В курсі діла• 04 июня в 09:06
Вам подобається ім´я Авдій?
Сладкий лимончик• 04 июня в 09:16
Ну вы же шутите, правда?
Хотя недавно знакомые назвали то ли Серафим то ли Савелий, так что я не удивляюсь.🫠
Тримаю свічку• 04 июня в 09:31
Норм, цікаве ім´я.
Зараз так багато діток з оригінальними, старовинними іменами або іноземними, спочатку всі дивувалися, тепер звично... І
Тримаю свічку• 04 июня в 09:36
У моїх знайомих доньку назвали Теодора. Спочатку було як ’кров з вух’))), але вже звиклось, все ок. Як батькам подобається, то ок.