Шотуткоїться?• 10 июня в 12:43
Сказати подрузі про її чоловіка чи ні?
Дівчата от як би ви діяли? Якщо чоловік подруги через три роки знайомства і дружби/спілкування зізнався би вам у коханні. Як би ви зробили? ви б сказали про це подрузі? Чи ні? При тому що сексуального зв´язку не було, зради не було, навіть доторкання не було. Просто попросив зустрітися, передати речі і сидячи за кавою дивлячись в очі, спокійно каже що він мене вже давно любить і не хоче це більше скривати від мене. Ось тільки ця інформація без продовження.
От як би ви зробили сказали подрузі чи ні?
Результат:
вже голосів:
81 (63.78%)
Ніколи не розповідала би
37 (29.13%)
Перестала з ними обома дружити
9 (7.09%)
Розповіла подрузі
ВсеЧетко• 10 июня в 12:46
А он сам своей своей жене рассказать не хочет?) или продумал и решил не говорить, а то может жопой между стульев упасть: если тут не выгорит, то хоть там можно затихариться до следующей ’великой любви’.
Хома з пастою• 10 июня в 12:47
Подруге б не сказала ничего, категорически! А с ним перевела б все в шутку, притворилась дурочкой и никаких больше встреч наедине
Мольфарочка• 10 июня в 12:48
Автор, Ви що, геть того? Ну ви зрозуміли.
Ні за що не кажіть, інакше будете винними у всьому. Побажали йому гарного шлюбу з дружиною і спілкуєтесь з нею як звичайно. В нього це пройде, повірте. І вен ще і дякую скаже вам, що не встрягли і не зруйнували їх шлюб.
Ласкове телятко• 10 июня в 12:49
Автор, под каким предлогом рассказали бы, если бы рассказывали?
’Подруга, хочу с тобой посоветоваться’?
’Уйми своего сластолюбца’?
’Я ничего не решаю, как решите сами, так и будет’?
’Подруга, хочу с тобой посоветоваться’?
’Уйми своего сластолюбца’?
Маурита• 10 июня в 12:50
Интересно, как бы подруга поступила с вашим мужем. Наверно ей бы льстило такое
Пишу, не читаю• 10 июня в 12:51
Ну тут надо решить что вам важнее ваше личное счастье или личное счастье подруги. Вообще нравится ли вам этот мужчина хотели бы вы с ним построить отношения. Насколько прочих брак, есть ли там дети.
Если вы склоняетесь в свою пользу, то условие должно быть первое: он сначала заканчивает отношения с женой, вашей подругой. И вы понимаете, что у вас тоже подруги не будет больше.
Если от этого мужчины вы ничего не хотите, дайте ему очень чётко понять, что это невозможно. Это крайне оскорбительно по отношению к вам и вашей подруге и всё им сказанное вы будете считать каким-то помутнением. Встречаться с ним вы больше не будете и это не выйдет никуда больше. Конечно, подруге ни слова.
Кудряшка Сью• 10 июня в 12:52
Ответ дляМаурита
Так цікаво читати відповіді тут, 100% люди судять по собі і пишуть перше що прийде в голову. Цікаво чому так відбувається, чому комусь приємно від того що її люблять чужі чоловіки?
Репетиторша• 10 июня в 12:55
Ні, не розповіла б. Знайомі бачили чоловіка подруги з жінкою, часто. Я хотіла розповісти, але мене чоловік зупинив.
Ми закордоном, в подруги нікого немає і не було, вона їздить до нього 1 раз на рік.
Моя улюблена страшко• 10 июня в 12:56
Ответ дляМаурита
Она выехала, бросила его?
Нема жодного зв´язку між виїхала і чоловік мудак. Отаке мудило колись намагалося схилити до с..ксу мою сестру. Це був чоловік її шкільної подруги. Сестра припинила спілкування з подругою, а її мудила зразу послала далеко й надовго. Це було за 20 років до війни. До речі, вони досить швидко розійшлися, мудак він і без війни мудак.
Як ухурделю• 10 июня в 12:57
Автор, а Ви йому, що сказали на це?
А далі він що? Для чого він це сказав, ну, кохає, і далі що пропонує?
Герцогиня• 10 июня в 12:57
Якась прямо драма)
А для чого він вам це сказав? Він щось вам пропонує?подрузі з якою метою хочете сказати?
Він щось погане зробив їй?
Це ж його особиста справа кого він там любить, нехай сам і зізнається.
Чи вам хочеться її принизити? Самоствердитися?
Якщо зраджував, то сказала.
Тут ні, тільки подрузі боляче зробити
Він щось погане зробив їй?
Якщо зраджував, то сказала.
Тут ні, тільки подрузі боляче зробити
Конотопська відьма• 10 июня в 13:01
А з якою метою він зізнався, будучи в шлюбі? Щоб розважатися з вами, поки дружина з дітьми сидить?
Я поспівчувала б подрузі з таким чоловіком
Конотопська відьма• 10 июня в 13:06
Подрузі нічого не казала б, а чоловіку дала б зрозуміти, що він придур*к
Госпожа_тамагочи• 10 июня в 13:08
дивлячись в його ясні очі сказала б: Вася, ти довбо*об чи просто прикидуєшся?
Физрукая• 10 июня в 13:13
Сказала б, розуміючи, що подруга мабуть зі мною перестане спілкуватись, зате вона збереже собі рокі життя, які могла би провести в мороці з муднем (хоча може їй і норм... ми не знаємо) - зате Ваша совість чиста.Ніхто йому не завадить сказати, що це Ви до нього заливали і домагались
Оце фіфа• 10 июня в 13:20
Ответ дляЛаскове телятко
’Подруга, хочу с тобой посоветоваться’?
’Уйми своего сластолюбца’?
’Подруга, хочу с тобой посоветоваться’?
’Уйми своего сластолюбца’?
Савва, взгляни на этого павиана! (С)
Забагаловка• 10 июня в 13:22
Ответ дляЛаскове телятко
’Подруга, хочу с тобой посоветоваться’?
’Уйми своего сластолюбца’?
’Подруга, хочу с тобой посоветоваться’?
’Уйми своего сластолюбца’?
Ага, а сначала так. Я сегодня с твоим мужеи встречалась и он мне в любви признался
Оце фіфа• 10 июня в 13:28
Ответ дляЗабагаловка
И я так смеялась, чуть с кровати не упала
Козачка• 10 июня в 13:29
Автор тролль. Ничего не пишет и не ясно. Сто мужик ей предлагал, или просто лапшу вешает чтоб присунуть