Ашолюдискажуть• 04 июня в 17:53

Підкажіть як бути в такій ситуації

Близько місяця тому гуляли на весіллі, наразі стало відомо що в тата нареченої виявили туберкульоз і він на лікуванні в диспансері.Я не можу сказати що в нас був тісний контакт,він привітався десь на відстані одного метра,ну і коли танцювали міг бути неподалеку.Ну щоб прямо тісно контактувати то ні.Моя дитина бігала з іншими дітьми і можливо вона могла більше поряд із ним ніж я з чоловіком.Питання що нам робити,чи варто іти обстежуватись,як бути дитині.Спитала лікарку сімейну,вона каже що типу це не тісний контакт і наче профілактика не потрібна.Але я щось переживаю
Алина-1240• 04 июня в 17:55
Я вас расстрою, мы все тубинфицированны) и пока вы нормально кушаете, не живете в подвале или в бараке, не заболеете

автор Ашолюдискажуть • 04 июня в 17:56
Ответ дляАлина-1240
Ну то він теж з нормальної родини і не живе в підвалі
Алина-1240• 04 июня в 17:57
Ответ дляАшолюдискажуть
У человека были условия заболеть
Алина-1240• 04 июня в 17:58
Ответ дляАшолюдискажуть
Редко даже живущие в одной квартире с открытой формой заболевают
Викликаю на дебати• 04 июня в 18:02
Успокойтесь, риск равен 0
Алина-1240• 04 июня в 18:03
Ответ дляВикликаю на дебати
Успокойтесь, риск равен 0
При фобии не легко успокоиться, чужое со стороны адекватно человек оценить может, а в своей фобии накрут
мадам Везувий• 04 июня в 18:06
когда на нашем предприятии у вьетнамского повара обнаружили туберкулез нас всех погнали обследоваться.
кашлял он давно...
если врач вам сказала,что не надо -просто проверяйтесь какое-то время.
Мяо мой мяо• 04 июня в 18:21
Весілля у відділенні Нової пошти було? це у них нова послуга? оренда залу?
Кривая спроса• 04 июня в 21:11
У вас працює імунітет на різні мікроби.