sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Родственники
anonim_77
Всіх підсаджую• вчера в 17:35

Безтолкові батьки та гості в них

Іноді читаю історії про складні стосунки з батьками і розумію, що в мене теж накопичилося багато образ.

Мій тато любить розповідати, що я нічого не роблю. При цьому сам може цілий день сидіти, дивитися ролики та курити цигарки. А коли я приїжджаю і допомагаю по господарству( це приватний будинок )чую лише знецінення.

Вчора я переносила старі гілки, які лежали стільки років, що вже заросли бур´янами і їх доводилося буквально виривати із землі. На це пішло чимало сил. Але реакція батька була: «Та що ти там зробила? Жменю вишень нарвала чи п´ять хвилин поносила гілки?»Я цілий день щось та робила,а він сидить і курить та радить мені навчитись управлятись бензокосилкою ,щоб я косила та дерева зрубувала сама
І так практично завжди. Не важливо, що робиш — все мало, все не так, все не заслуговує на похвалу.
Після першого дня в них в мене руки здали та цілу ніч нили ,довелось іти в аптеку купувати мазь для суглобів ,а після другого боліли стопи

Найбільше мене вражає інше. Туалет у хаті мої батьки зробили лише тоді, коли мені було 19 років. І то не тому, що мені було незручно роками(бувало таке ,що взимку ходила в ковшик ,а потім виносила в туалет ,бо мороз сильний був)ходити на вулицю, а тому, що на знайомство мав приїхати мій хлопець. Виходить, думка сторонньої людини виявилася важливішою за комфорт власної дитини.

І найбільше болить навіть не важка робота, а постійне знецінення з боку людини, від якої найбільше хотілося б почути слова підтримки.

І питання чому батьки такі безтолкові?????
Мало того,що подвірʼя захаращене ,я пів дня сміття збирала ,назбирала 7 великих як у МакДональдзі пакетів і ще рвала бурʼяни ,замітала територію та перенесла трохи шиферу після чого в мене руки просто відмовили ,і в хаті повний треш ,і в підвалі не можуть стару закрутку викинути ,про сараї мовчу ,бо вони туди весь хлам скидають і на дах теж

Замість того,щоб зробити все цивільно і насолоджуватись результатом ,він просиджу дні за телефоном із цигарками і чекає поки я приїду ,щоб замести віником біля хати
Це наскільки лінивим треба бути?!????
показать весь текст
woman_facepalming 15 crying_face 13
107 5
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
anonim_77
автор Всіх підсаджую • сегодня в 00:07
91
Ответ дляРозумашка
60 не 80. Ще можна працювати.
Закінчуйте грати в рятівницю і займіться собою
Він все життя нічого не робив ,а по молодості валявся пʼяний на вокзалі і тато його все життя нічого не робив тільки пив
woman_facepalming 4

anonim_77
автор Всіх підсаджую • сегодня в 00:07
92
Ответ дляРозумашка
Хай хтось догляне за хату
Хто?
anonim_75
Розумашка• сегодня в 00:09
93
Ответ дляВсіх підсаджую
Хто?
Хто небудь.
Хочете сама то далі тягнути? Для чого?
anonim_75
Розумашка• сегодня в 00:10
94
Ответ дляВсіх підсаджую
Він все життя нічого не робив ,а по молодості валявся пʼяний на вокзалі і тато його все життя нічого не робив тільки пив
Тут до вашої матері великі питання.
Ну і слідкуйте за собою, залежності часто спадкуються
like 2
anonim_77
автор Всіх підсаджую • сегодня в 00:12
95
Ответ дляРозумашка
Хто небудь.
Хочете сама то далі тягнути? Для чого?
А хто це все безплатно робити буде?
woman_facepalming 3
anonim_75
Розумашка• сегодня в 00:13
96
Ответ дляВсіх підсаджую
А хто це все безплатно робити буде?
Не безплатно, а за хату
anonim_192
Ноу коммент• сегодня в 00:15
97
Ответ дляВсіх підсаджую
А як будуть жити коли будинок буде розвалюватись всередині та в зовні теж?
от так і будуть - якщо не захочуть так жити, то самі будуть щось робити. А ви виключайте в собі рятувальницю, і живіть своїм життям. А взагалі, то ви дуже травмована дитина - і вам треба починати із свого психічного стану, розставити свої пріорітети, підняти свою самооцінку, і головне навчитися любити себе і піклуватися про себе
like 1
anonim_77
автор Всіх підсаджую • сегодня в 00:16
98
Ответ дляРозумашка
Не безплатно, а за хату
В райцентрі?
Це не Київ і вони не такі старі,просто ліниві
woman_facepalming 4
anonim_143
Неначасі• сегодня в 00:37
99
Ответ дляВсіх підсаджую
Він все життя нічого не робив ,а по молодості валявся пʼяний на вокзалі і тато його все життя нічого не робив тільки пив
Так а з чого ви взяли, що щось може змінитись?
Найміть людей, хай трохи підремонтують (щоб дах не завалився та стіни, щоб будинок не гепнувся короче). А перевиховати 60-річного чоловіка вже не вийде, це всім ясно понятно

anonim_75
Розумашка• сегодня в 00:38
100
Ответ дляВсіх підсаджую
В райцентрі?
Це не Київ і вони не такі старі,просто ліниві
А ви тут до чого? Ви хочете опікуватися дієздатними, ще не лежачими, батьками? Дивно, що вам за ваше дитинство і молодість не стала та хата настільки бридка, щоб ви туди ані ногою
anonim_59
Ms. Анонимная• сегодня в 00:48
101
Ви розповіли історію моїх свекрів. Засранці ще ті.їх діти роками приїжджають прибирати в дворі і хаті. Після прибирання все те саме.
Я вважаю що то знущання їхати за них срачі їх розгрібати
anonim_141
Потужна махіна• сегодня в 00:52
102
Ответ дляВсіх підсаджую
Бо мій тато ліньтяй ,який нічого не робить 365 днів в рік ,я ж написала сидить пів року і чекає поки я приїду замести біля хати
А хто за курями дивиться?
anonim_15
З горіха зерня• сегодня в 00:53
103
Ответ дляВсіх підсаджую
Так це мої батьки ,а не чоловіка
В смысле муж разрешает там здоровье свое оставлять
anonim_190
Море_море_я_скучаю• сегодня в 01:06
104
Автор, співчуваю. У мене такий чоловік.
anonim_14
Трактор Віка• сегодня в 01:20
105
Живіть своїм життям, нащо їздити? В них своє життя і свій вибір, у вас своє
like 1
anonim_15
З горіха зерня• сегодня в 01:37
106
Ответ дляВсіх підсаджую
В райцентрі?
Це не Київ і вони не такі старі,просто ліниві
Они не обязаны жить как вам хочется
anonim_219
ЦібаФу• 1 час назад
107
І Ви мовчки ковтаєте ті повчання?
Скажіть — «Не подобається, зроби сам. Порозводили срач».
Також обурюйтесь, не давайте себе знецінити.
Але найкраще — не приїжджайте. Вони з Вас всі сили ви смокчуть
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff