Самая СоветЧиваЯ• 30 мая в 20:22
Девочки помогите советом по женски
Уже не знаю что делать и в каком направлении смотреть. Все началось с января месяца. Начал тянуть живот как при месячных, стояла спираль обычная не гормональная, уже подошло в принципе время удалять ее, я думаю что за одно проверюсь и удалю спираль, пошла на узи , немного жидкости в позаматковом пространстве было и яичник немного один увеличен , удалили спираль , взяли мазки, немного лейкоциты были повышены, назначили антибиотик, вроде прошло все , но через недели 3 начались эти тянущие боли внизу живота снова, снова доктор назначила антибиотик, пропила, уже не так быстро помог, через время ,и вот снова неделю назад начались эти тянущие боли , пошла к доктору, снова сделали узи, яичник снова увеличен 5,5 мм и немного жидкости в позаматковом пространстве, снова назначают антибиотик пить, а я не знаю что делать , больше нечего по узи не видят, была у 3 гинекологов разных , узи делала у разных тоже , а я не могу понять что делать дальше живот внизу тянет как вот должны начаться месячные. Помогите советом , может у кого-то было такое? Это воспаление или что?
Скляна миша• 30 мая в 20:42
В мене так тягнуло також,кожен день відчуття як місячні мають початися,був ендометріоз та гіперплазія,це звичайно усе індивідуально,але в мене було так
Самая СоветЧиваЯ
• 30 мая в 20:50
Ответ дляСкляна миша
А у вас побачили на узі ендометріоз? Бо я питала, кажуть що немає, остання гінеколог майже кричала, що у мене якщо і є то зовсім трішки і не можуть бути болі від цього
Скляна миша• 30 мая в 20:54
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
В мене була дуже довга історія з цими болями,вдома обійшла купу лікарів по узі нічого ніхто не бачив, потім з початком війни в іншій країні зробили мрт,побачили ендометріоз..Коли робила лапароскопію то ще була гіперплазія ендометрія,після операції роки 3 нічого не боліло,зараз знову починає по троху тягнути,може візан буду пити,подивлюсь,зараз багато роботи,ще поки не дійшла до лікаря
Самая СоветЧиваЯ
• 30 мая в 21:02
Ответ дляСкляна миша
А яєчник не був збільшений у вас? Бо я ще думаю, що чого ж воно після антибіотика проходить? І останній раз піднялася температура 37.2, хоча до цього не було
Скляна миша• 30 мая в 21:04
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
В мене була пухлина на яєчнику,казали що може бути ендометріозна кіста,після операції виявилась пухлина(але вона була видна також на узі) Якби не вона,то я б не оперувалась,а спочатку б спробувала медикаментозне пролікуватися
Скляна миша• 30 мая в 21:08
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Але зараз коли болі повертаються,то я розумію що саме ендометріоз та гіперплазія мені їх робили,тому що з приводу моєї прооперованої пухлини я перевіряюсь регулярно(усі маркери, узі та інше) Також багато дівчат читала які такі ж мають болі при гіперплазії,тягне як наче місячні починаються