Меряю от 0• 11 июня в 12:23

Скільки коштує генеральне прибирання, 46 кв ? +-

Не жила в квартирі більше року і там є що прибрати, особливо кухня, плита, пил, вікна, шафи, санвузол
Хочу привести до ладу квартиру і почати здавати в оренду. Ціни не дізнавалась
Цікавить, на що орієнтуватись
Мамин тріль• 11 июня в 12:26
Спробуйте дізнатися ціни.
Саме У ВАШОМУ місті.
Зможете?

Кавунка• 11 июня в 12:27
Автор, я ще пару років назад дізнаватися ціни на 53 м. в Києві.
Тоді мені здалася ціна дуже високою.
І я все прибрала сама.
Бо як би заплатити 8000 грн., щоб здавати квартиру за 13000 це не ок.
Якщо і шукати, то краще на Кабанчику з гарними відгуками.
Бо агенції беруть якісь шалені гроші
автор Меряю от 0 • 11 июня в 12:42
Ответ дляКавунка
Тоді мені здалася ціна дуже високою.
І я все прибрала сама.
Бо агенції беруть якісь шалені гроші
Зрозуміла

Пишуть від 3000 до 6500 грн приблизно, але прийдеться доплачувати додатково за миття вікон, прання штор, очистки меблів
кінцева сума невідома, але у мене немає гарного миючого пилисоса чи пароочисника, а вони були б в нагоді
Кавунка• 11 июня в 12:45
Ответ дляМеряю от 0
Зрозуміла

Нє.
Я жлоб.
За ці гроші краще себе побалую і приберу сама.
Бо по тому що ви написали там буде 10 000+