Сиамская сороконожка• 08 июня в 19:02

Приватний садок і школа - це викачка грошей в більшості випадків?

Ціна за навчання в школі, які більш-менш пропонують нормальну програму і комплексно можна отримати якісні освітні послуги дорівнює
40-50 тисяч на місяць.

Чи дійсно воно того вартує?
Навчання 10 років по 10 к в рік.
Це 100 тисяч доларів.
Можна навчатися у вузі , придбати квартиру в новобудові дитині.

Ваші діти чи діти ваших знайомих вчились ?
Який в тому сенс?
автор Сиамская сороконожка • 08 июня в 19:30
Ответ дляДивне створіння
Не смішіть. В нас дохід набагато більший. Ні, такі кошти ми не готові витрачати на школу в нас трати без неї +- 100 тис. Для того, щоб віддавати за школу 50 тис, потрібно мати на місяць хоча б 7-10 долларів. Віддавати 25-35 % від заробітку за навчання дитини 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ це просто смішно.
Ось!
Вельми слушне зауваження.

З доходом 100 к на сімʼю хіба під школою такою постояти

автор Сиамская сороконожка • 08 июня в 19:31
Ответ дляДивне створіння
А де ваші навчаються?
Як побудовано освітній процес?
Якого віку діти?
Дивне створіння• 08 июня в 19:32
Ответ дляСиамская сороконожка
У родичів дитина там. Перший клас.
Але вони дуже задоволені.
Бо їй весело і цікаво)))
А ви початкову розглядаєте? В мене ростом вже 8 клас, тому я дивлюсь на це по-іншому ) потрібно дивитись на результати діте: рівень англійської в 4му класі, який % дітей вступають в сильні ліцеї, для старших рейтинг нмт або бали того ж ielts
Работать надо• 08 июня в 19:32
Можу описати що отримую у приватному садочку за кордоном за 15600 на місяць. Раз на тиждень - йога,футбол,англійська мова, іспанська мова, логопедія, ритміка. Ночівлі тематичні у садочку типу - космічна пригода, динозаври,хеловін. Всі свята святкують за святковим столом і дні народження. Концерти, де часто батьки виступають для дітей, а не навпаки. Немає ніяких вивчень віршиків,тільки добровільно. Приходять справжні поліцейські,пожежники і швидка допомога. Трохи старші діти їздять у зоопарк,до моря і у кіно. Виходять гуляти у парк. Багато ігашок, всяких велосипедів і мотоциклів вуличних. Але головне що дитина біжить у садок з першого дня і дуже його любить. Ну і фото присилають кожен день що робили діти. Відчитуються за кожну подряпину. Моя дитина ще має додаткові заняття місцевої мови, це ініціатива садочка.
автор Сиамская сороконожка • 08 июня в 19:32
Ответ дляДивне створіння
Бо їй весело і цікаво)))
Ні! Середню як раз.

Чому їм подобається, бо вона дуже ніжна і трепетна дитина, з нею треба дуже лагідно.
Усатая полосатая• 08 июня в 19:33
Умньіе мамаши вьібирают приличньій гос садик ( у нас даже бассейн работает) и чуть приплачивают по праздникам пару тьісяч. В разьі дешевле , а результат тот же
Дивне створіння• 08 июня в 19:33
Ответ дляСиамская сороконожка
А де ваші навчаються?
Як побудовано освітній процес?
Якого віку діти?
Русанівський ліцей в 8 перейшов.
Побудований на сильній математиці, 13 років дитині. Але на приватну я б змінила )
Леннон_Жив!• 08 июня в 19:33
Ответ дляДивне створіння
А вы не смейтеся. Есть у меня знакомые, в свое время на каждом углу рассказывали, что ребенка переведут в частную за треть их дохода. Ну я молча крутила у виска. А потом как то взяла и спросила ’ а нафига?’ . Сказали ’Хотим обзавестить полезными знакомствами с родителями других детей, ну и что б ребенок подружился с детьми нужных людей’. Менее чем через пол года перевели ребенка обратно в гос, видать не сильно отзывчивыми оказались другие родители. И этот социальный разрыв очень был заметен, они просто полагаю не вытянули.
автор Сиамская сороконожка • 08 июня в 19:33
Ответ дляДивне створіння
Бо їй весело і цікаво)))
Ну так вступають і рейнтинг НМТ може не від школи залежати , а від занять поза школою.
Якщо 50 к за школу, а тоді ще репетиторів брати, то це швах

Дивне створіння• 08 июня в 19:35
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну в нас видають якість в ліцеї, дуже добре готують до нмт, але за комфортні умови, білінгвальну програму я б погодилась 😅
автор Сиамская сороконожка • 08 июня в 19:36
Ответ дляДивне створіння
Русанівський ліцей в 8 перейшов.
А до цього де був.
Русанівський ліцей це рівень💪
Де до цього вчився? Завдяки чому такий результат у дитини?
Я от 145 думала розглянути на майбутнє. Але моя тільки 5 клас закінчила.
Работать надо• 08 июня в 19:37
Ответ дляКолупалочка
В державній батьки присутні в навчальному процесі.
Мене мама відвела у перший клас,потім прийшла на випускний,все
Бабка-ежика• 08 июня в 19:37
Так
Варте
Менше стресу, більше класних вчителів та цікавих цроків, краща матеріальна база, є можливість навчатися на 2-3 мовах, класний контингент.
Работать надо• 08 июня в 19:38
Ответ дляКолупалочка
Там багато чого батькам треба робити.
Здавати на штори і робити ремонти?)
автор Сиамская сороконожка • 08 июня в 19:38
Ответ дляРаботать надо
Не схвалюю такий підхід.
Мені завжди допомагали і були включені.
Ніколи не сварили за оцінки.
Погана оцінка - сигнал, що мені потрібна допомога.
Я так само вчиняю з дитиною.
Дивне створіння• 08 июня в 19:38
Ответ дляЛеннон_Жив!
Естественно. Идиоты. Это одна из причин, почему наш ребёнок не в частной. Оплатить -это самая малость. Нужно еще соответствовать машинами, одеждой, отдыхом и т.д. Единственное на что я смотрю - на гранты. И ребенку предлагаю попробовать в следующем году получить его в какой-то из школ. Есть те, которые покрывают 100 % оплаты за высокие результаты на тех же олимпиадах
Работать надо• 08 июня в 19:38
Ответ дляСиамская сороконожка
Не схвалюю такий підхід.
Мені завжди допомагали і були включені.
Ніколи не сварили за оцінки.
Я так само вчиняю з дитиною.
У мене не було поганих оцінок і ніколи мене не сварили)
автор Сиамская сороконожка • 08 июня в 19:39
Ответ дляБабка-ежика
Так
Варте
В якій саме школі ваша дитина і який вік.
Що означає «навчатися та 2-3 мовах»?
Біологія іспанською, а математика французькою?
Дивне створіння• 08 июня в 19:39
Ответ дляСиамская сороконожка
А до цього де був.
Русанівський ліцей це рівень💪
Звичайна школа району була. Самі готувались трохи репетитор. Але в дитини математичний склад розуму. Дуже легко це все дається, тому в ліцеї на лайті. А ось англійської не вистачає і це жирнючий мінус 😅

автор Сиамская сороконожка • 08 июня в 19:40
Ответ дляРаботать надо
Ну ви молодець😄
Вкуси мене• 08 июня в 19:40
Ответ дляСиамская сороконожка
Я вважаю, що платна освіта доступна заможним людям.
Невже такі дурні, що їх прямо намахують на 100 тис доларів, а вони такі вірять.

Якщо намахують.
Они все знают и понимают. Но им так удобно. Удобно, что привозят и отвозят на автобусе ребёнка. Что он там полный день. Что там есть доп занятия, типо театр и т.д....что не надо делать дз и парить себе мозги.
автор Сиамская сороконожка • 08 июня в 19:44
Ответ дляВкуси мене
Ну от подруга моя носиться із pre-school. Не може обрати оптимальну.
За 20 тис. дитину в них не достатньо розвивають і займають, а 50 у них не має на такі заходи.

Я кажу : «Видихни трохи, бо це садок лише»
автор Сиамская сороконожка • 08 июня в 19:45
Ответ дляЛеннон_Жив!
В цьому ж раціональне зерно.
Бо «бьітіє определяет сознание».
Дивне створіння• 08 июня в 19:45
Ответ дляСиамская сороконожка

А ось садок в нас був приватний. В цьому віці я за приватний. Чим пізніше дитина потрапить в ’систему’ тим краще.
Танго утрьох• 08 июня в 19:46
Мои дети ходили в частный сад и частную школу. Нисколько не жалею.
Вкуси мене• 08 июня в 19:46
Ответ дляСиамская сороконожка

Ну правильно ведь. Можно и самому развивать. Но для этого надо забрать ребёнка, отвезти на кружок, покормить в промежутке, потом дз до ночи...
Вот и хочется спихнуть все это.
автор Сиамская сороконожка • 08 июня в 19:46
Ответ дляДивне створіння
Ви маєте на увазі ДОГЛЯД саме, а не навчання.
Я правильно вас розумію?
Ну тобто не через те, що там викладали англійську по якійсь супер-методиці і була лічба Соробан?
автор Сиамская сороконожка • 08 июня в 19:49
Ответ дляВкуси мене
Вот и хочется спихнуть все это.
І не факт, що це буде гірше.
А може і краще за масований розвиток в садку.

Бо дитина ходила на барабани в 3-4 рочки за доплату звісно.
Я маю музичну освіту і прекрасно розумію, що в 3-4 роки ще дитина не в стані вчитися грати на музичних інструментах.

Я розуміла, що їх намахують, але мовчала
Вкуси мене• 08 июня в 19:50
Ответ дляСиамская сороконожка
І не факт, що це буде гірше.

Я вам и пишу - они это и сами понимают. Но их это устраивает.
Добра всем!• 08 июня в 19:54
Ну у меня дети ходили 2 года и второй 1 год в частный садик,
было круто. На голову обогнали сверстников на площадке в нашем ЖК.