Ушла и Пришла• 31 мая в 08:16
Внесення електронної трудової на сайт пфу, не виходить
Спробувала декілька разів внести дані по трудовій, яких немає в пфу, і не виходить, файли не приймає, скан робила на телефон, якісні скани, до 1 мб, кольорові, і не пропускає.
Як у вас вийшло туда завантажити дані?
Ошеламиссимо• 31 мая в 09:37
Ответ дляТаПрямТам
В мене чітко написано, в розрахунку окремим рядком (бо дітей же може бути декілька)
Не пишеться в розрахунку піб , ну не пишеться. Якщо навіть декілька дітей-ставиться дтгляд за дитиною до 3 років. То ви бачили , що свідоцтво додали в ваш кабінет. А чи врахують -це інше питання. Вам вірно все пишуть
Брехушечка• 31 мая в 09:37
Ответ дляТаПрямТам
Кінець 70 років
Інструкції про порядок застосування Положення про паспортну систему в СРСР (наказ МВС СРСР № 010 від 1976 року). Коли підліток досягав 16 років і отримував свій перший радянський паспорт (зелену книжечку), працівник паспортного столу був зобов´язаний поставити штамп «Видано паспорт» на звороті свідоцтва про народження.
Не всем ставили, у одних есть у других нет
ТаПрямТам• 31 мая в 09:37
Ответ дляОднозначно
Ви маєте попередній рлзрахунок стажу для пенсії? Там є рядок про 3 роки догляду за дитиною?
Я взагалі писала не про додавання онлайн саме дркумента, а про ЗАРАХУВАННЯ строку до стажу.
От коли побачите в переліку (є така спеціальна форма) - тоді і будете казати.
Доречі, сарказм та особистий досвід - це є різні речі.
Як ще написати що да, є форма, що подавала у грудні, що да зараховано, що там прямо вказано і навіть ім´я дитини...
Брехушечка• 31 мая в 09:38
Ответ дляОшеламиссимо
Мне декрет вообще не засчитали, один декрет отошёл мужу( он документы оформлял на выплаты,а мы не в курсе были,что тогда стаж идёт отцу) а по второму декрету сказали: едьте разбирайтесь в соцстрах.
Однозначно• 31 мая в 09:40
Ответ дляДівчина Бобула
Це для того, щоб було підтвердження, що ви сиділи з дитиною до 3х років. Відкрито писати не буду, бо наставлять рука лицє
Так, все вірно! Мені так і в ПФ чесно сказали - печатка в свідоцтві про народження або паспорт дитини - це підтвердження того, що дитина доросла до паспортного віку.
Щастя-здоровля• 31 мая в 09:40
Ответ дляМЧСница
У меня будет 25000 грн. и мне скоро на пенсию по выслуге поэтому тоже не отказываюсь. В 45 получать пенсию 25 тыс, считаю нормальным. Работать больше не хочу, есть дополнительный доход.
Тут есть девочки с пенсий и в 60 тыс
Гага Газу• 31 мая в 09:42
Ответ дляУшла и Пришла
да, как физ лицо
Перевірте в якому форматі ваші скани. На сайті є перелік форматів, які приймаються.
Я рік тому загрузила всю інформацію на сайт ПФ. Але вона три місяці висіла там ніким не оброблена. Поїхала в ПФ та відстояла 5 годин в черзі. Спеціаліст все загрузив і через тиждень мій акаунт ПФ обновився.
Бо з цими документами після загрузки працюють спеціалісти. Черга на перевірку велика. І вони бачать хто як вносив інфу. В першу чергу беруть тих, хто вносив зміни через спеціалістів ПФ.
Це мені так пояснювали коли я стояла в живій черзі.
Однозначно• 31 мая в 09:43
Ответ дляТаПрямТам
Так, вже є. Саме окремий рядок, і вписане ПІБ дитини. Я подавала ще в грудні.
Ви ж не про те кажете. Ту форму неможливо в кабінеті отримати. Її видають тількі при попередньому розрахунку пенсії. Там є окремим рядком - догляд за дитиною 3 роки 0 міс 0 днів
Брехушечка• 31 мая в 09:44
Ответ дляЩастя-здоровля
Тут есть девочки с пенсий и в 60 тыс
Так в Украине максимальная пенсия это 25950 тысяч ,то прокуроры или силовики
Гага Газу• 31 мая в 09:44
Ответ дляСиликоночка
Почему? Приезжайте и относите. На самом деле я слышала сроки продлят. Моё предприятие начало этим заниматься в конце апреля. Потом бухгалтер решил проверить в своем кабинете свою трудовую, а ее нет. В ПФ сказали, что они обрабатывают пока те кто отправил в январе- феврале...
Кстати кроме трудовой нужно сканировать все свои дипломы и свидетельство о рождении несовершеннолетних детей
Поправочка: свидетельства о рождении всех детей. Те, кто родился после 2004 года там уже есть. Обязательно нужны свидетельства детей, рождённых до 2004 года.
Брехушечка• 31 мая в 09:44
Ответ дляМЧСница
А где вы работали?
Щастя-здоровля• 31 мая в 09:46
Ответ дляБрехушечка
Тут есть девочки прокуроры и силовики, уверена что и депутатки есть
Гага Газу• 31 мая в 09:46
Ответ дляЩастя-здоровля
зачем эти копейки?
Это у вас будут копейки.
А я всегда работала официально. С более-менее не плохой ЗП.
У меня сейчас калькулятор насчитывает порядка 20 тыс.
Щастя-здоровля• 31 мая в 09:47
Ответ дляГага Газу
Это у вас будут копейки.
Когда вам на пенсию?
Брехушечка• 31 мая в 09:47
Ответ дляЩастя-здоровля
Молодцы,проныры, что сказать,не то, что остальные лошары с пенсией 4000
Гага Газу• 31 мая в 09:48
Ответ дляПрестидижитатор
Я ні, а пенсійний строки поставив
Вже скасували строки.
Щастя-здоровля• 31 мая в 09:48
Ответ дляБрехушечка
Так те ленивые, зато орут что 4000 мало, почему у прокуроров 60
Зам. зав. Анонима• 31 мая в 09:49
Ответ дляЩастя-здоровля
Тут есть девочки с пенсий и в 60 тыс
я понимаю ваш юмор, но у меня а отца 26 и у мамы 14,2 тыс и поверьте они ее заработали честно на предприятии, к слову отцу в 2007 году сделали ошибку в ПФ и доплачивали очень приличную сумму, а в сентябре 2025 вернули всю индексацию, и не вернули бы если бы он не подал в суд. Так что за своими документами и движением их в ПФ нужно следить и проверять
Брехушечка• 31 мая в 09:49
Ответ дляЩастя-здоровля
Почему ленивые,люди официально работали не на минималку и получили слезы. Почему они ленивые?
БезВзяток• 31 мая в 09:53
Ответ дляУшла и Пришла
Не загрузила, потому что не принимает файлы, пишет неверный файл
Перевірте формат. Там важливий формат. Не в тому форматі не приме
ТаПрямТам• 31 мая в 09:54
Ответ дляОднозначно
Тобто ви зараз пропонуєте порівняти розрахункову форму тих хто ВЖЕ на пенсії із тими хто ще не на пенсії? Я бачу форму звісно лише поперднього розрахунку пенсії на порталі ПФУ. В скороченому вигляді там є Прізвище дитини. В розгорнутому протоколі вказано ’КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПО НАРАХУВАННЮ ТА ЗДІЙСНЕННЮ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ’ і дати початку-кінця декрету. (точніше там навіть розбито на декілька рядків власне декретна відпустка та відпустка по догляду)... Ви вважаєте що при призначенні пенсії ці вже внесені в реєстр рядки анулюють?
БезВзяток• 31 мая в 09:55
Ответ дляНапланетянка
Офигеть. А если не в Украине? Прощай, пенсия?
Ні, не прощай. Все одно буде, але потім складніше.
У мене вийшло з третього разу. Бо з кеп були нюанси і не той формат скану зробила, переформатувала і все прийняло.
Блондинка у Законі• 31 мая в 09:55
Ответ дляБесконечность-не предел
Тоже послушаю может кто ссылку даст на правила и список документов.
Вы бегите уже лично в ПФ, 10 дней осталось минус выходные
БезВзяток• 31 мая в 09:55
Ответ дляСиликоночка
Так, не тільки трудову.
Я сканувала десь в лютому. Вже є в кабінеті роздруківка
Блондинка у Законі• 31 мая в 09:56
Ответ дляНапланетянка
Так там заработайте, на хрена вам эти 3к гривен?!!
Блондинка у Законі• 31 мая в 09:56
Ответ дляСиликоночка
Всех детей!
Щастя-здоровля• 31 мая в 09:57
Ответ дляНапланетянка
Вы за границей? Почему Украина вам должна платить пенсию?
ТаПрямТам• 31 мая в 09:58
Ответ дляБрехушечка
Мені майже 50 років.Працюю з 19 років усе життя офіційно окрім 3+1 років декрету. Але в мене пенсія біля 10 тис виходить пенсія по попередньому розрахунку. Прикро... Хоча працювала на підприємствах і не вахтером...
Блондинка у Законі• 31 мая в 09:59
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я позавчера ходила в ПФУ. Трудовая ранее была отсканирована. Дипломы нужны только если дневная форма. Свидетельство о браке, свидетельство о рождении ребёнка. Просят ещё паспорт и код. Для оцифровки отдельный кабинет. Поэтому огромных очередей туда нет.
О браке на хрена?!