НетЕщеНаверное• 03 июня в 14:48
Гематолог отказал мне в приеме.
У меня анемия, низкий гемоглобин и ферритин, но врач меня не приняла, потому что "нужно направление, так как принимаю только с подозрением на лейкоз или лимфому или подтвержденным диагнозом"
Не прохожу мимо• 03 июня в 14:50
Звертайтесь до свого терапевта. Вона або сама лікує, або дає направлення до гематолога
Куплю орехи• 03 июня в 14:52
А ви думали, що перша прийдете, без черги зайдете і вас приймуть? Звичайно, що потрібне направлення
Укр_жіночка• 03 июня в 14:52
Ви кілька років жили в каматозі і не в курсі, що до вузьких спеціалістів має бути направлення?
Плекаю думи• 03 июня в 14:57
то хіба це не терапевт лікує?
нащо вам гематолог?
якщо лікування терапевта не допоможе, тоді вже можна шукати причини
нащо вам гематолог?
Ms. Скромность• 03 июня в 14:59
В моєму місті взагалі дуже мало гематологів і навіть по направленню з анемією потрапити було дуже проблематично, приймає всього кілька годин 1 раз в 2 тиждні.
І справді багато онко хворих пацієнтів.
А маму з гемоглобіном 65 госпіталізували в терапію, бо в гематології не було місць
І справді багато онко хворих пацієнтів.
САМ_ТАКОЙ• 03 июня в 15:11
а почему прителепались без направления? первый день замужем?
давным давно известно,что без направления не принимают.
если вам срочно - идите на платный приём.
или простота хуже воровства...
Джинци на Флісі• 03 июня в 15:40
Ответ дляМишка-шалунишка
это терапевт лечит.
Этим занимается гематолог, терапевт выписывает направление к нему.
Джинци на Флісі• 03 июня в 15:41
К узкопрофильным специалистам нужно брать направления у терапевта.
Мишка-шалунишка• 03 июня в 15:48
Ответ дляДжинци на Флісі
Неускладнену анемію зазвичай може діагностувати й лікувати сімейний лікар або терапевт.
Залежно від причини анемії, може знадобитися консультація вузького спеціаліста:
• Гематолог — якщо причина анемії незрозуміла, анемія виражена, не реагує на лікування або є підозра на захворювання крові.
• Гінеколог — якщо анемія пов’язана з рясними менструаціями.
• Гастроентеролог — якщо є підозра на порушення всмоктування заліза або приховану кровотечу зі шлунково-кишкового тракту.
• Нефролог — при захворюваннях нирок, які можуть викликати анемію.
У більшості випадків залізодефіцитної анемії першим кроком є звернення до сімейного лікаря. Він призначить аналізи (загальний аналіз крові, феритин, залізо, трансферин тощо), встановить причину та підбере лікування або направить до гематолога за потреби.