Туфли в чешуе• 30 июня в 10:46
Сніданок на схудненні 62
Добрий ранок, смачного!!!
Малая еще та• 30 июня в 11:42
Ответ длявсегдаДаДа
Смачного автор.
В мене перекус після залу - ірга і банан
Можна питання? Не боїтесь каву після залу? В тому сенсі, що пришвидшує серцебиття і тиск ? А після тренування і так навантаження на серце?
Атятя_тётя• 30 июня в 11:43
Ответ длявре_Динка
не наїсть, викакає
думаю, все равно не признается
Атятя_тётя• 30 июня в 11:44
Ответ длявре_Динка
вона раз на тиждень скидає фото з вагами, думаєте частину тіла відрізає?
думаете нельзя встать на весы с бутылкой воды? а потом без нее?
или использовать старые фото?
Атятя_тётя• 30 июня в 11:46
Ответ длявре_Динка
ви живете в світі де все заколот?
просто есл будет привес, автор не признается и все, потому что ее заклюют тут
Туфли в чешуе
• 30 июня в 11:46
Ответ длявре_Динка
не наїсть, викакає
Ви написали те, що я посоромилася писати, дякую.
Туфли в чешуе
• 30 июня в 11:47
Ответ дляАтятя_тётя
или использовать старые фото?
Ого, які ідеї, дякую!!!
Туфли в чешуе
• 30 июня в 11:48
Ответ дляАтятя_тётя
Вже признавалася, про заклюють ви насмішили, в мене імунітет вже ну і можу відкльовуватися сама.
Атятя_тётя• 30 июня в 11:49
Ответ дляТуфли в чешуе
сахар, который повысит Вам инсулин, который приведет к задержке липолиза, в свою очередь происходит задержка жировых клеток в тканях. Грустно. что до сих пор люди понимают похудение - как поел-покакал,это сложные процессы в организме
всегдаДаДа• 30 июня в 11:49
Ответ дляМалая еще та
Я і до залу в 6:30 п´ю.
Після тренування пройшла година(поки доїхала, помилась, намазалась))
Ответ дляТуфли в чешуе
у мене також сезон фруктів, також обʼїдалась черешнями, вже відійшли.. на черзі спіє лохина і абрикоса...
то в мене також то туди- то сюди... але треба впихувати ще ківі в раціон, щоб швидше виходило
доречі повернулась з Одеси, в тій вазі в якій і поїхала) юху.. але всеодно хочеться скинути кілограмчик-півтора, але ж цей сезон фруктів в саду
всегдаДаДа• 30 июня в 11:50
Ответ дляАтятя_тётя
или использовать старые фото?
Ви ж по собі не судіть людей, так легше жити. Спробуйте
Атятя_тётя• 30 июня в 11:51
Ответ длявсегдаДаДа
я при чем, ловили так не раз худеющих просто)
Туфли в чешуе
• 30 июня в 11:52
Ответ длявре_Динка
Як це можна пропустити, раз в рік буває. Я до всіх ягід рівно відношусь, а от черешні скільки б не їла, не можу наїстися. Хоча в цьому році їла як ніколи багато )))
Атятя_тётя• 30 июня в 11:53
Ответ дляТуфли в чешуе
а потом раз в год - бывает шашлык летом, а потом раз в год Новый год, пасха, ДР, так и живем
Ответ дляТуфли в чешуе
я в цьому році якось декілька днів обʼїдалась, і швидко набридало.. але в цьому році ще все на верхах, а я коротколапка, і з драбиною також не дуже діставати
Туфли в чешуе
• 30 июня в 11:55
Ответ дляАтятя_тётя
Ні, все інше буває, коли захочеш. На шашлику, до речі, дуже добре худнеться.
всегдаДаДа• 30 июня в 11:57
Ответ дляАтятя_тётя
Ловець худєющих на сайті
Обережно дівчата
всегдаДаДа• 30 июня в 11:58
Ответ дляАтятя_тётя
Те що у вас раз в рік шашлик це пєчально звичайно
Атятя_тётя• 30 июня в 12:00
Ответ длявсегдаДаДа
Ловець худєющих на сайті
Обережно дівчата
ой ерничество Ваше ни к чему тут, что такого тут? атвор ведь даже сейчас боится взвеситься! занимается самообманом
Туфли в чешуе
• 30 июня в 12:02
Ответ длявре_Динка
Я дітей на дерева відправляла, треба восени обрізати черешні, щоб верхівки дарма не маячили для шпаків
Атятя_тётя• 30 июня в 12:02
Ответ длявсегдаДаДа
это не у меня - а у худеющих. которые худеют с понедельника, или после НГ. я все лето на даче живу, мне тот шашлык приелся, я на одном мясе и рыбе и живу. Посмотрим короче когда автор решиться вес сказать. Чего она прямо сейчас не может??
Атятя_тётя• 30 июня в 12:03
Ответ дляТуфли в чешуе
да. но без 5 кг черешни к нему
Туфли в чешуе
• 30 июня в 12:04
Ответ дляАтятя_тётя
Після літра води, півлітра кави і сніданку, це ненормативної абсолютно.
Туфли в чешуе
• 30 июня в 12:05
Ответ дляАтятя_тётя
да. но без 5 кг черешни к нему
Якби ж 5 кг черешні, менше ((((, на жаль
Атятя_тётя• 30 июня в 12:05
Ответ дляТуфли в чешуе
ок, ешьте на здоровье, я ж не против.. прошла все это, на ошибках учатся
Ответ дляАтятя_тётя
у мене вага 51-51.5, зайвих півтора - весь сезон обʼїдаюся фруктами з саду, на декілька днів, максимум тиждень може піднятись вага на 1 кг, як сходжу нормальн ов туалет, вага повертається до 51.5-51
не думаю що у автора через черешню буде якийся прям аврал