Файна_зупка• 02 июня в 20:49
Підкажіть будь ласка дитячий табір у Словаччині
Доброго всім вечора
У кого є такий досвід, підкажіть будь ласка табір для дитини 11 років у Словаччині. Бажано там, куди можна швидко дістатися з Кошиць. Дитина ніколи у таборі не була, раніше жили у парі десятків км від контактної лінії. Але хоче спробувати.
Україну не розглядаємо. Переїхали в Закарпаття, але тут теж останнім часом прилітає. Біля будинку метрах у 500 вдарили того місяця. А хочеться щоб дитина була повністю спокійна, що нічого ніде не вибухатиме
Англійська нормальна, французька початковий рівень, словацька нажаль нульова. Українська дуже гарна, тож якщо діти з України будуть, мовних непорозумінь не буде.
Бажано зі спортивним нахилом, або мовний (англійська).
Чому недалеко від Кошиць - там живуть знайомі, з якими гарні відносини. Зможуть швидко дістатися якщо щось. Або я із Закарпаття доїду, але тут значно складніше, бо робота така, з якої просто за бажанням не відпустять, а ризикувати нею не маю права, іншої такої розумію, що не знайду
На благодійні табори не розраховую, але бюджет до 1000 євро максимум, ну і якщо дешевше, то тільки плюс).
Розумію, що вірогідність знайти не дуже велика, бо сама шукала, і не дуже знайшла, але про всяк випадок маю спитати.
Гарного всім вечора!
МаксХмара• 02 июня в 20:54
Дивіться через фейсбук, українці у Словаччині. Там вибирайте найбільшу спільноту і питайте
Файна_зупка
• 02 июня в 20:56
Ответ дляУжеВотДа
Прилетает в Закарпатье? Хм
Так. Наприклад, нещодавно було 2 удари по Ужгороду- по заводу поряд із житловим масивом багатоповерхівок, і по об´єкту критичної інфраструктури, де приватні будівлі, плюс того ж дня по Сваляві кілька ударів. Хустський район багато прилітало. Межигір´я, Воловець... Перечин теж нещодавно. Хоча той самий Ужгород взагалі на кордоні. Перечин неподалік кордону. Але кого це зупиняє
УжеВотДа• 02 июня в 20:57
Ответ дляФайна_зупка
Я не знала ( кошмар
Файна_зупка
• 02 июня в 20:59
Ответ дляУжеВотДа
А отвозить/ забирать вы будете?
Так, відвезти туди і за пару тижнів забрати не проблема. Це можна зробити у неділю, у мене вихідний у цей день, тому я встигну туди і назад. Якщо щось, кошицькі знайомі підстрахують, заберуть і півдня можна буде в них посидіти поки я доїду, якщо на кордоні станемо і я буду запізнюватися. Тому і треба неподалік
Файна_зупка
• 02 июня в 21:06
Ответ дляМаксХмара
Ось
Дуже дякую!! Я поки в Кошицькі пододавалася, і в тг познаходила. Поки не пишу сама, бо фб на роботі знають, а я не хочу світити, якщо побачить хтось із закарпатських, будуть розмови. Але оголошення всі на кілька місяців назад прогорнула. Знайшла один релігійний табір словацькою, і в самих Кошицях купу, але без проживання. До знайомих проситися не варіант навіть за оплату, там така орендодавиця, що і вигнати може за таке. За ввімкнутий о 6 ранку у робочий день електрочайник сказала, що якщо ще раз, то полетять (сусіди пожалілися що їх те розбудило)
Але ще в загальних словацьких пошукаю , дякую ще раз