из_под_тишка• 13 июня в 16:39
Мабуть я, як моя мама покину свою сімʼю
Моя мама нас покинула дуже багато років тому.
Обіцяла собі ніколи так не робити
Я гарно заробляю, фінансово незалежна, але мої діти і мій чоловік тупо їздять на мені
І відчуваю що мене чекає доля моєї мами
Я одна тягну сімʼю.
Так чоловік герой України, інвалід війни
Так він отримує пенсію 60 тисяч.
Але я заробляю у 5,5 разів більше
Я займаю всім чим тільки можна
Я бл… тягну на собі все !!!!!!!
А мене сук… а навіть не розуміють
Так, я вивезла всіх закордон
Так, я тут вйобую і звісно нормально отримую
Своє житло одне, плюс здаємо ще одне
Але Герой працювати не піде, бо або на війну до хлопців або дома
Діти просяться і ниють додому
Одній мені ця Польща всралася????
Я зараз ненавиджу все що відбувається
І себе також
Давайте гімна ще ви накидайте
Мені вже похер
Обіцяла собі ніколи так не робити
Я гарно заробляю, фінансово незалежна, але мої діти і мій чоловік тупо їздять на мені
І відчуваю що мене чекає доля моєї мами
Я одна тягну сімʼю.
Так чоловік герой України, інвалід війни
Так він отримує пенсію 60 тисяч.
Але я заробляю у 5,5 разів більше
Я займаю всім чим тільки можна
Я бл… тягну на собі все !!!!!!!
А мене сук… а навіть не розуміють
Так, я вивезла всіх закордон
Так, я тут вйобую і звісно нормально отримую
Своє житло одне, плюс здаємо ще одне
Але Герой працювати не піде, бо або на війну до хлопців або дома
Діти просяться і ниють додому
Одній мені ця Польща всралася????
Я зараз ненавиджу все що відбувається
І себе також
Давайте гімна ще ви накидайте
Мені вже похер
56
14
12
4
3
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 16:41
Ответ дляЯ тут с краю постою
Tolyu, це ви? Давно вас не було чутно
Ху із Tolyu?
10
2
Пульт от линолеума• 13 июня в 16:41
Ви просто втомились. Сходіть один раз до психіатра, підберіть антидепресант. А потім будете вирішувати.
25
1
МатьЧасть• 13 июня в 16:41
Вам скільки не дай все буде мало,все дупу рвати будете. Все жерти себе будете і рідних. А щастя не там де багато, там де достатньо.
50
3
1
НЛОша• 13 июня в 16:41
Просто є люди, якім добре і так. В мене чоловіку достатньо бази а мені теж хочеться більше.
5
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 16:42
Ответ дляНЛОша
Просто є люди, якім добре і так. В мене чоловіку достатньо бази а мені теж хочеться більше.
От от
1
Я тут с краю постою• 13 июня в 16:42
Ответ дляиз_под_тишка
Ху із Tolyu?
Та була в нас така пані - сто квартир, 300 країн світу, 500 тисяч доходу, чоловік герой і вона бухала. Потім ще виявилося в темі, що пизділа)))
45
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 16:43
Ответ дляМатьЧасть
Вам скільки не дай все буде мало,все дупу рвати будете. Все жерти себе будете і рідних. А щастя не там де багато, там де достатньо.
А де щастя?
Чи ви з тих, кому поїсти достатньо для життя?
Чи ви з тих, кому поїсти достатньо для життя?
29
МатьЧасть• 13 июня в 16:43
Ответ дляЯ тут с краю постою
Та була в нас така пані - сто квартир, 300 країн світу, 500 тисяч доходу, чоловік герой і вона бухала. Потім ще виявилося в темі, що пизділа)))
Це точно. Фантазії вони такі.))
10
Люблю Украину• 13 июня в 16:43
Сколько вам лет? Проверьте естроген, если вам уже за 40. Я серьезно.
2
1
Фізик-ядерщик заочно• 13 июня в 16:43
У меня сестра бросила мужа по таким же причинам, дочь сама от неё ушла (уехала учиться). Сейчас ходит по психологам, благо, что денег много, обозленный, несчастный человек, но с хорошей работой и три квартиры.
20
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 16:44
Ответ дляЯ тут с краю постою
Та була в нас така пані - сто квартир, 300 країн світу, 500 тисяч доходу, чоловік герой і вона бухала. Потім ще виявилося в темі, що пизділа)))
Надіюсь не спилася, бо я скоро теж почну…
12
1
НЛОша• 13 июня в 16:44
Ответ дляиз_под_тишка
От от
Кидати сім´ю не треба, хоча Вам важко це, бо родовий сценарій такий.
Кто крайний?• 13 июня в 16:44
А зачем вам Польша? Мужа уже не призовут, жилье у вас есть, дети тоже призыву не подлежат, а поедут поступать как подрастут. Зачем вы мучаетесь?
26
МатьЧасть• 13 июня в 16:44
Ответ дляиз_под_тишка
А де щастя?
Чи ви з тих, кому поїсти достатньо для життя?
Чи ви з тих, кому поїсти достатньо для життя?
У вас? ніде. Ви навіть не розумієте що це. Не зважаючи на високий дохід не вмієте організувати ні час свій, ні зусилля. Все в трубу
19
НЛОша• 13 июня в 16:45
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
У меня сестра бросила мужа по таким же причинам, дочь сама от неё ушла (уехала учиться). Сейчас ходит по психологам, благо, что денег много, обозленный, несчастный человек, но с хорошей работой и три квартиры.
От тому я автору і не раджу кидати сім´ю.
3
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 16:45
Ответ дляНЛОша
Кидати сім´ю не треба, хоча Вам важко це, бо родовий сценарій такий.
От я завжди думала що я не така як мама , але відчуваю що повторю її сценарій
10
Цвіпканя• 13 июня в 16:46
Ответ дляЯ тут с краю постою
Tolyu, це ви? Давно вас не було чутно
Она родненькая, она
6
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 16:46
Ответ дляКто крайний?
А зачем вам Польша? Мужа уже не призовут, жилье у вас есть, дети тоже призыву не подлежат, а поедут поступать как подрастут. Зачем вы мучаетесь?
Дівчата тут вчаться. Наше місто небезпечне
В Україні війна
Я не хочу наражати їх на смерть
В Україні війна
Я не хочу наражати їх на смерть
9
МатьЧасть• 13 июня в 16:46
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
У меня сестра бросила мужа по таким же причинам, дочь сама от неё ушла (уехала учиться). Сейчас ходит по психологам, благо, что денег много, обозленный, несчастный человек, но с хорошей работой и три квартиры.
Так все логічно. Головне щоб нічого страшнішого не вчепилось, дай Боже їй здоров´я.
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 16:46
Ответ дляМатьЧасть
У вас? ніде. Ви навіть не розумієте що це. Не зважаючи на високий дохід не вмієте організувати ні час свій, ні зусилля. Все в трубу
Ви так і не відповіли що таке щастя?
12
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 16:46
Ответ дляЛюблю Украину
Ого, а где вы в Польше 7 тыс долл зарабатываете
6 тисяч євро
7
1
Фізик-ядерщик заочно• 13 июня в 16:47
Ответ дляНЛОша
От тому я автору і не раджу кидати сім´ю.
Она и в семье не была счастливой, такой характер. Сейчас ей тяжело потому что у БМ новые отношения, чудесная женщина, все её любят, даже наша мама. Дочка уехала, почти не общается с ней. На выходе одни квартиры и остались.
5
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 16:47
Ответ дляУдачная
Ого у вас ЗП! Напевно, як у нашого президента вже.
А ким працюєте?
А ким працюєте?
CMO
Люблю Украину• 13 июня в 16:47
Ответ дляиз_под_тишка
6 тисяч євро
ну да, кем в Польше можно столько заработать.
Люблю Украину• 13 июня в 16:48
Ответ дляиз_под_тишка
CMO
Я таких цифр не встречала для смо, честно.
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 16:48
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Она и в семье не была счастливой, такой характер. Сейчас ей тяжело потому что у БМ новые отношения, чудесная женщина, все её любят, даже наша мама. Дочка уехала, почти не общается с ней. На выходе одни квартиры и остались.
Я до війни була щаслива.
1
1
МатьЧасть• 13 июня в 16:48
Ответ дляиз_под_тишка
Ви так і не відповіли що таке щастя?
Спокій і здорові діти. Коли грошей достатньо, я вже написала вище. Вам ніколи не буде достатньо. Саме тому ви там, де ви є.
8
2
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу