sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Родственники
anonim_33
из_под_тишка• 13 июня в 16:39

Мабуть я, як моя мама покину свою сімʼю

Моя мама нас покинула дуже багато років тому.
Обіцяла собі ніколи так не робити
Я гарно заробляю, фінансово незалежна, але мої діти і мій чоловік тупо їздять на мені
І відчуваю що мене чекає доля моєї мами
Я одна тягну сімʼю.
Так чоловік герой України, інвалід війни
Так він отримує пенсію 60 тисяч.
Але я заробляю у 5,5 разів більше
Я займаю всім чим тільки можна
Я бл… тягну на собі все !!!!!!!
А мене сук… а навіть не розуміють
Так, я вивезла всіх закордон
Так, я тут вйобую і звісно нормально отримую
Своє житло одне, плюс здаємо ще одне
Але Герой працювати не піде, бо або на війну до хлопців або дома
Діти просяться і ниють додому
Одній мені ця Польща всралася????
Я зараз ненавиджу все що відбувається
І себе також
Давайте гімна ще ви накидайте
Мені вже похер
woman_facepalming 56 crying_face 14 face_with_tears_of_joy 12 dislike 4 broken_heart 3
233 2
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
anonim_163
Я тут с краю постою• 13 июня в 16:40
1
Tolyu, це ви? Давно вас не було чутно
face_with_tears_of_joy 20

anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 16:41
2
Ответ дляЯ тут с краю постою
Tolyu, це ви? Давно вас не було чутно
Ху із Tolyu?
face_with_tears_of_joy 10 woman_facepalming 2
anonim_119
Пульт от линолеума• 13 июня в 16:41
3
Ви просто втомились. Сходіть один раз до психіатра, підберіть антидепресант. А потім будете вирішувати.
heart 25 woman_facepalming 1
anonim_40
МатьЧасть• 13 июня в 16:41
4
Вам скільки не дай все буде мало,все дупу рвати будете. Все жерти себе будете і рідних. А щастя не там де багато, там де достатньо.
like 50 heart 3 woman_facepalming 1
anonim_170
НЛОша• 13 июня в 16:41
5
Просто є люди, якім добре і так. В мене чоловіку достатньо бази а мені теж хочеться більше.
like 5
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 16:42
6
Ответ дляНЛОша
Просто є люди, якім добре і так. В мене чоловіку достатньо бази а мені теж хочеться більше.
От от
woman_facepalming 1
anonim_163
Я тут с краю постою• 13 июня в 16:42
7
Ответ дляиз_под_тишка
Ху із Tolyu?
Та була в нас така пані - сто квартир, 300 країн світу, 500 тисяч доходу, чоловік герой і вона бухала. Потім ще виявилося в темі, що пизділа)))
face_with_tears_of_joy 45
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 16:43
8
Ответ дляМатьЧасть
Вам скільки не дай все буде мало,все дупу рвати будете. Все жерти себе будете і рідних. А щастя не там де багато, там де достатньо.
А де щастя?
Чи ви з тих, кому поїсти достатньо для життя?
woman_facepalming 29
anonim_40
МатьЧасть• 13 июня в 16:43
9
Ответ дляЯ тут с краю постою
Та була в нас така пані - сто квартир, 300 країн світу, 500 тисяч доходу, чоловік герой і вона бухала. Потім ще виявилося в темі, що пизділа)))
Це точно. Фантазії вони такі.))
face_with_tears_of_joy 10

anonim_204
Люблю Украину• 13 июня в 16:43
10
Сколько вам лет? Проверьте естроген, если вам уже за 40. Я серьезно.
face_with_tears_of_joy 2 like 1
anonim_119
Фізик-ядерщик заочно• 13 июня в 16:43
11
У меня сестра бросила мужа по таким же причинам, дочь сама от неё ушла (уехала учиться). Сейчас ходит по психологам, благо, что денег много, обозленный, несчастный человек, но с хорошей работой и три квартиры.
like 20
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 16:44
12
Ответ дляЯ тут с краю постою
Та була в нас така пані - сто квартир, 300 країн світу, 500 тисяч доходу, чоловік герой і вона бухала. Потім ще виявилося в темі, що пизділа)))
Надіюсь не спилася, бо я скоро теж почну…
woman_facepalming 12 crying_face 1
anonim_170
НЛОша• 13 июня в 16:44
13
Ответ дляиз_под_тишка
От от
Кидати сім´ю не треба, хоча Вам важко це, бо родовий сценарій такий.
anonim_136
Кто крайний?• 13 июня в 16:44
14
А зачем вам Польша? Мужа уже не призовут, жилье у вас есть, дети тоже призыву не подлежат, а поедут поступать как подрастут. Зачем вы мучаетесь?
like 26
anonim_40
МатьЧасть• 13 июня в 16:44
15
Ответ дляиз_под_тишка
А де щастя?
Чи ви з тих, кому поїсти достатньо для життя?
У вас? ніде. Ви навіть не розумієте що це. Не зважаючи на високий дохід не вмієте організувати ні час свій, ні зусилля. Все в трубу
like 19
anonim_204
Люблю Украину• 13 июня в 16:45
16
Ого, а где вы в Польше 7 тыс долл зарабатываете
like 11
anonim_170
НЛОша• 13 июня в 16:45
17
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
У меня сестра бросила мужа по таким же причинам, дочь сама от неё ушла (уехала учиться). Сейчас ходит по психологам, благо, что денег много, обозленный, несчастный человек, но с хорошей работой и три квартиры.
От тому я автору і не раджу кидати сім´ю.
heart 3
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 16:45
18
Ответ дляНЛОша
Кидати сім´ю не треба, хоча Вам важко це, бо родовий сценарій такий.
От я завжди думала що я не така як мама , але відчуваю що повторю її сценарій
woman_facepalming 10
anonim_198
Удачная• 13 июня в 16:45
19
Ого у вас ЗП! Напевно, як у нашого президента вже.
А ким працюєте?
face_with_tears_of_joy 11

anonim_92
Цвіпканя• 13 июня в 16:46
20
Ответ дляЯ тут с краю постою
Tolyu, це ви? Давно вас не було чутно
Она родненькая, она
face_with_tears_of_joy 6
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 16:46
21
Ответ дляКто крайний?
А зачем вам Польша? Мужа уже не призовут, жилье у вас есть, дети тоже призыву не подлежат, а поедут поступать как подрастут. Зачем вы мучаетесь?
Дівчата тут вчаться. Наше місто небезпечне
В Україні війна
Я не хочу наражати їх на смерть
woman_facepalming 9
anonim_40
МатьЧасть• 13 июня в 16:46
22
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
У меня сестра бросила мужа по таким же причинам, дочь сама от неё ушла (уехала учиться). Сейчас ходит по психологам, благо, что денег много, обозленный, несчастный человек, но с хорошей работой и три квартиры.
Так все логічно. Головне щоб нічого страшнішого не вчепилось, дай Боже їй здоров´я.
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 16:46
23
Ответ дляМатьЧасть
У вас? ніде. Ви навіть не розумієте що це. Не зважаючи на високий дохід не вмієте організувати ні час свій, ні зусилля. Все в трубу
Ви так і не відповіли що таке щастя?
woman_facepalming 12
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 16:46
24
Ответ дляЛюблю Украину
Ого, а где вы в Польше 7 тыс долл зарабатываете
6 тисяч євро
woman_facepalming 7 like 1
anonim_119
Фізик-ядерщик заочно• 13 июня в 16:47
25
Ответ дляНЛОша
От тому я автору і не раджу кидати сім´ю.
Она и в семье не была счастливой, такой характер. Сейчас ей тяжело потому что у БМ новые отношения, чудесная женщина, все её любят, даже наша мама. Дочка уехала, почти не общается с ней. На выходе одни квартиры и остались.
like 5
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 16:47
26
Ответ дляУдачная
Ого у вас ЗП! Напевно, як у нашого президента вже.
А ким працюєте?
CMO
anonim_204
Люблю Украину• 13 июня в 16:47
27
Ответ дляиз_под_тишка
6 тисяч євро
ну да, кем в Польше можно столько заработать.
anonim_204
Люблю Украину• 13 июня в 16:48
28
Ответ дляиз_под_тишка
CMO
Я таких цифр не встречала для смо, честно.
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 16:48
29
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Она и в семье не была счастливой, такой характер. Сейчас ей тяжело потому что у БМ новые отношения, чудесная женщина, все её любят, даже наша мама. Дочка уехала, почти не общается с ней. На выходе одни квартиры и остались.
Я до війни була щаслива.
woman_facepalming 1 heart 1
anonim_40
МатьЧасть• 13 июня в 16:48
30
Ответ дляиз_под_тишка
Ви так і не відповіли що таке щастя?
Спокій і здорові діти. Коли грошей достатньо, я вже написала вище. Вам ніколи не буде достатньо. Саме тому ви там, де ви є.
heart 8 like 2 woman_facepalming 1
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff