Ошеламиссимо• вчера в 23:04
Чоловік при заробітку в 4 тис баксів гоне на роботу
Чоловік працює за кордоном. Отримує зп 4шт баксів. Десь 500 баксів висилав мені. А це сказав щоб я шукала теж роботу і дома не сиділа. Треба йому допомагати. У нас в місті зп 15 ну 20 тисяч грн максимум. Сильно не допоможуть. Знайшла я вакансію, влаштувалася , працюю з ранку до вечора по 10 годин. На руки отримала 13500 грн чистими. З чоловіком стала меньше спілкуватися бо немає часу зовсім. То став придиратися , ще обіжається ,що я на нього час не находжу.
Хотіла у інших поцікавиться , скільки чоловік ваш виділяє коштів вам на місяць? Чи гоне на роботу за 13500 грн, аби не сиділа дома і теж працювала.
Просто вже такі думки щоб поїхати за кордон і собі заробляти, але мабуть чоловіка в мене вже не буде, а буде інший.
Хотіла у інших поцікавиться , скільки чоловік ваш виділяє коштів вам на місяць? Чи гоне на роботу за 13500 грн, аби не сиділа дома і теж працювала.
Просто вже такі думки щоб поїхати за кордон і собі заробляти, але мабуть чоловіка в мене вже не буде, а буде інший.
показать весь текст
9
7
6
2
Едимнаморе• сегодня в 02:15
Ответ дляОшеламиссимо
Так він вже не дає ті 500 баксів. То він давав коли я була безробітна і гнав мене на роботу. А це я пішла , працюю. То перестав висилати. Я йому не дзвоню ,не пишу бо немає часу зовсім. Вже від нього отвикла. Він мені возмущається дзвоне ,що я його тепер ігнорю. Вигадав що в мене мабуть інший вже є. То мабуть заведу собі іншого.
У вас были интимные отношения?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу