Твоя подружайка• 30 мая в 15:26

Погані стосунки з дітьми. Виростила їх сама.

І я одинока. Старалась їм дати все. Вони навіть речі бу і секонд хенд не знали. Завжди море, кафе, дні народження в дитячих центрах.
І я зараз сама. Навіть подруг майже немає. Мені вже 52 майже. Деколи до батьків ходжу. Отаке моє життя. З дітьми спілкування - це жах. Образа майже на будь яке і не тим тоном сказане слово. Образи тоді на місяці, бойкот мені.
Я втомилася щось вічно перед ними оправдуватися і доказувати і миритися і просити пробачення. Може я і не права деколи але якщо бачу що образила то вибачаюсь, говорю що це не основне якщо це не страшна проблема. Але я ж можу деколи як мама свою думку сказати.
От знову не говоримо. І я вже стомилася . Хай так і буде, не буду дзвонити просити випрошувати увагу. Надоїло.
Бідні діти виросли і так без батька. І мама жди ни з теж не така. Погрожували що заблокують мене назавжди.
В вас теж таке деколи буває? Чи в мене тільки так?
автор Твоя подружайка • 30 мая в 16:40
Ответ дляБез Баяна
Не всё крутиться навколо їжі.. хто сказав- просто аналіз ваших коментів і думок
Що авторитарного я зробила. Що просила вийти раніше? А вийшли все рівно і встали пізно. І ми спізнилися. Через це. Тобто порада зробити так і вийти раніше то авторитарність? Ну не знаю. І так раз ми і не попали. До потрібного лікаря. Втратили запис. Незважаючи на мою авторитарність.

Кружите меня,кружите• 30 мая в 16:41
Ответ дляТвоя подружайка
Та як самі по собі. Я і батьки помогли
Тут головне, що діти були без вас. Те, що вони бачили вас пару годин на добу, не сприяло формуванню теплих відносин.
автор Твоя подружайка • 30 мая в 16:44
Ответ дляЛама_мама
Вы написали что приехали последние .Вы реально опоздали или просто заранее не приехали?
Наприклад просили на 8.10. В чаті читає що всі уже на місці. А ми тільки по дорозі. І попереду можливі пробки. Ну і я чуть чуть ви сказала. Без крику і істерик. Що говорила виїхати раніше.

Потім пізніше просила пробачення навіть. Але воно не приймається. Образа надовго.
автор Твоя подружайка • 30 мая в 16:44
Ответ дляТушьмушьнюшь
А куди ви з ними постійно ходите? Вік не такий, щоб діти з мамою постійно були.
Вчитель-наставник - це хто?
Просто вчитель.
автор Твоя подружайка • 30 мая в 16:45
Ответ дляМалинка
це точно пише жінка 51р? наче підліток без досвіду по стилю написання
Ну як можу так і пишу
Лама_мама• 30 мая в 16:46
Ответ дляТвоя подружайка
Ну значит им оно не болело,раз не спешат
Тушьмушьнюшь• 30 мая в 16:46
Ответ дляТвоя подружайка
А може дитинці самій до лікарів ходити?
Вони що у вас, інваліди? Діти в 15 років самі можуть до лікаря записатися, не те що сходити!
І це ж не часто. Скільки разів на рік? 1-2?
А проблеми у вас постійно.
автор Твоя подружайка • 30 мая в 16:47
Ответ дляТушьмушьнюшь
А може ходити вам з ними окремо та в різні місця?
І не дозволяти собі нервувати при дітях?
Вони явно не хочуть з вами йти, ви не розумієте?

Я зі своїми, якщо хожу кудись, то вони завчасно готуються до виходу. Бо вони хочуть туди. І разом з мамою.
І не сварюся, не нервую, якщо щось у них сталося и затрималися.
Лікуйте нерви.
І відстаньте від дітей.
То був спільний захід
Не сварливо сказала
Просто констатувала факт
автор Твоя подружайка • 30 мая в 16:49
Ответ дляЛюблю Украину
Ну и что, что не злым. Моя свекровь тоненьким голоском одуванчика, может свести с ума, наоборот, язвительные вещи и говорятся спокойно и с улыбкой, но если они у Вас не аутисты и улавливают эмоции, то этого достаточно. Зачем Вы сравниваете их с другими, нельзя. Я прочитала как Вы опаздываете- зная что утром ребенку тяжело собраться, не записывайте на утро, зачем каждый раз преодолевать, запишите на час дня, на вечер. У врачей есть и первая и вторая смена.
Лікар то був після обіду.
А урочиста частина то зранку. То не вибираєш. Уже як є.

Тушьмушьнюшь• 30 мая в 16:53
Ответ дляТвоя подружайка

Нащо записувати на 8.10?
Запишить на обід - і нема проблем.
Авжеж о 6-7 прокидатися неприємно.
І нащо висказувати? Це не дитині треба, а вам. Ви не організували як слід.
автор Твоя подружайка • 30 мая в 16:49
Ответ дляТушьмушьнюшь
А нащо ви за ними бігаете? Позорите себе та дітей.
Та раз побігла. Потім стидно. Не бігла уже.
автор Твоя подружайка • 30 мая в 16:51
Ответ дляКружите меня,кружите
А гроші звідки мали взятися? Дитина в садку, школі до 18.00. Я на роботі. Як стандартно. Вечори вихідні вдома. Що не так.
Тушьмушьнюшь• 30 мая в 16:51
Ответ дляТвоя подружайка
Просто вчитель.
І що? Не зробили і не зробили.
Двійку вліплять.
Якщо вам це важливо, чого не допомогли і не проконтролювали?
Забрала і не сказала• 30 мая в 16:51
Ответ дляТвоя подружайка
Це стандартні графік, головне не кількість, а якість проведеного часу
Тушьмушьнюшь• 30 мая в 16:52
Ответ дляТвоя подружайка
То був спільний захід
Не сварливо сказала
Просто констатувала факт
Спільний захід, потрібний вам, а не дітям.
От сами б і сходили б.
І діти тим часом відпочили б без вас.
автор Твоя подружайка • 30 мая в 16:53
Ответ дляЛама_мама
Є такі важливі наприклад заходи весілля , дні народження , іменини , хрестини. Ну не знаю. Якщо ми ідемо разом то мені болить. Я пунктуальна. Саме в важливі події.
автор Твоя подружайка • 30 мая в 16:55
Ответ дляТушьмушьнюшь
І що? Не зробили і не зробили.
Двійку вліплять.
Як Вм цей контроль уявляєте? Я словами озвучила йдемо треба вийти раніше. Встати раніше, вийти раніше. Нічого лишнього не робити в той момент що спізнюємося.
Тушьмушьнюшь• 30 мая в 16:55
Ответ дляТвоя подружайка
Нащо вашим дітям чуже весілля та чужі хрестини?
Ви хоч раз питали їх чи хочуть вони туди?
автор Твоя подружайка • 30 мая в 16:55
Ответ дляТушьмушьнюшь
От сами б і сходили б.
І діти тим часом відпочили б без вас.
То саме спільний захід. Де повинні і діти і батьки бути я маю на увазі.

Тушьмушьнюшь• 30 мая в 16:58
Ответ дляТвоя подружайка
Можно було б просто не йти. І ніякого стрессу не буде.
Оце так цабе• 30 мая в 16:57
У вас нет собственной жизни, а у ваших детей есть. Как раз у них возраст достигаторства и движения со своим поколением. А вы еще не старая и не немощная пенсионерка, но пытаетесь шантажом «я вам все дала» привлечь к себе внимание. Примите как данность: родственники по крови -это еще не родные души. Нежелание во взрослом возрасте слушать/ся другого взрослого человека -это нормально.
Тушьмушьнюшь• 30 мая в 16:59
Ответ дляТвоя подружайка
Ваші діти туди не хочуть.
І не повинні там бути.
Ви йдіть, якщо хочете, самі.
Кружите меня,кружите• 30 мая в 17:05
Ответ дляТвоя подружайка
Не так тепер те, що ви хочете від дітей спілкування.
Лама_мама• 30 мая в 17:08
Ответ дляТвоя подружайка
А они вообще не хотят идти на крестины ,лучше без вас дома поваляться.А вы идите гуляйте
ГейСюда• 30 мая в 17:29
Ответ дляТвоя подружайка
Хто сказав що авторитарно виховала? З народження питала що хочеш доїти чи що будеш їсти. Не вказувала! А питала.
от і відповідь - дорослими у сімʼї мають бути тільки батьки, вони визначають правила (для безпеки дітей і для їх майбутнього)

ваші пропозиції завжди були варіативними, от вони і звикли до цього
а ви хотіли грати в демократію, загладжуючи свою ’провину’, що в них немає батька
Тушьмушьнюшь• 30 мая в 17:33
Автор просто задолбала детей таскать их всюду с собой и при этом высказывать недовольство.
Отстанет от детей , займётся своими делами и отношения улучшатся.
задумчивая мордочка• 30 мая в 17:37
Я горда, не буду спілкуватися роками, з такими невдячними дітьми.
Омлетик• 30 мая в 17:56
Ответ дляSeehund
Может вам собственной жизнью заняться, 52 года - это не 70. Хобби, подруги. А дети уж как-нибудь проживут без вашего мнения.
Мужчина..
Автор, идите на сайт знакомств.
Пишите, что ищите мужчину для создания семьи.
Треба ось так• 30 мая в 17:57
Якщо ви запізднилися через дітей, то нащо вибачаєтесь?
Омлетик• 30 мая в 18:02
Ответ дляТвоя подружайка
Так миримось. Але коли ігнорять довго , тижні. І коли ще й на людях. Можуть фиркати демонстративно, відходити від тебе в сторону. Ти кличеш вони ігнорять. Показувати свою образу. Соромно перед людьми. Наприклад, знайомі це бачать. За те що я як собачка за ними бігаю.
Люди що цього не бачать. Певно сміються з мене.
Не бігайте.