Там-тарарам• 30 мая в 17:28
Як надоумити чоловіка який руйнує собі життя?
І навіть не помічає цього?
Є в мене старий друг, мій кум, в якого не так давно померла дружина. З нею він має 2 дорослих доньок.
Після її смерті він впав в алкоголізм, пив майже не просихаючи. Моя хрещениця(його донька) постійно мені жалілася що не знає що вже робити. Допився до серйозних проблем зі здоровʼям і довелося все ж таки кинути(ми всі раділи дуже).
Але раділа я недовго. Як виявилось, в той період коли він кинув пити, на роботі він познайомився з дівчиною, на 10 років його молодше. І вона закрутила з ним роман. Він це звісно все приховує, але я їх якось бачила і тому все знаю. Але найгірше це те, що він явно з подачі цієї дівчини тепер агресує на доньок, нібито вони його не розуміють і не підтримали, лише звинувачували(дівчата просто просили більше не пити, бо він обіцяв це їх покійній мамі). Вони не розуміють що сталося, і чого такі зміни, але проблема в тому, що його дівчина явно продовжує накручувати його проти дочок. Судячи по її постам в соцмережах, вона єдина яка підтримує близьку людину, а всі навколо звірі, які тільки і можуть що засуджувати. І він це все лайкає…Останнім часом він не спілкується з дівчатами взагалі, зате проводить весь вільний час з дівчиною, вона постійно викладає фото з їх прогулянок(правда тільки себе, я так розумію він забороняє їй світити себе в сторіс та постах).
Як йому донести, що його дівчина просто включила «рятівницю» і само стверджується за його рахунок? Типу вона єдина хто його розуміє, а всі інші вороги. Бо я боюсь що якщо так продовжиться і дівчата дізнаються про це, то це буде для них ударом. В них і так мама померла, а тут ще таке про батька дізнатися…
Леплю из пластилина• 30 мая в 18:21
Ответ дляГравіцапа
Да, по-разному. Кто-то плачет сутками, кто-то с головой в работу уходит, кто-то в религию ударяется, в психологов и прочее. Но тут же перепрыгнуть на чужую бабу, похерив детей, которым тоже нужна поддержка, это просто треш, это не отец, это г@вно.
Он так смог пока. У всех разная психика. Не стоит судить о том, где не были.
Там-тарарам
• 30 мая в 18:21
Ответ дляБорисфенка
Яка в сраку дівчина в 45 років з 20-річними дітьми???
Ну вона молодша і за нього і за мене. Та і як її називати? Вона не дружина, не співмешканка.
Коханка? Пасія?
Як на мене, дівчина це наймʼякіше що можна було підібрати в цій ситуації
Коханка? Пасія?
Борисфенка• 30 мая в 18:22
Ответ дляТам-тарарам
Ніхто ж не казав що він мав померти одразу за дружиною. Просто коли ти на весь світ кажеш що твоя дружина -це доля і ви будете разом після смерті(він не раз це казав, якщо що), а паралельно маєш нову дівчину - це якось лицемірно, вам не здається?
А крайніми він зробив своїх дітей при цьому.
А як має виглядати його ідеальна поведінка - три-п´ять років не п´є, не гуляє, п´є жменями таблетки, щодня розповідає донькам, як він їх любить?
Чому діти крайні? Діти дорослі, батько пити перестав, що ще треба?
ничевока• 30 мая в 18:22
Ответ дляТам-тарарам
Після смерті разом будуть - коли оба помруть.
А він живий.
І має право жити далі.
Що з вами???
А він живий.
І має право жити далі.
Що з вами???
Борисфенка• 30 мая в 18:24
Ответ дляТам-тарарам
Коханка? Пасія?
Вона побита життям тітка, яка підібрала вдівця, бо кавалерів в 50 років негусто.
І терпить навіщось закидони бувшого алкоголіка.
Ви б на неї молилися, що терпить кума, а не дзявкали.
Кум здихати не збирається, як бачите. На похороні він просто перестарався.
Там-тарарам
• 30 мая в 18:24
Ответ дляКоролева Сарказма
Хочет чтобы выполнил то что сказал на поминках, мужик сказал - мужик сделал, а он жить удумал.
Можна було до психолога піти, з дітьми час провести.
По суті, після смерті мами він їх не підтримував, а тільки пив.
З ними спілкувалась в цей час я та ще декілька друзів родини.
А він поводився кноїстично. Так ніби горе тільки в нього.
Але у дітей нової мами вже не буде.
Гравіцапа• 30 мая в 18:24
Ответ дляЛеплю из пластилина
Смог?! Ну-ну... Да он живет в свое удовольствие, отрывается на всю катушку. Жена была тормозом его наклонностей, а теперь он свободен и ему никто не нужен, даже собственные дети. И тут же нашлась муха, которая прилетела на готового идиота. Дочерям надо сделать вывод и проконсультироваться с нотариумом, чтобы не остаться без наследства. И пусть папа празднует дальше.
Леплю из пластилина• 30 мая в 18:25
Ответ дляГравіцапа
Ох, прикусили бы язык. Смотрите, чтоб не узнать как это.
Королева Сарказма• 30 мая в 18:25
Ответ дляТам-тарарам
Але у дітей нової мами вже не буде.
То есть поставить на своей жизни крест и до смерти посыпать голову пеплом. А не ахерели ли вы.
Борисфенка• 30 мая в 18:25
Ответ дляТам-тарарам
Але у дітей нової мами вже не буде.
Він і пішов до психологіні. Вона його втішає, як може.
Що не так?
Гравіцапа• 30 мая в 18:26
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я видела много таких ситуаций и есть по чему судить. А чего вы вписываетесь за такое поведение, для вас это норм?
Там-тарарам
• 30 мая в 18:27
Ответ дляБорисфенка
Їй десь 40-45, навряд більше. Не знаю навіщо він їй
Але бачу як її поява руйнує ті залишки його стосунків з дітьми які є
Борисфенка• 30 мая в 18:27
Ответ дляТам-тарарам
Три місяці діти дивилися, як тато безпросвітно бухає. В цей період стосунки з доньками були гарні, по вашому?
Гравіцапа• 30 мая в 18:27
Ответ дляТам-тарарам
Да, автор, если бы она поддерживала, а она разрушает.
Ласкове телятко• 30 мая в 18:28
Ответ дляТам-тарарам
Це чітко співпало по часу з появою його дівчини. А хрещениця мені розказує про їх спілкування з батьком
Сколько лет дочкам?
Леплю из пластилина• 30 мая в 18:28
Ответ дляГравіцапа
Мне жаль, что так с людьми случается. Не все способны выдержать определенный уровень боли, потери. Много трагических судеб и историй. У всех свой порог. Сравнивать глупо, ибо все разные.
Ласкове телятко• 30 мая в 18:29
Ответ дляТам-тарарам
Ні, не знають.
Від смерті їх мами і до початку цих стосунків минуло всього 3-3,5 місяці.
Він продовжує носити обручку та писати в соцмережах, як кохає дружину. Він на поминках казав що його доля тепер померти і бути з дружиною разом на тому світі.
Дівчата і подумати не можуть що він може мати нові стосунки, на людях так побиваючись за дружиною.
А что ему теперь без секса жить...
Гравіцапа• 30 мая в 18:29
Ответ дляЛеплю из пластилина
Автор написала, что эта женщина разрушает его связь с детьми. Это уже плохо. Если бы она утешала, но не ращрушала, ситуация выглядела бы иначе.
Там-тарарам
• 30 мая в 18:31
Ответ дляГравіцапа
Коли дівчата дізнаються про все, то їм буде байдуже до спадку і майна. Їх мама виховала гордими та незалежними.
Зрада памʼяті мами для них стане ударом, і вони такого не пробачать ніколи.
Просто викреслять його з життя.
І я не думаю що ці стосунки теж довго протримаються. Він просто залишиться один.
Просто викреслять його з життя.
Гравіцапа• 30 мая в 18:32
Ответ дляТам-тарарам
Просто викреслять його з життя.
Скорее всего так и будет. Он придет потом к детям, когда все потеряет.
Борисфенка• 30 мая в 18:33
Ответ дляТам-тарарам
Просто викреслять його з життя.
А ви його хочете надоумити і уберегти в 60 років?
Вам самій скільки?
Там-тарарам
• 30 мая в 18:33
Ответ дляГравіцапа
Вони його не приймуть.
А він зараз під впливом дівчини не розуміє що руйнує своє майбутнє та стосунки з дітьми.
І це все закінчиться дуже погано, якщо він зараз не прийде до тями.
Леплю из пластилина• 30 мая в 18:34
Ответ дляГравіцапа
Нестоит винить других в том, что происходит сэтим мужчиной.
Там-тарарам
• 30 мая в 18:34
Ответ дляБорисфенка
Вам самій скільки?
Йому не 60.
А майже 55.
І мені так само
А майже 55.
І мені так само
Гравіцапа• 30 мая в 18:36
Ответ дляТам-тарарам
Вони його не приймуть.
А вы ничего не сделаете. Если поговорите с ним, можете потерять его как друга. Тем более, раз он алкаш, он не сильно думающий человек, живет сегодняшним днем. Сегодня ему хорошо - и все.
Гравіцапа• 30 мая в 18:36
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вот тут соглашусь, главная причина - он сам.
Там-тарарам
• 30 мая в 18:37
Ответ дляКоролева Сарказма
Так навпаки.
Він міг би пережити цю травму і жити далі.
А він спочатку заливав її алкоголем а потім замінив на дівчину.
Він нічого не прожив
Це знаєте, як підтікаючий акваріум заклеіти скотчем.
Він все одно прорве, але коли це станеться він буде один.
Він нічого не прожив
Борисфенка• 30 мая в 18:38
Ответ дляТам-тарарам
Йому не 60.
А майже 55.
І мені так само
А майже 55.
І мені так само
Ну тоді що за дитячий садок?
Його 30-річні доньки сильно хочуть його няньчити і дивитися,як він знову забухає?
Чи ви з дуба впали і вірите, що він буде робити щосуботи сімейні обіди з фотоальбомами і балачками про померлу дружину?
І ще окремо - він зараз десь у соцмережах переписується, а ви навіть це випасли і йому в провину ставите?
Свого чоловіка нема у вас, на кума око поклали?
Там-тарарам
• 30 мая в 18:39
Ответ дляГравіцапа
Він вже не пʼє.
Скажений гудзик• 30 мая в 18:42
Ответ дляБорисфенка
Цілком може бути, що нова цьоця швидко поведе тата у загс і ще може так статися, що тато лишиться без житла. І чиєю він стане проблемою? Та отож. Дівчат шкода.
Мене одне насторожило у повідомленнях автора: оце ’ніхто тебе не розуміє, крім мене’. Це дуже поганий знак. Цьоця відсікає дітей, це ж очевидно. У цьоці двоє власних дітей. Якби нечесно залишити дівчат ні з чим, крім проблемного батька.