Там-тарарам• 30 мая в 17:28

Як надоумити чоловіка який руйнує собі життя?

І навіть не помічає цього?
Є в мене старий друг, мій кум, в якого не так давно померла дружина. З нею він має 2 дорослих доньок.
Після її смерті він впав в алкоголізм, пив майже не просихаючи. Моя хрещениця(його донька) постійно мені жалілася що не знає що вже робити. Допився до серйозних проблем зі здоровʼям і довелося все ж таки кинути(ми всі раділи дуже).
Але раділа я недовго. Як виявилось, в той період коли він кинув пити, на роботі він познайомився з дівчиною, на 10 років його молодше. І вона закрутила з ним роман. Він це звісно все приховує, але я їх якось бачила і тому все знаю. Але найгірше це те, що він явно з подачі цієї дівчини тепер агресує на доньок, нібито вони його не розуміють і не підтримали, лише звинувачували(дівчата просто просили більше не пити, бо він обіцяв це їх покійній мамі). Вони не розуміють що сталося, і чого такі зміни, але проблема в тому, що його дівчина явно продовжує накручувати його проти дочок. Судячи по її постам в соцмережах, вона єдина яка підтримує близьку людину, а всі навколо звірі, які тільки і можуть що засуджувати. І він це все лайкає…Останнім часом він не спілкується з дівчатами взагалі, зате проводить весь вільний час з дівчиною, вона постійно викладає фото з їх прогулянок(правда тільки себе, я так розумію він забороняє їй світити себе в сторіс та постах).
Як йому донести, що його дівчина просто включила «рятівницю» і само стверджується за його рахунок? Типу вона єдина хто його розуміє, а всі інші вороги. Бо я боюсь що якщо так продовжиться і дівчата дізнаються про це, то це буде для них ударом. В них і так мама померла, а тут ще таке про батька дізнатися…
Леплю из пластилина• 30 мая в 18:21
Ответ дляГравіцапа
Да, по-разному. Кто-то плачет сутками, кто-то с головой в работу уходит, кто-то в религию ударяется, в психологов и прочее. Но тут же перепрыгнуть на чужую бабу, похерив детей, которым тоже нужна поддержка, это просто треш, это не отец, это г@вно.
Он так смог пока. У всех разная психика. Не стоит судить о том, где не были.

автор Там-тарарам • 30 мая в 18:21
Ответ дляБорисфенка
Яка в сраку дівчина в 45 років з 20-річними дітьми???
Ну вона молодша і за нього і за мене. Та і як її називати? Вона не дружина, не співмешканка.
Коханка? Пасія?
Як на мене, дівчина це наймʼякіше що можна було підібрати в цій ситуації
Борисфенка• 30 мая в 18:22
Ответ дляТам-тарарам
Ніхто ж не казав що він мав померти одразу за дружиною. Просто коли ти на весь світ кажеш що твоя дружина -це доля і ви будете разом після смерті(він не раз це казав, якщо що), а паралельно маєш нову дівчину - це якось лицемірно, вам не здається?
А крайніми він зробив своїх дітей при цьому.
А як має виглядати його ідеальна поведінка - три-п´ять років не п´є, не гуляє, п´є жменями таблетки, щодня розповідає донькам, як він їх любить?
Чому діти крайні? Діти дорослі, батько пити перестав, що ще треба?
ничевока• 30 мая в 18:22
Ответ дляТам-тарарам
Після смерті разом будуть - коли оба помруть.
А він живий.
І має право жити далі.
Що з вами???
Борисфенка• 30 мая в 18:24
Ответ дляТам-тарарам
Коханка? Пасія?
Вона побита життям тітка, яка підібрала вдівця, бо кавалерів в 50 років негусто.
І терпить навіщось закидони бувшого алкоголіка.
Ви б на неї молилися, що терпить кума, а не дзявкали.
Кум здихати не збирається, як бачите. На похороні він просто перестарався.
автор Там-тарарам • 30 мая в 18:24
Ответ дляКоролева Сарказма
Хочет чтобы выполнил то что сказал на поминках, мужик сказал - мужик сделал, а он жить удумал.
Можна було до психолога піти, з дітьми час провести.
По суті, після смерті мами він їх не підтримував, а тільки пив.
З ними спілкувалась в цей час я та ще декілька друзів родини.
А він поводився кноїстично. Так ніби горе тільки в нього.
Але у дітей нової мами вже не буде.
Гравіцапа• 30 мая в 18:24
Ответ дляЛеплю из пластилина
Смог?! Ну-ну... Да он живет в свое удовольствие, отрывается на всю катушку. Жена была тормозом его наклонностей, а теперь он свободен и ему никто не нужен, даже собственные дети. И тут же нашлась муха, которая прилетела на готового идиота. Дочерям надо сделать вывод и проконсультироваться с нотариумом, чтобы не остаться без наследства. И пусть папа празднует дальше.
Леплю из пластилина• 30 мая в 18:25
Ответ дляГравіцапа
Ох, прикусили бы язык. Смотрите, чтоб не узнать как это.
Королева Сарказма• 30 мая в 18:25
Ответ дляТам-тарарам
Але у дітей нової мами вже не буде.
То есть поставить на своей жизни крест и до смерти посыпать голову пеплом. А не ахерели ли вы.

Борисфенка• 30 мая в 18:25
Ответ дляТам-тарарам
Але у дітей нової мами вже не буде.
Він і пішов до психологіні. Вона його втішає, як може.
Що не так?
Гравіцапа• 30 мая в 18:26
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я видела много таких ситуаций и есть по чему судить. А чего вы вписываетесь за такое поведение, для вас это норм?
автор Там-тарарам • 30 мая в 18:27
Ответ дляБорисфенка
Їй десь 40-45, навряд більше. Не знаю навіщо він їй
Але бачу як її поява руйнує ті залишки його стосунків з дітьми які є
Борисфенка• 30 мая в 18:27
Ответ дляТам-тарарам
Три місяці діти дивилися, як тато безпросвітно бухає. В цей період стосунки з доньками були гарні, по вашому?
Гравіцапа• 30 мая в 18:27
Ответ дляТам-тарарам
Да, автор, если бы она поддерживала, а она разрушает.
Ласкове телятко• 30 мая в 18:28
Ответ дляТам-тарарам
Це чітко співпало по часу з появою його дівчини. А хрещениця мені розказує про їх спілкування з батьком
Сколько лет дочкам?
Леплю из пластилина• 30 мая в 18:28
Ответ дляГравіцапа
Мне жаль, что так с людьми случается. Не все способны выдержать определенный уровень боли, потери. Много трагических судеб и историй. У всех свой порог. Сравнивать глупо, ибо все разные.
Ласкове телятко• 30 мая в 18:29
Ответ дляТам-тарарам
Ні, не знають.
Від смерті їх мами і до початку цих стосунків минуло всього 3-3,5 місяці.
Він продовжує носити обручку та писати в соцмережах, як кохає дружину. Він на поминках казав що його доля тепер померти і бути з дружиною разом на тому світі.
Дівчата і подумати не можуть що він може мати нові стосунки, на людях так побиваючись за дружиною.
А что ему теперь без секса жить...
Гравіцапа• 30 мая в 18:29
Ответ дляЛеплю из пластилина
Автор написала, что эта женщина разрушает его связь с детьми. Это уже плохо. Если бы она утешала, но не ращрушала, ситуация выглядела бы иначе.
автор Там-тарарам • 30 мая в 18:31
Ответ дляГравіцапа
Коли дівчата дізнаються про все, то їм буде байдуже до спадку і майна. Їх мама виховала гордими та незалежними.
Зрада памʼяті мами для них стане ударом, і вони такого не пробачать ніколи.
Просто викреслять його з життя.

І я не думаю що ці стосунки теж довго протримаються. Він просто залишиться один.

Гравіцапа• 30 мая в 18:32
Ответ дляТам-тарарам
Просто викреслять його з життя.

Скорее всего так и будет. Он придет потом к детям, когда все потеряет.
Борисфенка• 30 мая в 18:33
Ответ дляТам-тарарам
Просто викреслять його з життя.

А ви його хочете надоумити і уберегти в 60 років?
Вам самій скільки?
автор Там-тарарам • 30 мая в 18:33
Ответ дляГравіцапа
Вони його не приймуть.
А він зараз під впливом дівчини не розуміє що руйнує своє майбутнє та стосунки з дітьми.
І це все закінчиться дуже погано, якщо він зараз не прийде до тями.
Леплю из пластилина• 30 мая в 18:34
Ответ дляГравіцапа
Нестоит винить других в том, что происходит сэтим мужчиной.
автор Там-тарарам • 30 мая в 18:34
Ответ дляБорисфенка
Вам самій скільки?
Йому не 60.
А майже 55.
І мені так само
Гравіцапа• 30 мая в 18:36
Ответ дляТам-тарарам
Вони його не приймуть.
А вы ничего не сделаете. Если поговорите с ним, можете потерять его как друга. Тем более, раз он алкаш, он не сильно думающий человек, живет сегодняшним днем. Сегодня ему хорошо - и все.
Гравіцапа• 30 мая в 18:36
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вот тут соглашусь, главная причина - он сам.
автор Там-тарарам • 30 мая в 18:37
Ответ дляКоролева Сарказма
Так навпаки.
Він міг би пережити цю травму і жити далі.
А він спочатку заливав її алкоголем а потім замінив на дівчину.
Він нічого не прожив
Це знаєте, як підтікаючий акваріум заклеіти скотчем.
Він все одно прорве, але коли це станеться він буде один.
Борисфенка• 30 мая в 18:38
Ответ дляТам-тарарам
Йому не 60.
А майже 55.
І мені так само
Ну тоді що за дитячий садок?
Його 30-річні доньки сильно хочуть його няньчити і дивитися,як він знову забухає?
Чи ви з дуба впали і вірите, що він буде робити щосуботи сімейні обіди з фотоальбомами і балачками про померлу дружину?
І ще окремо - він зараз десь у соцмережах переписується, а ви навіть це випасли і йому в провину ставите?
Свого чоловіка нема у вас, на кума око поклали?
автор Там-тарарам • 30 мая в 18:39
Ответ дляГравіцапа
Він вже не пʼє.
Скажений гудзик• 30 мая в 18:42
Ответ дляБорисфенка
Цілком може бути, що нова цьоця швидко поведе тата у загс і ще може так статися, що тато лишиться без житла. І чиєю він стане проблемою? Та отож. Дівчат шкода.
Мене одне насторожило у повідомленнях автора: оце ’ніхто тебе не розуміє, крім мене’. Це дуже поганий знак. Цьоця відсікає дітей, це ж очевидно. У цьоці двоє власних дітей. Якби нечесно залишити дівчат ні з чим, крім проблемного батька.