Кидстаффовка• 11 июня в 22:10
А что там по налогам на продажу б/у?
Разъясните. Вроде как уже ввели налог на все площадки где есть продажи? 10% вроде? А то я как здрасьте, все никак не могла выложить что хочу продать. Дождалась называется.
показать весь текст
3
2
Ненька наша• 12 июня в 11:41
Ответ дляБез образів
Є загальне правило, з якого завжди будуть виключення
Ніхто не буде розбиратися, що ви там продаєте і чому. І ніхто і не повинен цього робити. 99% продавців на тому ж олх не мають 30 продажів за рік. Це все.
Ніхто не буде розбиратися, що ви там продаєте і чому. І ніхто і не повинен цього робити. 99% продавців на тому ж олх не мають 30 продажів за рік. Це все.
99% продавців якраз і мають там 30 продажів на рік, інакше їх би там уже не було. Якщо ніхто не буде розбиратися, то чому поставили планку в 30 продажів? За Вашою логікою, треба абсолютно усі продажі там обкладати податком, бо це все, значить, ’дохід’.
2
мадамГрицацуева• 12 июня в 11:47
Ответ дляМилота
Про кримінал написано, щоб уникнути ідіотських аргументів типу ’а якщо продають крадене, то ж чужі речі’.
Стосовно іншого - ви ж самі прекрасні о розумієте, що поняття’продаю свої речі’ не існує.
Стосовно іншого - ви ж самі прекрасні о розумієте, що поняття’продаю свої речі’ не існує.
Краденое уже прилетаете,идиотские аргументы,тема не о том .никто тут не платит налог за продажу своих бу тряпок не смешите.и не будет платить,тем более фоп открывать.
1
Милота• 12 июня в 13:08
Ответ длямадамГрицацуева
Краденое уже прилетаете,идиотские аргументы,тема не о том .никто тут не платит налог за продажу своих бу тряпок не смешите.и не будет платить,тем более фоп открывать.
Закон вже ввели. Неможливо буде продати ні ШАФІ чи ОЛХ чи аналогічних платформах без дотримання цього закону з 27р. Тобто за ’свої тряпки’ якщо продати їх більше ніж на вказану в законі суму податок доведетсья сплатити автоматично. До того податок доречі також є, але ставка податку 0% (і це зроблене думаю спеціально, бо потім ставку податку завжди можна збільшити без прийняття нового закону)
Стосовно ФОП ваша агресія незроузміла... Так цей же закон як раз і приймали, щоб люди могли легально продавати в незначних кількостях без відкриття ФОП, необхідності РРО, звітування в податковій тощо.
Стосовно ФОП ваша агресія незроузміла... Так цей же закон як раз і приймали, щоб люди могли легально продавати в незначних кількостях без відкриття ФОП, необхідності РРО, звітування в податковій тощо.
1
Милота• 12 июня в 13:14
Ответ дляНенька наша
А якщо я купую собі почитати книги, часто вживані на тих же платформах, а потім продаю їх дешевше ніж купила, щоб мати трохи більше грошей на покупку наступних книг? Теж підприємництво? Там більше 30 за рік виходить і це нормально для читаючої людини.
Так це підприємництво. Ви отримуєте дохід. Те що у ФОП- єдинщиків чи з нового року фізосів на маркетплейсах дохід має від´ємний прибуток податкову не цікавить. Продавайте дорожче, щоб був не від´ємний.
Або можна бути ФОП на загальній системі, там податок саме з прибутку. Якщо його нема, то податків 0%.
Загалом вважаю нововведення непоганим. Але треба подивитися як то все буде працювати в реалі і чи довго протримається 0% податку до 2 тис євро для фізосів.
Або можна бути ФОП на загальній системі, там податок саме з прибутку. Якщо його нема, то податків 0%.
Загалом вважаю нововведення непоганим. Але треба подивитися як то все буде працювати в реалі і чи довго протримається 0% податку до 2 тис євро для фізосів.
1
1
Милота• 12 июня в 13:14
Ответ дляНенька наша
В чому тут підприємництво? Я не отримую доходу і не маю його на меті. Я йду в мінус, грубо кажучи.
Ви плутаєте дохід і прибуток.
мадамГрицацуева• 12 июня в 13:15
Ответ дляМилота
Закон вже ввели. Неможливо буде продати ні ШАФІ чи ОЛХ чи аналогічних платформах без дотримання цього закону з 27р. Тобто за ’свої тряпки’ якщо продати їх більше ніж на вказану в законі суму податок доведетсья сплатити автоматично. До того податок доречі також є, але ставка податку 0% (і це зроблене думаю спеціально, бо потім ставку податку завжди можна збільшити без прийняття нового закону)
Стосовно ФОП ваша агресія незроузміла... Так цей же закон як раз і приймали, щоб люди могли легально продавати в незначних кількостях без відкриття ФОП, необхідності РРО, звітування в податковій тощо.
Стосовно ФОП ваша агресія незроузміла... Так цей же закон як раз і приймали, щоб люди могли легально продавати в незначних кількостях без відкриття ФОП, необхідності РРО, звітування в податковій тощо.
Закон вступит в силу 2027 году,я про то и говорю ,что нечего советовать людям открывать фоп.свои тряпки на 2000 будет достаточно лимита тем более можно ещё 2000 на других членов семьи.
1
Милота• 12 июня в 13:19
Ответ длямадамГрицацуева
Закон вступит в силу 2027 году,я про то и говорю ,что нечего советовать людям открывать фоп.свои тряпки на 2000 будет достаточно лимита тем более можно ещё 2000 на других членов семьи.
Де я радила відкривати ФОП? Ви мене з кимось плутаєте.
Про те що зараз почнуть реєструвати акаунти на маркетплейсах на ’жучку, внучку, репку’ щоб продавати під 0% більше ніж на 2тис - згодна.
Про це одразу почали говорити в коментах з розборами цього закону, що це чергова лазейка для дроблення, з яким типу так активно борються.
Про те що зараз почнуть реєструвати акаунти на маркетплейсах на ’жучку, внучку, репку’ щоб продавати під 0% більше ніж на 2тис - згодна.
Про це одразу почали говорити в коментах з розборами цього закону, що це чергова лазейка для дроблення, з яким типу так активно борються.
Милота• 12 июня в 13:21
Хоча мене більше дивує ’лазейка’ в законі під контрабандну первинку - оце прям подарунок для сірого і чорного імпорту, каргозакупівель і підсрачник білому імпорту дорогої техніки...
Джавеліна• 12 июня в 18:48
Ответ длямадамГрицацуева
Они считают себя умными,платят налоги даже с 1 грн и все рассказывают это бред
Как раз они не платят налоги, они только попеZдывают в темах.
1
Джавеліна• 12 июня в 18:51
Ответ дляМилота
А де інфа про 30 продажів? Я сьогодні слухала адвоката на цю тему, так він казав лише за 2000єв, якщо оборот вище - податок 10%(5+5%) для для вітчизняних макретплейсів та для закордонних 18+5%. І так до обороту 5 млн (ну точніше там якась кількість мін зп). Якщо більше - треба вже ФОП
Якщо ФОП і так то, ліміт обороту не збільшується (тобто все що продано не як ФОП, а фіз соба все одно буде зараховано в ліміт оборот ФОП).
Але як фізособа можна продати те, на що не відкриті КВЕД, або те що потребує фіскалізації, а РРО на ФОП нема (наприклад основний вид діяльності репетиторство через ФОП - РРо по безготівці не треба, а хочу продати крутку на ОЛХ - ото її можна продати не через ФОП офіційно на маркетплейсі, але сума продажу піде в рахунок ліміту ФОП).
З цікавого - наразі закон такий, що виходить під 0% до 2000єв, або під 10% визе 2000єв можна зробити первині доки на товари бех первинки.
Якщо ФОП і так то, ліміт обороту не збільшується (тобто все що продано не як ФОП, а фіз соба все одно буде зараховано в ліміт оборот ФОП).
Але як фізособа можна продати те, на що не відкриті КВЕД, або те що потребує фіскалізації, а РРО на ФОП нема (наприклад основний вид діяльності репетиторство через ФОП - РРо по безготівці не треба, а хочу продати крутку на ОЛХ - ото її можна продати не через ФОП офіційно на маркетплейсі, але сума продажу піде в рахунок ліміту ФОП).
З цікавого - наразі закон такий, що виходить під 0% до 2000єв, або під 10% визе 2000єв можна зробити первині доки на товари бех первинки.
А как они отследят продажи на зарубежных площадках типа ибея, если у тебя счет в Payoneer, а ты, например, отправляешь УП товар как подарок?
мадамГрицацуева• 12 июня в 19:07
Ответ дляДжавеліна
Как раз они не платят налоги, они только попеZдывают в темах.
100 💯
Милота• 12 июня в 20:54
Ответ дляДжавеліна
А как они отследят продажи на зарубежных площадках типа ибея, если у тебя счет в Payoneer, а ты, например, отправляешь УП товар как подарок?
Є роз´яснення механізму на ютубі. Я не дуже вникала, тому на пальцях не поясню, бо то поза сферою моїх продаж, в мене лише в межах України, але податкові консультанти, що робили огляд на цей закон, наголошували, що цю лазейку врахували.
Джавеліна• 12 июня в 22:10
Ответ дляМилота
Є роз´яснення механізму на ютубі. Я не дуже вникала, тому на пальцях не поясню, бо то поза сферою моїх продаж, в мене лише в межах України, але податкові консультанти, що робили огляд на цей закон, наголошували, що цю лазейку врахували.
а можете дать ссылочку?
Шалена невинність• 13 июня в 03:05
Ответ дляБез образів
Якщо менше 30 продажів за рік або за рік загальна сума продажів менша за 2000 євро, то немає податку. В іншому випадку (якщо не фоп), то 5% пдфо+5% військовий збір.
А где про 30? Я не видела
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу