Лукава_Кiшка• 30 мая в 16:20

Алименты на двоих детей

Девочки, подскажите ,пожалуйста, развожусь с мужем, хочу подать на алименты , он не против , у нас двое детей , 5 и 8 лет , сколько сейчас на двоих детей ? Мне одна знакомая сказала , что возможно даже 50 % , я читала , что на двоих 33 % .Что для этого нужно , идти в суд ?
Буду благодарна за ваши советы .
Всех анонимов аноним• 30 мая в 16:21

Злюка-закусюка• 30 мая в 16:23
33%
Суд
Love_Love_Love_• 30 мая в 16:28
Боже
Ти настільки тупий що не в стані навіть взнати про аліменти це ппц
На пів ставки• 30 мая в 16:31
как вы будете жить если не в силах про алименты прочесть! дулю вам - 33 процента с минималочки
БершкомангоЗар• 30 мая в 16:34
В мене з чоловіком домовленість, тому все вирішили не через суд, але він відповідальний
ЖонДуан• 30 мая в 16:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже
Чому ви так зло пишете жінці? Що з вами трапилося? І так, ситуації різні бувають, і розмір аліментів може бути різним, а не строго 33%.
Просериарила молодость• 30 мая в 16:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже
Зато ви така гостра, в кожній темі затичка, треба своє ’мненіє’ впихнути.
Ms. Iphone• 30 мая в 16:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже
Гав, гав, гав..
Мяо мой мяо• 30 мая в 17:07
Розмір аліментів може бути різним. Вам краще мати адвоката, який допоможе з усіма нюансами. Ви можете просити суд про затвердження певної фіксованої суми, а не у відсотковому відношенні.

Виправлялочка• 30 мая в 17:38
KaterionOK• 30 мая в 17:44
1. Тверда грошова сума
2. Частка від заробітку/доходу платника аліментів - на двох дітей 1/3.
Потрібно дивитися, що вигідніше.
Якщо потрібен адвокат - звертайтеся.
автор Лукава_Кiшка • 30 мая в 18:59
Дякую , дівчата !