Твоя подружайка• 30 мая в 15:26

Погані стосунки з дітьми. Виростила їх сама.

І я одинока. Старалась їм дати все. Вони навіть речі бу і секонд хенд не знали. Завжди море, кафе, дні народження в дитячих центрах.
І я зараз сама. Навіть подруг майже немає. Мені вже 52 майже. Деколи до батьків ходжу. Отаке моє життя. З дітьми спілкування - це жах. Образа майже на будь яке і не тим тоном сказане слово. Образи тоді на місяці, бойкот мені.
Я втомилася щось вічно перед ними оправдуватися і доказувати і миритися і просити пробачення. Може я і не права деколи але якщо бачу що образила то вибачаюсь, говорю що це не основне якщо це не страшна проблема. Але я ж можу деколи як мама свою думку сказати.
От знову не говоримо. І я вже стомилася . Хай так і буде, не буду дзвонити просити випрошувати увагу. Надоїло.
Бідні діти виросли і так без батька. І мама жди ни з теж не така. Погрожували що заблокують мене назавжди.
В вас теж таке деколи буває? Чи в мене тільки так?
Забрала і не сказала• 30 мая в 15:28
Моя мама теж вважає, що вона мені все дала і має право вирішуватися в моє життя. Але це не діти її життя зіпсували, а вона сама своїми руками. Завжди потрібно слухати дві сторони

Ананомчикус• 30 мая в 15:28
Вот потому меньше в жопу дуть надо тем деткам с детства
автор Твоя подружайка • 30 мая в 15:28
Ответ дляАнаномчикус
ВільнаНазавжди• 30 мая в 15:30
Ну либо вы не такая уж ромашка, либо дети психопаты. Грустная история, никто не застрахован.
На границе• 30 мая в 15:31
Меньше жопу заносить и оправдываться, они выросли, живите свою жизнь
Садоводница• 30 мая в 15:31
Шкода...зробіть перерву у спілкуванні з ними. Почитайте літературу на цю тему і просто художню, може хоббі якесь? Екскурсії по Україні і ін.країни-мандруйте!
Це надихає жити! Чи візьміть тваринку з притулку- буде любити вас просто так.
автор Твоя подружайка • 30 мая в 15:31
Ответ дляЗабрала і не сказала
В тому то і справа. Про те ким бути, куда піти. Як відпочити то вони самі все вирішують. Моє діло тільки гроші меншій дитині на картку скинути. Але побут, домашні турботи, клопоти є ще. Спілкування. І це фиркання ігнор блок мене по поводу любої сказаної мною думки чи зауваження.
Кружите меня,кружите• 30 мая в 15:33
Я так розумію, ви багато працювали, коли літи були малими, старались все їм дати. І от в цьому і є проблема. Коли батьки постійно працюють, то мало спілкуються з дітьми. Впша мова любові - це маткріальне, ви любили дітей, старалися дати їм матеріальне. У ваших дітей тепер теж мова любові це матеріальне вони не вміють спілкуватися з вами. Їм це не потрібно вже. Скоріше за все, якщо треба допомогти, то вони допоможуть, бо саме так вони виявлятимуть любов до вас. Але не спілкування. Цтого ви їх не навчили.
ТигрЛьвович• 30 мая в 15:32
Ответ дляАнаномчикус
Та да. Сначала принцессок и лидеров на пьедестал возводят, потакают всем прихотям, себя на последнее место ставят, а потом удивляются, что дитачки ноги вытирают.

Альфред Шнитке• 30 мая в 15:32
Ответ дляВільнаНазавжди
Скорее всего для детей было все не так как нарисовала себе Автор
Мания-Величия• 30 мая в 15:34
Ответ дляТвоя подружайка
Зря вы в позиции жерты, деньги с вас тянут еще и фыркают, сама б их поблокировала
Тут надолго• 30 мая в 15:33
Не лезьте в их жизнь вообще, не давайте советы. Позвонили, выслушали как дела и положили трубку.
Seehund• 30 мая в 15:33
Может вам собственной жизнью заняться, 52 года - это не 70. Хобби, подруги. А дети уж как-нибудь проживут без вашего мнения.
Забрала і не сказала• 30 мая в 15:33
Ответ дляТвоя подружайка
Теплі стосунки не купаються за гроші. Дітьми потрібно займатися, щоб вони вам довіряли
Лепетун• 30 мая в 15:33
Вы перечислили базовые вещи, которые обязаны давать своим детям. А если вы еще и хотите, после того как выпустили их, управлять их жизнью и чтобы они исполняли вашу волю, то это ваша проблема. Не будут дети ни с того, ни с сего вести себя так как вы пишите. Значит это результат вашего поведения. Для вас конечно вы будете святой, а сторону детей мы не знаем.
Ананомчикус• 30 мая в 15:34
Ответ дляТвоя подружайка
Хочет денег и блокирует потом? Сама, милая, сама значит
Шаманю второпях• 30 мая в 15:34
А сколько детям лет? Где они живут и чем занимаются?
автор Твоя подружайка • 30 мая в 15:34
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну я можу сказати якесь зауваження, проявити Недовольство. Я ж не робот, маю право на думку і емоції. Це без крику, без матів все. Тоді зразу все. З їх сторони фиркання, погрози і бойкот. От зараз сама в квартирі. Вони собі самі десь з друзями.
Фраза в мій бік була вчора: з тобою ніхто не хоче бути і спілкуватися.
ТигрЛьвович• 30 мая в 15:35
Ответ дляSeehund
Тогда и без мамкиных денег. А то мнения фыркать хватает, а мнения, на пойти работать и закрывать свои потребности, не хватает.

автор Твоя подружайка • 30 мая в 15:36
Ответ дляСадоводница
Є тваринка в батьків. Часто приходжу граюсь. Собачка. От зараз піду. Так на душі тяжко.
ТигрЛьвович• 30 мая в 15:36
Ответ дляТвоя подружайка
Нужно было на первое фырканье реагировать, а не сглатывать.
Seehund• 30 мая в 15:37
Ответ дляТигрЛьвович
Правильно пустить эти деньги на какое-нибудь хобби.
Забрала і не сказала• 30 мая в 15:37
Ответ дляТвоя подружайка
Зауваження з якого приводу? Якщо всі ваші діти не хочуть з вами спілкуватися і подруг в вас нема, то ви не думали, що проблема у вас?
Хлопаю ресницами• 30 мая в 15:37
Мені вже 52 майже.

Вам еще только 51. И у вас еще столько всего впереди, как и возможности жить для себя, даже в отношения уйти, а не жить в одиночестве. Нет отношений с детьми, ну и не навязывайтесь. Перебесятся, или так и останутся неблагодарными эгоистами.

Если совершенолетние, то пусть идут на вольные хлеба.

Живите уже для себя. Согласно всех норм вы их подняли на ноги, и ничем им уже не обязаны.
Вспомните свои мечты и интересы, осуществляйте. Не читайте детям лекции как им жить и оставьте их в покое. Набьют шишки, вспомнят про маму. И тратиться вы на них не обязаны тоже, если они - совершенолетние.

Но вы ж вон пишете, что доце за все ее хорошее все равно на отдых деньжат подкидываете, так кто вам лекарь?
ТигрЛьвович• 30 мая в 15:37
Ответ дляSeehund
Та куда угодно. Хоть на хобби, хоть на альфонса. Детки умные, со своим мнением, пора уже и работать.
автор Твоя подружайка • 30 мая в 15:38
Ответ дляАльфред Шнитке
А як? Батьки ще дуже мої допомагали. Старша вже більше самостійна матеріально краще ситуація в неї зараз як в мене. Тема саме про спілкування щ рими.
ЗабежАЛОЧКА• 30 мая в 15:39
Якщо не одна навіть дитина проти вас,а всі,то проблема дійсно в вас.
Хлопаю ресницами• 30 мая в 15:39
Ответ дляТвоя подружайка
да оставьте их в покое
собой занимайтесь и живите полной жизнью, а не ними. Избавляйтесь от привычек быть мамой-наседкой.

мудаки они у вас и оправдания им нет, как выше пытаются вину в вас найти
Seehund• 30 мая в 15:39
Ответ дляТигрЛьвович
Автор пытается деньгами купить возможность и дальше управлять жизнью взрослых людей, используя их, как аниматоров в своей унылой жизни, вместо того, чтобы позаботиться о себе.
Садоводница• 30 мая в 15:40
Ответ дляТвоя подружайка
Здайте аналізи-буває хандра нападає через нестачу якогось вітаміну. Особливо від феритину залежить настрій.
Сьогодні подивилась фільм про жінку нашого віку’ Мене звати Агнетта’-раджу!