из_под_тишка• 13 июня в 16:39

Мабуть я, як моя мама покину свою сімʼю

Моя мама нас покинула дуже багато років тому.
Обіцяла собі ніколи так не робити
Я гарно заробляю, фінансово незалежна, але мої діти і мій чоловік тупо їздять на мені
І відчуваю що мене чекає доля моєї мами
Я одна тягну сімʼю.
Так чоловік герой України, інвалід війни
Так він отримує пенсію 60 тисяч.
Але я заробляю у 5,5 разів більше
Я займаю всім чим тільки можна
Я бл… тягну на собі все !!!!!!!
А мене сук… а навіть не розуміють
Так, я вивезла всіх закордон
Так, я тут вйобую і звісно нормально отримую
Своє житло одне, плюс здаємо ще одне
Але Герой працювати не піде, бо або на війну до хлопців або дома
Діти просяться і ниють додому
Одній мені ця Польща всралася????
Я зараз ненавиджу все що відбувається
І себе також
Давайте гімна ще ви накидайте
Мені вже похер
Идеальная оптимистка• 13 июня в 18:28
Ответ дляиз_под_тишка
А де щастя?
Чи ви з тих, кому поїсти достатньо для життя?
Автор, это ваша жизнь и она одна. Если муж адекватный, без птср и тд и не будет обижать детей, а будет заботиться о них, то оставляйте ему и живите свою жизнь как вы этого хотите, будете платить алименты. Нет в этом ничего страшного, большинство мужиков так и делают и никакая совесть их не грызет, еще и общество поддерживает

Кукарикуууууу• 13 июня в 18:28
Ответ дляМатьЧасть
Мені тяжко але я багато відпочиваю.
Я заробляю немало але мені постійно не вистачає.
АД я не можу в мене проблеми з шлунком.
Я можу більше але не витягую те що є.
Вам не здається що ви постійно суперечите собі?
Корону наділа і прийшла єю похизуватися на советчицу
думає , що вона краща за її дітей чоловіка

Авторе, ви хочете збіжати Типу від сім´ї, щоб випередити ваших дітей, які скоро збіжать коли ви втратите ричаг фінан сового впливу
Хвігура мічти• 13 июня в 18:29
Батько має такі ж права і обов´язки як і мати. Він може виховувати дітей в Україні, а ви сплачувати аліменти. Це тільки ваш вибір і рішення.
МатьЧасть• 13 июня в 18:29
Ответ дляиз_под_тишка
Бачите ви навіть не розумієте, про що ми?
Вас ніхто не зрозумів але ви чогось сюди прийшли розуміння шукати. І чому ви про себе пишете в множині?
Идеальная оптимистка• 13 июня в 18:29
Ответ дляиз_под_тишка
Ви так і не відповіли що таке щастя?
Жить так как вы хотите
автор из_под_тишка • 13 июня в 18:29
Ответ дляКукарикуууууу

Так і є . Ви праві
автор из_под_тишка • 13 июня в 18:30
Ответ дляМатьЧасть
Ні . Є адекватні які мене зрозуміли
Не напружуйтеся. Це не ви
Леся Українка• 13 июня в 18:30
Ответ дляиз_под_тишка
Я хочу дівчатам дати хорошу освіту. Все. Крапка
О , знову - здорово. А дівчата поділяють ваші думки? Хочу дати гарну освіту! Оксфорд, Гарвард, Прінстон? Гарна освіта не дорівнює успіху, щастю та зароблянню грошей.
Бо бачу по родичах та знайомих, як їх ’ неблагодарные дети’ поприносили дипломи і зайнялися своїми справами. А батьки їм дорікають, що життя поклали на їх навчання, жили рвали, а вони такі невдячні.
Ваших грошей вистачить на звичайну освіту. В наскільки вона гарна, то вже лише час покаже
МатьЧасть• 13 июня в 18:31
Ответ дляиз_под_тишка
Ні . Є адекватні які мене зрозуміли
Не напружуйтеся. Це не ви
А ви мене неадекватною з яких причин вважаєте? Вам щось про мене відомо? Я не напружуюсь на відміну від вас. це не я хамлю.

автор из_под_тишка • 13 июня в 18:31
Ответ дляЛеся Українка
Слухайте ви адекватна?
Ви думаєте в 15-16 ( моїм 17) діти знають що хочуть?
Вони поступали куди хотіли. Це їх вибір.
Війна і країна не їх вибір
Якщо вам пох на ваших дітей , то не всі такі
автор из_под_тишка • 13 июня в 18:32
Ответ дляМатьЧасть
Я не казала що ви неадекватна
Але якимось боком ви це прочитали
Идеальная оптимистка• 13 июня в 18:32
Ответ дляиз_под_тишка
Ну чесно, я обожнюю
Те що роблю
Я обожнюю те, що створила
Мої дівчатка прекрасні
Мій чоловік хороший
Але я не вигрібаю. …
Ясно, очередной тролль
Прекрасные муж и дочки ездят на авторе
«Я гарно заробляю, фінансово незалежна, але мої діти і мій чоловік тупо їздять на мені (с)
МатьЧасть• 13 июня в 18:33
Ответ дляиз_под_тишка
Ні . Є адекватні які мене зрозуміли
Не напружуйтеся. Це не ви
Перечитайте. Ви не усвідомлюєте що пишете. Автор зверніться до психіатра.
автор из_под_тишка • 13 июня в 18:33
Ответ дляМатьЧасть
Ви не усвідомлюєте що читаєте. Зверніть до психіатра
МатьЧасть• 13 июня в 18:34
Ответ дляиз_под_тишка
Ні . Є адекватні які мене зрозуміли
Не напружуйтеся. Це не ви
Ще раз розбір текста
´Адекватні мене зрозуміли...це не ви.´
Поясніть будь ласка сенс цього речення. Вас заносить не по дитячі, серйозно
автор из_под_тишка • 13 июня в 18:35
Ответ дляМатьЧасть
Ще раз розбір текста
´Адекватні мене зрозуміли...це не ви.´
Ви точно не з тих, хто зрозуміють
Залиште свої травми при собі
МатьЧасть• 13 июня в 18:36
Ответ дляиз_под_тишка
Ви точно не з тих, хто зрозуміють
Залиште свої травми при собі
Автор, ви все про себе. І ваша травма дитяча читається з першого посту. І всі адекватні це зрозуміли. Тому до психіатра, ви не вивозите. Допобачення, далі немає сенсу
Аль де Барановна• 13 июня в 18:36
Ответ дляиз_под_тишка
автор из_под_тишка • 13 июня в 18:37
Ответ дляМатьЧасть
Я щойно звідти, тепер ваша черга , якщо ви звісно у від робите свою проблему

МЕСТО_Встречи• 13 июня в 18:39
Ответ дляиз_под_тишка
На руки плюс мінус 6 тисяч.
У нас квартира, прибирання багато часу не забирає . Готує часто чоловік, звісно я також плюс доставка
Тут питання не в цьому взагалі нажаль
І звісно я маю відпустки
Навіть часто я б сказала
Але не в цьому справа
А в чому? Як би ви хотіли, щоб було? Ви відпустку маєте сама, можете кудись сама поїхати? Можливо, вам часу наодинці не вистачає?
автор из_под_тишка • 13 июня в 18:40
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Відпустка не вирішує проблеми
Кондуктор маршрутки• 13 июня в 18:44
Тю ну конечно бросайте их, неблагодарных
МЕСТО_Встречи• 13 июня в 18:45
Ответ дляиз_под_тишка
Відпустка не вирішує проблеми
А що, на вашу думку, вирішить? Ви б хотіли, щоб ваші рідні змінилися? Як ви це бачите, можете навести приклади? Можливо, їм про це сказати?
Скромняшка• 13 июня в 18:48
Дура, ти ще й брехло, ти ж в іншій темі брешеш, що в тебе в Польщі 4 квартири
Сколько_мне_лет?• 13 июня в 18:49
Ответ дляиз_под_тишка
Ви точно не з тих, хто зрозуміють
Залиште свої травми при собі
Можете коротко пояснити , як саме чоловік і доньки на вас їздять? Наведіть пару конкретних прикладів.
І що конкретно вони могли б на вашу думку зробити, щоб покращити ситуацію?
Кукарикуууууу• 13 июня в 18:48
Ответ дляиз_под_тишка
Так і є . Ви праві
Ну і що навіть якщо збіжать, ви все одно на все життя залишетемь для них прикладом незламності, мужності. Тому що ви крута. І вони завжди будуть відчувати цю бетонні стіну за їх спинами і це додасть їм впевненості і сміливості . А розумом це осягнути зможуть тільки коли вже самі стануть мамами
Сколько_мне_лет?• 13 июня в 18:53
Ответ дляКукарикуууууу
Вже діти дорослі, можна сміливо тікати. Ще рік-два і діти захочуть самостійності і так. Тому це тікання зведеться просто до розлучення з чоловіком. І це нормально. Якщо автор не любить його, не поважає його стиль життя, то може розлучитися. Чоловік не пропаде, у нього є за що жити, може ще зустріне когось і теж буде щасливим.
автор из_под_тишка • 13 июня в 19:20
Ответ дляСкромняшка
Я так одумаюсь вам ще важче ніж мені
Я то вигребу, а от ви. ….
Та легко!• 13 июня в 19:24
Ответ дляСколько_мне_лет?
Это далеко не первая тема автора здесь,ей не раз советовали просто развестись
Фізик-ядерщик заочно• 13 июня в 19:26
Ответ дляСколько_мне_лет?
А мою сестру как раз это и убило, что без неё муж стал счастливым.