Коханозадовільна• 08 июня в 23:41

Відпочинок з подругою і дітьми

У мене доросла дитина 10 років.
У подруги хлопчику 5. Вона тривалий час все пропонувала мені сумісну поїздку.
Цього року я погодилася і сама запропонувала
Разом обирали апартаменти, їхати вирішили на моїй машині, наша надійніша.
Чоловік мій був проти цієї затії, типу їм із вами зручно, а вам із ними - ні. Малий активний , його багато. Погана ідея. Опасіння чоловіка було, що малий буде нам заважати.

Але вийшла інша прикрість.
Ситуація склалася так, що ми відпочиваємо практично як попутниці. Жодного спільного дозвілля з подругою у нас фактично немає.

Немає ні душевних розмов, ні обміну думками чи враженнями.

Спілкуємося лише на організаційні та побутові теми — і все.

Саме це засмучує найбільше.

У дорозі вона займає дитину. Коли дитина засинає, відповідає неохоче й односкладово.

На пропозицію посидіти разом за келихом вина відповіла: «Ой, та я вже давно не п’ю, навіть не знаю». Але ж справа не у вині.

Під час денного сну дитини вона працює, і ніби теж недоречно втручатися.

Натомість коли мова заходить про роботу (у нас спільний проєкт і час від часу виникають термінові завдання), спілкується значно охочіше.

Я розумію, що в неї маленька дитина і як відповідальна мама вона зайнята майже безперервно. Але хіба це аргумент? Мені здається, що тут питання все ж у бажанні.

У підсумку в мене виникає відчуття, що мене просто використали як водія.

Хотілося б почути погляд збоку на цю ситуацію. Можливо, я неправа і вимагаю забагато.

У попередніх поїздках з іншими подругами я переживала через те, що не ладнали діти, але ми самі дуже душевно спілкувалися: про нову країну, чоловіків, дітей, сімейне життя, роботу, батьків.

І якби не конфлікти між дітьми, усе було б просто чудово.

Сьогодні рівно 2 тижні, як ми відпочиваємо. Екватор так би мовити
автор Коханозадовільна • 09 июня в 15:29
Ответ дляДівка в намисті
Ох и сплетница, я в шоке. Совершенно не удивительно, что ’подруга’ обходит Вас стороной
Это не сплетня, а общеизвестный и никем из них не скрываемый факт.

Дівка в намисті• 09 июня в 15:31
Ответ дляКоханозадовільна
Общеизвестным он стал после того как Вы открыли рот (ну в данном случае виртуальный
автор Коханозадовільна • 09 июня в 15:36
Ответ дляДівка в намисті
Какой ужас, и что же теперь будет !
Это же все узнали!
Вы же обязательно всем расскажете, правда, что у какой-то незнакомой женщины с форума, которую вы в глаза не видели, есть подруга, с которой та поехала в Словению, а подругу ту содержит муж!
Это сенсация!
Представляю как все впечатлятся😂
Очень интересная информация!
А главно такая содержательная.
Никогда такого ни у кого не было!
Обстановщица• 09 июня в 16:34
Ответ дляКоханозадовільна
Какой ужас, и что же теперь будет !
Это же все узнали!
Это сенсация!
Представляю как все впечатлятся😂
Очень интересная информация!
А главно такая содержательная.
Никогда такого ни у кого не было!
Словения прямо топ для отдыха)
автор Коханозадовільна • 09 июня в 16:36
Ответ дляОбстановщица
Словения прямо топ для отдыха)
Ми вперше, але сподобалося)
автор Коханозадовільна • 09 июня в 16:37
Ответ дляОбстановщица
А вы знаете всю медкарту этого ребенка?🤦‍♀️
Звичайна дитина, ходить в звичайний садок. Восени в школу. Теж в звичайну.
Обстановщица• 09 июня в 16:40
Ответ дляКоханозадовільна
Я ее прегласила, как подругу.
Конечно , такой формат предполагает взаимодействие, а не просто дележ цены топлива)

Когда договариваются о совместном времяпровождении, то это предполагает взаимодействие.
Никто никогда не оговаривает таким образом совместное мероприятие : «Пойдемо в кафе/на природу/на пляж, но только ж учти! Там будем общаться! Да-да!».
Это как бы само собой разумеющееся.
Вы в последний год сами пишите что ни разу не встречались с ней наедине поболтать,что вы ожидали?

Обстановщица• 09 июня в 16:43
Ответ дляКоханозадовільна
Это ни о чем не говорит к сожалению
автор Коханозадовільна • 09 июня в 16:50
Ответ дляОбстановщица
Это ни о чем не говорит к сожалению
Про дрібниці по здоров’ю я в курсі.
Бо вона постійно питає в мене лікарів і мамський досвід.
Розумний і хороший, здоровий хлопчик у них. Не придумуйте на рівному місці.

Їдомий, без алергій, все підряд їсть
Обстановщица• 09 июня в 16:49
Ответ дляКоханозадовільна
Про дрібниці по здоров’ю я в курсі.

Їдомий, без алергій, все підряд їсть
Если вы в таком стиле общаетесь постоянно,то я ее понимаю
автор Коханозадовільна • 09 июня в 16:51
Ответ дляОбстановщица
Ми жили в різних містах.
На новий рік до них приїжджали.
Тоді я і запропонувала сумісну подорож.

Бо вона мені співала : «Боже які ви молодці: там були; тут були, оце нам би з вами!»

По телефону говорили звісно.
Але не так часто.
Ответ дляОбстановщица
В якому стилі?)
Можете сформулювати?)
Обстановщица• 09 июня в 16:51
Ответ дляКоханозадовільна
Ми жили в різних містах.
На новий рік до них приїжджали.
Тоді я і запропонувала сумісну подорож.

По телефону говорили звісно.
Але не так часто.
Ну правильно,она свою цель достигла,поехала отдыхать и проводит время с ребенком,ее приоритет.За жилье и транспорт с вами рассчиталась,с чего ей быть вашим психологом и выслушивать про мужа?
Обстановщица• 09 июня в 16:52
Ответ дляКоханозадовільна
В якому стилі?)
Можете сформулювати?)
С указаниями вроде не придумывать.Просто достаточно информации что врачей вы обсуждаете и в в курсе так или иначе его здоровья
автор Коханозадовільна • 09 июня в 16:52
Ответ дляОбстановщица
А щось не так з моїм чоловіком?
Чи чому про нього щось треба вислуховувати?)
Вони його , до речі, шанують)
І радо запрошують)
Обстановщица• 09 июня в 16:52
Ответ дляКоханозадовільна
А щось не так з моїм чоловіком?
Вони його , до речі, шанують)
І радо запрошують)
Когда вас спросили здесь,о чем вы хотели с ней поболтать,вы ответили мужья и семья
автор Коханозадовільна • 09 июня в 16:54
Ответ дляОбстановщица
Так! Про родину, батьків, хобі, про книжки які читали, про враження від поїздки, про дітей, про роботу.
Про будь-що))
З чоловіками все нормально. Що утнеї що у мене)
Ніхто не цурається їх згадувати і це точно не псує жодній з нас настрій)))

У вас звідкись стереотип, що про чоловіків можна тільки в негативному контексті?)
Обстановщица• 09 июня в 16:57
Ответ дляКоханозадовільна
Про будь-що))

А где я написала негативный контекст?
А родителей зачем обсуждать?(не важно,негативно или позитивно) Вам хочется выговориться,но она отдыхает и свое в голове.Пишите тут)
автор Коханозадовільна • 09 июня в 17:03
Ответ дляОбстановщица
А где я написала негативный контекст?
Звісно негативний, як що мене попрікаєте цим)
До психолога люди наче із проблемами ходять)
А не потеревенити про близьких в позитивному контексті
Прикро, що саме так ви уявляєте спілкування близьких людей)
Але це ваша карма, не моя

Обстановщица• 09 июня в 17:06
Ответ дляКоханозадовільна
Але це ваша карма, не моя
Не поняла?

Я просто в таком формате несколько раз ездила с мужа родственницей,но у нас хоть дети одного возраста были.Потом голова квадратная после такого отдыха.Понимаю,вам хочется поговорить,но не все готовы это выслушивать.Я не знаю зачем скрины сообщений,там слова негатив или плохой муж нет.
автор Коханозадовільна • 09 июня в 17:07
Ответ дляОбстановщица
Не поняла?

Для чого їздили декілька разів))
Матушка-халява)
Присмоктались до заможної родички?)

З першого разу мало були все зрозуміло, а ви попхались ще) тепер тут пишете про неї віртуально сплєтні зводите😄
Ай, як негарно)))
Обстановщица• 09 июня в 17:09
Ответ дляКоханозадовільна
Для чого їздили декілька разів))
Матушка-халява)
Присмоктались до заможної родички?)

Ай, як негарно)))
Да уж,а ещё удивляетесь почему не хотят общаться.О деньгах нафантазировали))
автор Коханозадовільна • 09 июня в 17:11
Ответ дляОбстановщица
Мене щиро дивує для чого їздити ДЕКІЛЬКА разів з людиною від якої пухне голова.

В чому цей сенс? Можете пояснити?
Ну добре перший раз не знали- вляпалися.
А ДЕКІЛЬКА разів після цього чому?)
Що вас спонукало?

Я без стьобу. Правда цікаво.
Відпочинок це ж не робота. Хочу їду, хочу - вдома залишаюсь
Обстановщица• 09 июня в 17:12
Ответ дляКоханозадовільна

В чому цей сенс? Можете пояснити?
А ДЕКІЛЬКА разів після цього чому?)
Що вас спонукало?

Я без стьобу. Правда цікаво.
Ещё раз.Дети одного возраста и родственники,плюс что им не скучно.Ну один раз послушали поддержали человека,но регулярно-нет
автор Коханозадовільна • 09 июня в 17:15
Ответ дляОбстановщица
Ну то й що, що діти одного віку)
Це якось зобовʼязує їздити разом?

Ви регулярно їздите з людиною, щоб їй було не скучно (ага 😂😂😂), а тепер ще й негативно тут про неї відзивається)

Ну і як це називається?)
Обстановщица• 09 июня в 17:18
Ответ дляКоханозадовільна
Ну то й що, що діти одного віку)
Це якось зобовʼязує їздити разом?

Ну і як це називається?)
Чтобы было не скучно моим детям,вы это пропустили
И о ней ничего плохого,о себе я написала что тяжело выслушивать
автор Коханозадовільна • 09 июня в 17:22
Ответ дляОбстановщица
Ну то винайміть їм аніматора)

Декілька разів їздити і брудом поливати компаньонку - це зашквар)

Декілька разів поюзали родичів, ще й написали які вони х.ові) але дітей ваших класно бавили)
Обстановщица• 09 июня в 17:31
Ответ дляКоханозадовільна
Ну то винайміть їм аніматора)

Отсортируйте все свои сообщения,почитайте,и может догадаетесь,почему вас избегают так,что не хотят даже вместе кофе выпить и готовы сидеть даже на детской горке
автор Коханозадовільна • 09 июня в 17:36
Ответ дляОбстановщица
Тому що хочуть ходити хвостиком за своєю дитиною певно)
І сидіти із пʼятирічкою разом на дитячий гірці.
Вона і чоловіку своєму не дзвонить, я писала вище про це)

Це у мене перший досвід такий. З рештою дівчат прекрасно спілкувалися і шопитися їздили, і в бар ходили.

Декілька разів не їздила як ви, маючи такий досвід негативний.
12 галюцинаций• 09 июня в 17:38
Ответ дляОбстановщица
Зашибись автор ехала за рулем столько и компанию искала для отдыха, чтоб за это просто ’рассчитались’ а дальше автор не отсвечивала и не мешала их режиму