Холодная каша• Изменено сегодня в 08:52
Ну коли вже Україна переможе?
5-ий рік воюємо. Київ взяти не дали, від Харкова відігнали, Херсон звільнили.
А зараз зовсім нема новин про наші перемоги.
Наче і досвіду більше, і зброя своя.
Чому від народу приховують наші надбання?
Наче і досвіду більше, і зброя своя.
Бадабум• сегодня в 10:12
Такі самі теми, майже ідентичні, тут з´являються з 2023 року.
’Ну коли ж ми вже нарешті переможемо потужно?’
Складається думка, що створюють їх виключно через брак контенту. Просували Маню та Ко, видавили та забанили авторів.
ЭмчЭндЭм• сегодня в 10:12
Ответ дляСтебель березы
Ну это я читала, а попали куда то?
Ох. Відео шикардозні.
Свисток ля-минор• сегодня в 10:14
Ответ дляСтебель березы
В Харьковской области дела плохи, так что перемогами не пахнет.
В Дніпро та обл теж((
Фіфачка• сегодня в 10:16
Ответ дляПугачиха
«Мы не такиееее», «мы мирные», «на нас напалиии»
Несчастные алкаши, думали, напали и вам в ответ голову не отобьют, сдадутся тупым беззубым и скажут, шариковы, командуйте нами?
Фіфачка• сегодня в 10:17
Ответ дляМилота
Остались ещё подобные кандидаты на перемогу?А то в случае их отсутствия рагули начнут памятники Бандере сносить.Перемог то хочется на постоянной основе
рагули наставили памятники булгакову
Фіфачка• сегодня в 10:20
Ответ дляПацелуйнитуда
Вы думаете мы не чмобики? Сейчас мобилизируют и наркоманов и алкашей.
Вы чмобик с рождения, тут не поспоришь
ЭмчЭндЭм• сегодня в 10:20
Ответ дляЯсноВидящая
Это когда непонятно как победить
А ціль України була на когось напасти і перемогти? Треба здатись?
Ціль у росіян перемогти, щось не зрозуміле довести. І? Вони ж поклали в землю не тільки наших воїнів. Вони ж нищать свою біомасу, забруднюють наші землі.
То коли ж переможе росія? Те що вони ще не починали вже чули. І що все по плану теж. А план який? І навіщо ?
Фіфачка• сегодня в 10:21
Ответ дляБадабум
Вас гнилых забанишь, сутками тут торчите
Пацелуйнитуда• сегодня в 10:21
Ответ дляФіфачка
Вы чмобик с рождения, тут не поспоришь
Полк Скала поинтересуйтесь кого туда набирают. Или Шквал.
Фіфачка• сегодня в 10:22
Ответ дляПацелуйнитуда
Что мне интересно, это когда зеки на рашке закончатся
ЭмчЭндЭм• сегодня в 10:26
Закусенец• сегодня в 10:32
Зато ви кацапи тут працюєте не покладаючи рук, вже й українську опанували, о як виходить))
Закусенец• сегодня в 10:38
Ответ дляХолодная каша
Коли до Києва можно повернутися і спокійно жити.
Ой, дівчата. Я Вам так співчуваю!
Ви тримайтеся. Не втрачайте мову і віру.
Люблю Вас і обіймаю!!!
Ой, дівчата. Я Вам так співчуваю!
Люблю Вас і обіймаю!!!
Йшло би ти на)(уй, опудало болотяне
ЯсноВидящая• сегодня в 10:45
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ох, столько эмоций. Интересно!
Фіфачка• сегодня в 11:04
Ответ дляЗакусенец
Тут дныровские сепарши неустанно клепают темы, но в целом их не много, человек 5 и по 2 ака у каждой. Они узнаваемы уже во всех темах.
ЭмчЭндЭм• сегодня в 11:06
Ответ дляЯсноВидящая
Ох, столько эмоций. Интересно!
Інтєрєстно, що стільки емоцій в одноклітинних від листа)
В мене найбільше емоцій від того, що наші лупашать кацапів і вдень, і в ночі)
Прикольно подивитись по Zтелеграм каналам їхнє скиглення)))
Затишне кубло• сегодня в 11:09
у нас в начале бойни было сказано зе, что его снять хотели и поставить более вменяемого.
Знаете, лучше бы его в начале кокнули.
Но не судьба- ибо хуйло и зеленая сопля- два партнера.
Знаете, лучше бы его в начале кокнули.
А я женатая• сегодня в 11:11
Ответ дляПригаю-цибаю
Не-не, 10 признаков фашизма?...
Эт не про нас, у нас же их всего-то 7!
Воювали проти дракона, щоб потім ним самим і стати. Відмінності вже майже нема, крім того, що війну не почали, а так вже майже однаково все - пропаганда, пошук ворогів всередині...
Бадабум• сегодня в 11:11
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3850042
Спеціально для тих, хто вірує або примазався до ’секти победи’. З усієї Донецької області залишилися Краматорськ та Слов´янськ. Краматорськ виїжджає.
А я женатая• сегодня в 11:13
Ответ дляЗатишне кубло
Знаете, лучше бы его в начале кокнули.
Сподіваюсь вони закінчать, як Чаушеску. Зелений навіть гірше, так як внутрішній ворог більш небезпечніший.
Бадабум• сегодня в 11:14
Ответ дляЗатишне кубло
Знаете, лучше бы его в начале кокнули.
Президент Зеленських партнерів майже повністю влаштовує. Навіщо їм його міняти?
ЭмчЭндЭм• сегодня в 11:14
Ответ дляБадабум
То Ви пропонуєте? Щоб всі області були під кацапами?
І якщо летять дрони, ракети на мирних не збивати? Щоб досягали своїх цілей?
Бадабум• сегодня в 11:15
Ответ дляА я женатая
Швидше за все, його мають своєчасно евакуювати.
Бадабум• сегодня в 11:18
Ответ дляЭмчЭндЭм
Пропоную всім порадницям, які проти переговорів, якнайшвидше піти у військкомати і захистити свої переконання зі зброєю в руках. Так, багатьом доведеться повернутися з-за кордону, але це не критично, коли йдеться і про принципи.
ЭмчЭндЭм• сегодня в 11:18
ПлюшкамиБалуюсь• сегодня в 11:20
Вы правда не видите что каждый день громят российские НПЗ и Крым под огневым контролем и Приазовье .Так победа и делается , уничтожением логистики