Дитина може стикнутися з розуміння матеріалу саме в середній школі і от саме цього року їй може не вистачити.
Ну або ж ще в молодшій школі їй відібʼють бажання вчитися.