Твоя подружайка• 30 мая в 15:26

Погані стосунки з дітьми. Виростила їх сама.

І я одинока. Старалась їм дати все. Вони навіть речі бу і секонд хенд не знали. Завжди море, кафе, дні народження в дитячих центрах.
І я зараз сама. Навіть подруг майже немає. Мені вже 52 майже. Деколи до батьків ходжу. Отаке моє життя. З дітьми спілкування - це жах. Образа майже на будь яке і не тим тоном сказане слово. Образи тоді на місяці, бойкот мені.
Я втомилася щось вічно перед ними оправдуватися і доказувати і миритися і просити пробачення. Може я і не права деколи але якщо бачу що образила то вибачаюсь, говорю що це не основне якщо це не страшна проблема. Але я ж можу деколи як мама свою думку сказати.
От знову не говоримо. І я вже стомилася . Хай так і буде, не буду дзвонити просити випрошувати увагу. Надоїло.
Бідні діти виросли і так без батька. І мама жди ни з теж не така. Погрожували що заблокують мене назавжди.
В вас теж таке деколи буває? Чи в мене тільки так?
Омлетик• 30 мая в 18:05
Ответ дляТвоя подружайка
Наприклад просили на 8.10. В чаті читає що всі уже на місці. А ми тільки по дорозі. І попереду можливі пробки. Ну і я чуть чуть ви сказала. Без крику і істерик. Що говорила виїхати раніше.

Потім пізніше просила пробачення навіть. Але воно не приймається. Образа надовго.
Бо Ви просили пробачення.
Самі себе ставите у таку позицію.

Забрала і не сказала• 30 мая в 18:38
Ответ дляТвоя подружайка
Є такі важливі наприклад заходи весілля , дні народження , іменини , хрестини. Ну не знаю. Якщо ми ідемо разом то мені болить. Я пунктуальна. Саме в важливі події.
Це не важливі заходи для дітей
Флюорография гуся• 30 мая в 18:50
Я чуть старше вас.Сын живет отдельно.я никогда не лезу в его душу,всегда на его стороне,не навязываю ему себя.Сын любит к нам в гости приходить.Всегда говорит,что любит нас(меня и мужа).Помогает нам. Приходит в гости с гостинцами.Когда виновата прошу прощения у него,уважаю его выбор.Хоть он у нас и взрослый,но почему то скучает за нами.
Крошечка-хаврошечка• 30 мая в 18:50
Ответ дляТвоя подружайка
личкой займитесь
Крошечка-хаврошечка• 30 мая в 18:53
Ответ дляЛепетун
Вы перечислили базовые вещи, которые обязаны давать своим детям. А если вы еще и хотите, после того как выпустили их, управлять их жизнью и чтобы они исполняли вашу волю, то это ваша проблема. Не будут дети ни с того, ни с сего вести себя так как вы пишите. Значит это результат вашего поведения. Для вас конечно вы будете святой, а сторону детей мы не знаем.
тц уже база?
Забагаловка• 30 мая в 18:54
Співчуваю автор,в мене брат такий,життя в нього не склалось і він у всьому звинувачує батьків,також пару разів говорив нашій мамі що заблокує її,вона переживала сильно.Також знаю зі свого кола спілкування багато людей які не спілкуються з батьками,або дуже рідко,через силу так сказати,бо інколи треба,а не через бажання.Не звертайте увагу і забийте,живіть своє життя,ніхочуть мати з вами нормальні дружні відносини,ок,їх справа.Я розумію що для вас то важко,але нав´язуватися то не вихід
Пиши-пропало• 30 мая в 19:23
Ответ дляКукарикуууууу
Дети всегда найдут за что ненавидеть родителей
На жаль,це так (
Садоводница• 30 мая в 19:26
Ответ дляКружите меня,кружите
Автор не така мати) її діти все дитинство були самі по собі. А тепер, коли вони виросли, мати раптом вирішила наверстати втрачене) це так не працює.
Надолужити ніколи не пізно! Просто треба багато роботи і терпіння..
Кружите меня,кружите• 30 мая в 19:26
Ответ дляСадоводница
та ні, якщо дітям це не треба, то ніяка робота не допоможе.

Садоводница• 30 мая в 19:28
Ответ дляКружите меня,кружите
То просто вік такий..вони думають що ніхто їм не потрібен , з часом зрозуміють якщо автор зміниться.
Кружите меня,кружите• 30 мая в 19:28
Ответ дляСадоводница
Що зрозуміють?
Забрала і не сказала• 30 мая в 19:29
Ответ дляСадоводница
Із серії коли виростеш - зрозумієш?
Садоводница• 30 мая в 19:38
Ответ дляЗабрала і не сказала
Із серії коли виростеш - зрозумієш?
І таке буває..я повністю прийняла батьків коли у мене з´явились свої.
Забрала і не сказала• 30 мая в 19:45
Ответ дляСадоводница
У більшості випадків не буває , навпаки ще більше розумієш наскільки вони були неправі
Сон і дрімота• 30 мая в 19:59
Ответ дляТвоя подружайка
Не така. Але якщо скажу недовольним тоном. Це по темі звичайно. То потім можу і вибачитися. Вони не хочуть потім того вибачення і слухати навіть. Все рівно ходять з ображеним видом. Днями. Як це морально виснажливо. Оці всі кидання трубки і не по телефону теж ці ігнори надоїли.
Автор, сочувствую вам. Даже, если вы ошиблись и ошибаетесь. Игнор и бойкот - это одна из самых мерзких манипуляций. Любая мать (не садистка и не психопатка, конечно) заслуживает быть услышанной.
Надеюсь, с возрастом они поумнеют и станет стыдно. Мне 34. Часто извиняюсь перед мамой зв прошлые обиды. Многое пересмотрела и стыдно за своё поведение.
Сон і дрімота• 30 мая в 20:09
Ответ дляЛюблю Украину
Вы женщина в климаксе, Вас все раздражает, и Вы сбрасываете на них свое раздражение, это забирает у них энергию, портит настроение, никто не хочет терять свою энергию. Смените тон и обдумывайте свои слова, каждое слово. Люди чем старше, тем больше ляпают языком не подумав, наверное Вы из таких. Не надо озвучивать каждую свою мысль. Пришло Вам в голову- дайте ей там побыть, не выплескивайте сразу. Подумали про себя и все.

Хотите действительно наладить отношения- идите в терапию, работайте с психологом.
Ну да, это не дети берега попутали,а у автора менопауза)) это из серии ударил, потому что довела. Жесть.
Сон і дрімота• 30 мая в 20:11
Ответ дляБез Баяна
1) Проблема у вас - першочергово
2) ви фігово виховали дітей і були авторитарною з ними, все має бути тільки так як сказали ви, існує або ваша думка, або неправильна. Інших нема. От і маєте що виховала. Діти такими виросли не завдяки, а ’вопрєкі’ вам, і намагаються жити своє життя без вашої авторитарії вже..
Ага, но деньги у мамы просят))
Сон і дрімота• 30 мая в 20:14
Ответ дляТвоя подружайка
Що авторитарного я зробила. Що просила вийти раніше? А вийшли все рівно і встали пізно. І ми спізнилися. Через це. Тобто порада зробити так і вийти раніше то авторитарність? Ну не знаю. І так раз ми і не попали. До потрібного лікаря. Втратили запис. Незважаючи на мою авторитарність.
Автор, не оправдывайтесь. Это нормальное поведение матери. Запись к врачу - это о здоровье, это очень важно. А дети - инфантилы, которые в 16+ лет не понимают, что есть вещи, которые НАДО делать. Такова жизнь. Если не мама, то другие люди им покажут. И будет неприятнее, чем с доброй мамой.
Сон і дрімота• 30 мая в 20:19
Ответ дляТушьмушьнюшь
А нащо ви за ними бігаете? Позорите себе та дітей.
Нет. Только они себя позорят. Дерзить матери, ещё и на людях. Я сама так делала. Стыдно, не то слово. И матери совершенно не при чём, что у детей был плохой день, прыщ или драма с противоположным полом. Они просто срываются на матери.

Ну ниче се• 30 мая в 20:20
По тону тексту вже зрозуміло, що ви дуже токсична і вибрали роль жертви.
Сумка з негодою• 30 мая в 20:29
Займитесь собой- фитнесс, бассейн, косметолог, отдых. Найдите себе друга в конце концов! И отстаньте от детей.
Гарнюнька• 30 мая в 20:44
Автор может пора отстать от детей ))) пусть живут свою жизнь, а ві займитесь своей вам всего лишь 52, зарегистрируйтесь на сайте знакомств, найдите мужчину, езжайте в отпуск, или начните ходить в спорт зал или бассейн вот увидите жизнь заиграет новыми красками
Тоскующая• 30 мая в 20:56
Скільки їм років?
За що ображаються - приведіть приклад, бо не ясно.
Я ваша ровесница, чини 20+, сама виховувала практично, образ не мають
Тушьмушьнюшь• 30 мая в 21:14
Ответ дляСон і дрімота
У детей проблема в том, что мать потащила их на эти люди против их воли.
Вы комментарии автора почитайте.
Конечно будут обиды и дерзость.
Это нормально.
Нужно возить детей только куда они хотят, тогда проблем не будет.

У меня ребёнок, который тоже не любит ездить на непонятные ему сборища.
И что?
Ездим без него.
Он тем временем хату пылесосит. И все довольны. Отношения отличные.
Люблю Украину• 30 мая в 21:26
Ответ дляСон і дрімота
Дети это лакмус, они бескомпромиссны, они не подстраиваются и не терпят. Потому,что сейчас они другие, у них с детства есть интернет, и они пресекают нападки автора. Для таких как Вы- охреневшие, а на самом деле просто выставляют свои границы. Иногда надо оставить в покое и дать набить свои шишки.

Моя свекровь за столом знаете что комментировала, ласковым заботливым голосом- сыночек, посмотри как ты нарезал хлеб/ огурец/ сыр( не суть, всегда было не так) разве ж так можно, посмотри как надо, и всегда выхватывала нож и показывала. При мне, моих родителях, наших гостях, неважно. И это забота в ее понимании.
МЧСница• 30 мая в 21:34
Ответ дляСадоводница
Шкода...зробіть перерву у спілкуванні з ними. Почитайте літературу на цю тему і просто художню, може хоббі якесь? Екскурсії по Україні і ін.країни-мандруйте!
Це надихає жити! Чи візьміть тваринку з притулку- буде любити вас просто так.
поддержу, нужно почитать литературу и разобраться в себе и понять где вы косячите, не на ровном месте вы бесите детей, по любому нарушаете их границы и удивляетесь. Мы все себя любим и нам кажется, что мы мягкие и пушистые, а на самом деле кровь пьем)))
Заикальница• 30 мая в 22:33
Ответ дляТвоя подружайка
В тому то і справа. Про те ким бути, куда піти. Як відпочити то вони самі все вирішують. Моє діло тільки гроші меншій дитині на картку скинути. Але побут, домашні турботи, клопоти є ще. Спілкування. І це фиркання ігнор блок мене по поводу любої сказаної мною думки чи зауваження.
Наведіть конкретний сьогоднішній приклад. Чому посварилися? Що сталося?
Заикальница• 30 мая в 22:48
Ответ дляТвоя подружайка
Ок, вийти раніше - це одна єдина ситуація. Ви ж не ходите щотижня до лікаря. Наведіть ще приклади, після яких діти тижнями не розмовляють з вами. Конкретні ситуації напишіть.
Заикальница• 30 мая в 22:49
Ответ дляТвоя подружайка

Яких ще пробачень?? За що? Я б теж пілюлю в тавилс за таке в ніяких пробачень не просила б.
Але це все одна єдина ситуація.
Заикальница• 30 мая в 22:52
Ответ дляТвоя подружайка
Слухайте, що ви зациклилися на тих запізненням? Це єдина проблема - непунктуальність?? Чи ще щось є?
На весілля і дні народження збирайтеся в йдіть собі. Вони коли захочуть самі нехай йдуть чи сидять вдома.