Леплю из пластилина• 10 июня в 10:44
Шукаю валізу в табір для підлітка
Дівчинці 13 років шукаю валізу для поїздки в табір. Порекомендуйте, яку придбати і де можна її придбати через інтернет. Валізи ще не мали ні разу, то взагалі не знаю яку брать, на що звернути увагу. Магазинів з валізами в нас не має, щоб прийти пощупать, роздивитися і т.д. І щоб не дуже і дорого, чи є такі
Железобетон• 10 июня в 10:59
Пойдите на базар в вашем населённом пункте, в аврору и пощупайте обязательно.
Берите тканевый среднего размера
Совбез• 10 июня в 11:03
Колеса лучше чтоб селикон. Из марок дерби хорошие например. Размер для ручной клади.
Тканевые более практичные и надёжнее. Но впринципе пластмк сейчас вроде уже и не лопается как раньше, особенно нормальных производителей
База_птеродактилей• 10 июня в 11:11
У нас така, тільки найменша. Купувала сину до табору ще в молодшій школі. Вона з нами виїжджала з Харкова :) до минулого року нам однієї маленької вистачало на 2 (я + син), але син вже вимахав великим дядькою, речі вже не такі малесенькі як були раніше. То думаю купити таку більшу :)
Аноним_1859• 10 июня в 11:16
Зайдіть на Розетку або Епіцентр і виберіть той, що вас влаштує по ціні. У них є доставка. Я б радила теж з тканини. У доньки пластиковий середнього розміру, але хочу придбати їй ще з тканини малого розміру для недовгих шкільних поїздок. Була на вихідних в Епіцентрі і дивилась їх як раз. Вони набагато легше за пластик
Грушки-яблочки• 10 июня в 11:20
Моя дитина 12 років часто з класом подорожує, тому з власного досвіду основні параметри для вибору (мої):
1. Полікарбонат (пластик)
2. Розмір S (ручна поклажа)
3. 4 колеса
4. Яскрава (але не основне)
Враховую, що часто дитині самій треба тягнути цю валізу, тому більша =важча, їй не під силу. Вона з такою подорожувала і восени, коли більше об’ємних теплих речей, і в літній табір на 10 днів
У мене була невелика тканинна валіза, яку в аеропорту примудрилися за щось зачепити і порвати задню стінку. Тому розглядаю лише пластик
1. Полікарбонат (пластик)
2. Розмір S (ручна поклажа)
3. 4 колеса
4. Яскрава (але не основне)
Без QR коду• 10 июня в 11:35
Ответ дляГрушки-яблочки
1. Полікарбонат (пластик)
2. Розмір S (ручна поклажа)
3. 4 колеса
4. Яскрава (але не основне)
1. Полікарбонат (пластик)
2. Розмір S (ручна поклажа)
3. 4 колеса
4. Яскрава (але не основне)
Полипропилен лучше