из_под_тишка• 13 июня в 16:39
Мабуть я, як моя мама покину свою сімʼю
Моя мама нас покинула дуже багато років тому.
Обіцяла собі ніколи так не робити
Я гарно заробляю, фінансово незалежна, але мої діти і мій чоловік тупо їздять на мені
І відчуваю що мене чекає доля моєї мами
Я одна тягну сімʼю.
Так чоловік герой України, інвалід війни
Так він отримує пенсію 60 тисяч.
Але я заробляю у 5,5 разів більше
Я займаю всім чим тільки можна
Я бл… тягну на собі все !!!!!!!
А мене сук… а навіть не розуміють
Так, я вивезла всіх закордон
Так, я тут вйобую і звісно нормально отримую
Своє житло одне, плюс здаємо ще одне
Але Герой працювати не піде, бо або на війну до хлопців або дома
Діти просяться і ниють додому
Одній мені ця Польща всралася????
Я зараз ненавиджу все що відбувається
І себе також
Давайте гімна ще ви накидайте
Мені вже похер
Обіцяла собі ніколи так не робити
І відчуваю що мене чекає доля моєї мами
Я одна тягну сімʼю.
Так він отримує пенсію 60 тисяч.
Але я заробляю у 5,5 разів більше
Я займаю всім чим тільки можна
Я бл… тягну на собі все !!!!!!!
А мене сук… а навіть не розуміють
Так, я вивезла всіх закордон
Своє житло одне, плюс здаємо ще одне
Діти просяться і ниють додому
Одній мені ця Польща всралася????
Я зараз ненавиджу все що відбувається
І себе також
Давайте гімна ще ви накидайте
Мені вже похер
из_под_тишка
• 13 июня в 17:18
Ответ дляВареничніца
Вас никто не понимает. Вас это не удивляет?
П.сы: вы беситесь с жиру.
Можливо але ви ж не знаєте всієї ситуації
Тому ви придумали що хочете і я вас переконувати не буду
из_под_тишка
• 13 июня в 17:19
Ответ дляКоролева краси
Сократить нагрузку на работе и перестать быть перфекционистом. Если вся семья хочет в Украину, то возвращайтесь на ЗУ.
Я зараз не можу. Нажаль мені ще трохи треба пару років попрацювати в такому режимі
МатьЧасть• 13 июня в 17:19
Ответ дляиз_под_тишка
Звісно.
Питання залишається відкритим навіщо? Ми тут у гостях автор. Питання тільки на скільки років. Ви собі цей термін системно скорочуєте..але то ваша справа.
Королева краси• 13 июня в 17:19
Ответ дляиз_под_тишка
Гладьте кота.
Є люди яким цього достатньо
Піраміда маслоу якраз про таких як ви
Є люди яким цього достатньо
Піраміда маслоу якраз про таких як ви
Какой вы человек неприятный. Конечно, дома нет покоя. Ваши близкие в норы прячутся, когда вы приходите.
из_под_тишка
• 13 июня в 17:20
Ответ дляКоролева краси
Так і є)
курасаны• 13 июня в 17:20
Когда вас бенлер выпрут уже с Польши. Домой катитесь со своими хероями
Вареничніца• 13 июня в 17:20
Ответ дляиз_под_тишка
Работайте. Это ж важнее всего в вашей системе ценностей. Деньги и работа
из_под_тишка
• 13 июня в 17:20
Ответ длякурасаны
Не випруть) скоро громадянство )))
курасаны• 13 июня в 17:21
Ответ дляиз_под_тишка
Не випруть) скоро громадянство )))
Ага. Губу закатай
Борисфенка• 13 июня в 17:21
Ответ дляиз_под_тишка
Ну не мені вам розповідати куди витрачається пенсія ? Правда? Яка ціна протезу ? Ви знаєте?
Чи мені тут все гівно викласти?
А ви будете мені діагноз ставити ?
Чи мені тут все гівно викласти?
А ви будете мені діагноз ставити ?
Він витрачає на протези власну пенсію. А міг би - вашу зарплату і ще й не вистачало б. Не цінуєте те, що маєте.
А дітям дайте хоч довчитися, бо здурієте з своєю жагою заробітків. Вони ще встигнуть напрацюватися.
из_под_тишка
• 13 июня в 17:21
Ответ дляВареничніца
Якби ви знали як заробити і прокормити. Покрити потреби. Ви б так не писали
Очевидно все життя за рахунок когось живете
Заздрю вам
из_под_тишка
• 13 июня в 17:22
Ответ длявре_Динка
Вам просто треба трошки відпочити. Зʼїздіть у відпустку… одна… видихніть, набирайте сили і далі в бій.
Дуже дякую
Поки не можу аде саме про це і думаю
Вареничніца• 13 июня в 17:24
Ответ дляиз_под_тишка
Заздрю вам
Да нет . Я как раз знаю. И вджобывала некисло. А в 40 поняла, что жизнь одна и я не хочу её тратить на зарабатывание очередной квартиры или десятой сумочки, оно того не стоит
из_под_тишка
• 13 июня в 17:24
Ответ длявре_Динка
Це єдине що дасть вам трохи сили. Ну ще можете дефіцити закрити по вітамінам і ад на крайняк.
Ад не можу
У мене проблеми зі шлунком , тому пробую без них
из_под_тишка
• 13 июня в 17:25
Ответ дляВареничніца
У мене немає десятої сумочки.
Я ще не доросла до вашого рівня
Вареничніца• 13 июня в 17:25
Ответ дляиз_под_тишка
У мене немає десятої сумочки.
Я ще не доросла до вашого рівня
Я думаю, что вы моложе)
Сколько_мне_лет?• 13 июня в 17:25
Ответ дляиз_под_тишка
От от
А мама ваша теж така ж бізнесменша була? І ви всі її бісили? І як її доля склалася?
Аль де Барановна• 13 июня в 17:26
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Вот у сестры моей есть независимость, зато ни семьи, ни друзей (одна единственная подруга была и ту она задавила), ни любви, её даже коллеги терпеть не могут.
Зато Я очень большое, считает себя лучше других.
впечатление, что у нас одна сестра на двоих
из_под_тишка
• 13 июня в 17:27
Ответ дляСколько_мне_лет?
Її вже немає а що?
МЕСТО_Встречи• 13 июня в 17:28
Все можна зрозуміти з вашого поста. Думаю, у кожного по-своєму складне життя. І ви не виключення. Вибачте, що питаю. У вас особисто ваша з/п понад 6 тисяч євро в місяць? Це до податків чи після? Скільки чистими особисто у вас? Бо це навіть для Європи достойна сума. Багато кому за щастя заробити 1500-2 тис євро. Це вже вважається добре. Чому ви собі відмовляєте у відпочинку? Як є дохід, то можете трохи і до помічників по дому делегувати домашні обов’язки, наприклад, нагляд за дітьми, прибирання, приготування їжі. Чому ви не хочете когось найняти? Для себе трохи відпустку взяти.
Булку Дай• 13 июня в 17:28
Ответ дляиз_под_тишка
Ху із Tolyu?
Їдьте до України, якщо з прифронтового - візьміть без% кредит на західній і живіть. Тягнути не треба Польщу
Леся Українка• 13 июня в 17:29
Ви втомилися від марних сподівань. Треба вже усвідомити, що ні чоловік, ні діти - то не ви. І їх бажанням/цілі/ мрії не такі, як ваші.
Ви рвете жили заради чого? Всі ці заробляння грошей - щоби що? Ось раптом ви помрете, то ваш чоловік і діти просто протринькають усе вами зароблене, бо у них інші приоритети у житті.
Відпустіть вже ці мірні надії, що члени вашої сім´ї раптом стануть такими ж, як ви. Немає очікування - немає розчарування.
А більшість потреб - це умовності, нав´язані суспільством. Ну і реально, якщо людині дійсно щось дуже важливо і потрібно, то вона знайде спосіб це отримати.
Аль де Барановна• 13 июня в 17:30
Ответ дляиз_под_тишка
У мене немає десятої сумочки.
Я ще не доросла до вашого рівня
Было бы ваше желание, десяток появился бы по щелчку пальцев хоть завтра.
Королева краси• 13 июня в 17:30
Ответ дляиз_под_тишка
К чему треба? Есть опасность для жизни? Нет? Тогда не прыгайте так высоко. Попортите отношения в семье, вы вечно занята, семье нужна тёплая спокойная весёлая мама.
Сколько_мне_лет?• 13 июня в 17:33
Ответ дляиз_под_тишка
Її вже немає а що?
Вона була щасливою? Реалізувалася в роботі? Як з вами (дітьми) потім стосунки склалися?
Ви ж збираєтеся її шляхом піти, то питаю що було потім, коли пішла, бо приблизно так в у вас може бути. В заголовку вашого старпосту ви зразу маму згадали, тому і цікаво, чи правильний вибір вона зробили
Аль де Барановна• 13 июня в 17:32
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ибо она хочет ныть. Польша богата на еду-даже в магазинах- которую только разогреть. Есть то, что поляки называют гордо: я приготовил: намешать купленную смесь и выпечь. думаю, там давно есть сервис заказа продуктов, как у нас, и муж может с этим справится. Вообще тамошние не парятся с едой. часто едят в ресторанчиках, ибо потому что.
Только у автора какая-то неизбывная боль при наличии возможностей.
из_под_тишка
• 13 июня в 17:32
Ответ дляМЕСТО_Встречи
На руки плюс мінус 6 тисяч.
У нас квартира, прибирання багато часу не забирає . Готує часто чоловік, звісно я також плюс доставка
Тут питання не в цьому взагалі нажаль
І звісно я маю відпустки
Навіть часто я б сказала
Але не в цьому справа
Тут питання не в цьому взагалі нажаль
І звісно я маю відпустки
Навіть часто я б сказала
Але не в цьому справа