Там-тарарам• 30 мая в 17:28
Як надоумити чоловіка який руйнує собі життя?
І навіть не помічає цього?
Є в мене старий друг, мій кум, в якого не так давно померла дружина. З нею він має 2 дорослих доньок.
Після її смерті він впав в алкоголізм, пив майже не просихаючи. Моя хрещениця(його донька) постійно мені жалілася що не знає що вже робити. Допився до серйозних проблем зі здоровʼям і довелося все ж таки кинути(ми всі раділи дуже).
Але раділа я недовго. Як виявилось, в той період коли він кинув пити, на роботі він познайомився з дівчиною, на 10 років його молодше. І вона закрутила з ним роман. Він це звісно все приховує, але я їх якось бачила і тому все знаю. Але найгірше це те, що він явно з подачі цієї дівчини тепер агресує на доньок, нібито вони його не розуміють і не підтримали, лише звинувачували(дівчата просто просили більше не пити, бо він обіцяв це їх покійній мамі). Вони не розуміють що сталося, і чого такі зміни, але проблема в тому, що його дівчина явно продовжує накручувати його проти дочок. Судячи по її постам в соцмережах, вона єдина яка підтримує близьку людину, а всі навколо звірі, які тільки і можуть що засуджувати. І він це все лайкає…Останнім часом він не спілкується з дівчатами взагалі, зате проводить весь вільний час з дівчиною, вона постійно викладає фото з їх прогулянок(правда тільки себе, я так розумію він забороняє їй світити себе в сторіс та постах).
Як йому донести, що його дівчина просто включила «рятівницю» і само стверджується за його рахунок? Типу вона єдина хто його розуміє, а всі інші вороги. Бо я боюсь що якщо так продовжиться і дівчата дізнаються про це, то це буде для них ударом. В них і так мама померла, а тут ще таке про батька дізнатися…
Гравіцапа• 30 мая в 18:42
Ответ дляТам-тарарам
Він вже не пʼє.
Та я не про то, что он сейчас пьет. Он психологически слабый. Такие и пьют.
Там-тарарам
• 30 мая в 18:42
Ответ дляБорисфенка
Ну тоді що за дитячий садок?
Його 30-річні доньки сильно хочуть його няньчити і дивитися,як він знову забухає?
Чи ви з дуба впали і вірите, що він буде робити щосуботи сімейні обіди з фотоальбомами і балачками про померлу дружину?
І ще окремо - він зараз десь у соцмережах переписується, а ви навіть це випасли і йому в провину ставите?
Свого чоловіка нема у вас, на кума око поклали?
Що ви мелете…
Я переймаюся за його стосунки з дочками, одна з яких моя похресниця.
Бо я бачу що йде все до повного розриву. І він залишиться сам, нікому не потрібний
Бо його дівчина це перемінна величина, і навряд чи стане дружиною чи надовго з ним.
А дівчата йому ніколи не пробачать.
І я не бачу що він десь переписується. Я просто знайшла його дівчину в соцмережах. Це різні речі.
А дівчата йому ніколи не пробачать.
Борисфенка• 30 мая в 18:44
Ответ дляСкажений гудзик
Цілком може бути, що нова цьоця швидко поведе тата у загс і ще може так статися, що тато лишиться без житла. І чиєю він стане проблемою? Та отож. Дівчат шкода.
Мене одне насторожило у повідомленнях автора: оце ’ніхто тебе не розуміє, крім мене’. Це дуже поганий знак. Цьоця відсікає дітей, це ж очевидно. У цьоці двоє власних дітей. Якби нечесно залишити дівчат ні з чим, крім проблемного батька.
Ну заселиться тьотя в хрущовку, навіть стане дружиною і колись успадкує пів-хрущовки.
Тату 55 років. Доньки морально готові 20-30 років няньчити тата, який періодично все одно буде бухати, годувати, ганяти компанії алкашів з кухні хрущовки, шукати тата по смітниках чи в поліції?
Борисфенка• 30 мая в 18:46
Ответ дляТам-тарарам
Що ви мелете…
А дівчата йому ніколи не пробачать.
Я пишу так, як є. Ви трошки несповна розуму з своєю ’благодійністю’.
Балаболка• 30 мая в 18:46
Ответ дляТам-тарарам
Та до чого тут засудження?
Просто він зараз під впливом своєї дівчини руйнує стосунки з власними дітьми.
Замість того щоб сказати їм всю правду, він перекладає провину на них і спалює усі мости.
А дівчата не розуміють що відбувається, чому остання рідна людина так з ними вчиняє.
Уявіть собі ситуацію з їх боку - в вас помирає мама, батько пʼє, ви намагаєтеся його витягнути з цього стану.
І коли це все ж таки стається, хоч і не без проблем по здоровю(які до речі вирішували саме ви), він починає звинувачувати вас у всіх бідах, віддаляється і не спілкується з вами.
Ну звичайно, раніше він віддавав гроші їм, тепер витрачає на дівчину, ось вони і бісяться і мізки йому виносять. По вашому сценарію він повинен кинути дівчину і присвятити своє вже не молоде життя здоровенним дівчатам у яких вже свої сім´ї як я розумію? Я не розусію до чого тут ви?
Там-тарарам
• 30 мая в 18:46
Ответ дляСкажений гудзик
дівчата його не приймуть. Це точно. Мама в них вклала жорсткі принципи.
Зрадник це для них одразу все.
Він залишиться один. Або з дівчиною, якщо дійсно на ній одружиться, але діти з ним спілкування розірвуть.
Зрадник це для них одразу все.
Королева Сарказма• 30 мая в 18:47
Ответ дляТам-тарарам
Що ви мелете…
А дівчата йому ніколи не пробачать.
С чего вы решили что не надолго, с этой женщиной он может проживёт свою лучшую жизнь.
Балаболка• 30 мая в 18:47
Ответ дляСкромняшка
Кто-нибудь видел живых мужчин, которые постоянно пишут в соцсетях как любят жену, пусть даже и живую? А если еще и не живую...
Я видела, одного. Подписана на него. У него жена на 36 лет моложе, но там скорее всего пишет спец обученный человек, а не лично он.
Там-тарарам
• 30 мая в 18:48
Ответ дляБалаболка
В них у всіх окремий бюджет.
Його гроші - це його гроші.
Дівчата могли ще судочків з готовою їжею завезти або ліки купити.
Його гроші - це його гроші.
Борисфенка• 30 мая в 18:49
Ответ дляБалаболка
Вона хрещена мама, вважає, що має право підтрихтувати ’обліко морале’ 55-річного кума, який обіцяв на похороні померти слідом за дружиною. В монастир його хоче здати, мабуть, чи якісь Ієгови вродяться ’втішати’, тоді все буде доладу з її точки зору.
Королева Сарказма• 30 мая в 18:49
Ответ дляТам-тарарам
Зрадник це для них одразу все.
Ну и дуры.
Борисфенка• 30 мая в 18:49
Ответ дляТам-тарарам
В них у всіх окремий бюджет.
Його гроші - це його гроші.
Спитайте у дівчат, чи готові вони возити судочки ще років 30. Відповідь нам напишете.
Скажений гудзик• 30 мая в 18:49
Ответ дляБорисфенка
Ви ж розумна жінка. Якщо у тьоті матеріальний інтерес, то ніяких 20 років у тата нема. У кращому випадку з тата зроблять бомжа, віджавши житло. У гіршому - споять і успадкують його майно,яке завчасно буде переписано на нову ’спасатєльніцу’. Сумна ця історія насправді.
І ви також розумієте, що окрім доньок, нікому буде тата шукати по смітникам. Такі цьоці не для того ’рятують’ чоловіків.
Балаболка• 30 мая в 18:52
Ответ дляТам-тарарам
Вони не знають про дівчину.
Вони мають батька, в минулому алкоголіка, в якого проблеми з серцем, тиском, нирками, щитовидкою та печінкою і якому прописано дофіга ліків.
Не думали що вони переживають за нього та за його життя?
Так тим паче, може йому не довго залишилося з таким здоровям, дайте чоловіку спокій. Оце б я в 50 років питала якусь там куму з ким мені зустрічатися. Сюр якийсь...
Борисфенка• 30 мая в 18:53
Ответ дляСкажений гудзик
Поки доньки насторожі, бомжа з тата не зроблять. Це раз.
А два - мені 58 років і смішно читати голосіння авторки про те, що дорослого мужика треба рятувати. Йому 80 років, чи що?
Авторка сама вже стара підтоптана бабуся, неясно, чи є чоловік, але може й вдовою також стати будь-якого дня, прибіжать її куми ’рятувати’ від нового особистого життя, тоді побачить, як воно.
Там-тарарам
• 30 мая в 18:54
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну и дуры.
А ви себе поставте на їх місце.
У вас померла мама, тато забухав.
Ви витягли його з цього стану, пролікували.
І тут вам заявляють що ви невдячні, не підтримали його в його тяжку хвилину. (Вже звучить бредово, погодьтеся)
Потім з вами перестають спілкуватися і всім виглядом показують що ви херові діти
А пізніше ви дізнаєтеся, що в цей час в батька коханка і тому до вас так ставляться.
Ви захотіли б допомагати такій людині?
Яку ви витягли з алкоголізму, а потім вас облили брудом, тому що зʼявилася дівчина і ви сталі непотрібні?
У вас померла мама, тато забухав.
Ви захотіли б допомагати такій людині?
Балаболка• 30 мая в 18:54
Ответ дляБорисфенка
Теж не зрозуміло, чоловік не пьє, що ще треба? Ні, вона хоче щоб ще й ні з ким не зустрічався. Це ж треба, слідкує за його кожним лайком.
Борисфенка• 30 мая в 18:55
Ответ дляКоролева Сарказма
Доньки ж ’не простять’. Авторка виконує заповіт ’Це ж мої доньки, хоч і похресниці’. Тато має бути самотнім років 10 мінімум, так книжки пишуть.
Королева Сарказма• 30 мая в 18:55
Ответ дляТам-тарарам
А ви себе поставте на їх місце.
У вас померла мама, тато забухав.
Ви захотіли б допомагати такій людині?
У вас померла мама, тато забухав.
Ви захотіли б допомагати такій людині?
Мне кажется вы утрируете ситуацию.
Балаболка• 30 мая в 18:56
Ответ дляТам-тарарам
Зрадник це для них одразу все.
Кому зрада? Матері ж вже нема. Він зрадив трупу?
Скажений гудзик• 30 мая в 18:56
Ответ дляБорисфенка
Та я так розумію, що автор за доньок переживає,а не за старого. Дійсно, все йде до того, що дівчата, втративши матір, втратять і батька. І спадщини не отримають ні за мамою, ні за татом.
Там-тарарам
• 30 мая в 18:56
Ответ дляКоролева Сарказма
Мне кажется вы утрируете ситуацию.
Та ні.
Я просто знаю як зараз дівчатам неприємно та боляче, що батько від них відмовився і не спілкується.
А коли вони дізнаються причину - це буде кінець їх стосункам.
Балаболка• 30 мая в 18:57
Ответ дляСкажений гудзик
Оце ви оптимістка, А такий сценарій коли чоловік счасливо дожив своє життя з новою жінкою, ви не розглядаєте?
Борисфенка• 30 мая в 18:58
Ответ дляБалаболка
Вона хоче, щоб 30-річні доньки не отримали моральну травму від появи у тата наступної жінки.
Тисячі жінок вдруге виходять заміж, і розлучені, і вдови, і їх 10-15 річні діти якось з цим змиряться.
А тут 30-річні доньки раптом ну ніяк не переживуть.
Королева Сарказма• 30 мая в 18:58
Ответ дляСкажений гудзик
Отцу всего 55, уже наследство ждут, капец.
Там-тарарам
• 30 мая в 18:59
Ответ дляБалаболка
Є таке поняття як зрада памʼяті.
В їх сімʼї памʼять за померлими родичами- це святе. І це до речі, він сам вкладав в них.
Борисфенка• 30 мая в 19:00
Ответ дляСкажений гудзик
Та хай поділять ту спадщину, півроку ще не минуло, які проблеми?
Знову ж таки - що там ділити, хрущовку? Ну виділять їм по 10 метрів кожній. Вони самі того тата бомжом зроблять, і свіжих дружин не треба.
Балаболка• 30 мая в 19:00
Ответ дляТам-тарарам
Є таке поняття як зрада памʼяті.
У вас є своя сім´я? Чи ви разом з ними жили все життя. Ви така освічена у всіх їх справах.
Борисфенка• 30 мая в 19:01
Ответ дляТам-тарарам
Є таке поняття як зрада памʼяті.
Скільки років кум має тримати целібат - 10, 20, довічно?
Там-тарарам
• 30 мая в 19:01
Ответ дляБорисфенка
Пртанння спадщини, слава Богу, не стоїть.
Їх мама коли дізналася про хворобу, то оформила дарчі на майно.