из_под_тишка• 13 июня в 16:39
Мабуть я, як моя мама покину свою сімʼю
Моя мама нас покинула дуже багато років тому.
Обіцяла собі ніколи так не робити
Я гарно заробляю, фінансово незалежна, але мої діти і мій чоловік тупо їздять на мені
І відчуваю що мене чекає доля моєї мами
Я одна тягну сімʼю.
Так чоловік герой України, інвалід війни
Так він отримує пенсію 60 тисяч.
Але я заробляю у 5,5 разів більше
Я займаю всім чим тільки можна
Я бл… тягну на собі все !!!!!!!
А мене сук… а навіть не розуміють
Так, я вивезла всіх закордон
Так, я тут вйобую і звісно нормально отримую
Своє житло одне, плюс здаємо ще одне
Але Герой працювати не піде, бо або на війну до хлопців або дома
Діти просяться і ниють додому
Одній мені ця Польща всралася????
Я зараз ненавиджу все що відбувається
І себе також
Давайте гімна ще ви накидайте
Мені вже похер
Обіцяла собі ніколи так не робити
Я гарно заробляю, фінансово незалежна, але мої діти і мій чоловік тупо їздять на мені
І відчуваю що мене чекає доля моєї мами
Я одна тягну сімʼю.
Так чоловік герой України, інвалід війни
Так він отримує пенсію 60 тисяч.
Але я заробляю у 5,5 разів більше
Я займаю всім чим тільки можна
Я бл… тягну на собі все !!!!!!!
А мене сук… а навіть не розуміють
Так, я вивезла всіх закордон
Так, я тут вйобую і звісно нормально отримую
Своє житло одне, плюс здаємо ще одне
Але Герой працювати не піде, бо або на війну до хлопців або дома
Діти просяться і ниють додому
Одній мені ця Польща всралася????
Я зараз ненавиджу все що відбувається
І себе також
Давайте гімна ще ви накидайте
Мені вже похер
показать весь текст
56
14
12
4
3
Зараз все скажу• 13 июня в 16:57
Ответ дляМатьЧасть
Я там де сидять спокійно на терасі, гладять кота, п´ють каву і не рвуть сраку через те що постійно мало. У вас більше ніж достатньо але який в цьому сенс? Якщо ви не відчуваєте радості? Та хоч мільйон. Ви все одно ментально будете в сраці. Далі тільки гірше, якщо не увімкнете мозок і не почнете дякувати і насолоджуватись тим що є.
100%
Борисфенка• 13 июня в 16:58
Ответ дляиз_под_тишка
Гладьте кота.
Є люди яким цього достатньо
Піраміда маслоу якраз про таких як ви
Є люди яким цього достатньо
Піраміда маслоу якраз про таких як ви
7,5 тисяч євро у вас і 1,5 тисяч євро у чоловіка, разом 9 тисяч.
На що вам не вистачає у піраміді Маслоу - палац найвищий у світі збудувати не можете? В парламент Польщі не беруть?
На що вам не вистачає у піраміді Маслоу - палац найвищий у світі збудувати не можете? В парламент Польщі не беруть?
6
3
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 16:58
Ответ дляЗараз все скажу
Ну це все бла-бла. В Польщі живуть теж не безсмертні. Та й Ви, очевидно, не з Краматорська виїзжали.
Так мало того, що ви через СВОЇ страхи сім´ю погнали з дому, ви ж їх ще поїдом їсте. Бо вам все мало, все треба більше грошей, більше, ’все моє’, одні гроші у Вас на умі. Ви надто зациклена. Настільки, що діти і чоловік ніби конкуренти на ВАШІ гроші
Так мало того, що ви через СВОЇ страхи сім´ю погнали з дому, ви ж їх ще поїдом їсте. Бо вам все мало, все треба більше грошей, більше, ’все моє’, одні гроші у Вас на умі. Ви надто зациклена. Настільки, що діти і чоловік ніби конкуренти на ВАШІ гроші
Звісно гроші)
Вам би ще знати що це
І так я з Києва.
Живіть собі своє життя з котом. Вочевидь у вас їх буде більше
Ми різні
Ви мене не зрозумієте
У мене одне життя , у вас багато
Вам би ще знати що це
І так я з Києва.
Живіть собі своє життя з котом. Вочевидь у вас їх буде більше
Ми різні
Ви мене не зрозумієте
У мене одне життя , у вас багато
14
1
МатьЧасть• 13 июня в 16:59
Ответ дляЗараз все скажу
Ну це все бла-бла. В Польщі живуть теж не безсмертні. Та й Ви, очевидно, не з Краматорська виїзжали.
Так мало того, що ви через СВОЇ страхи сім´ю погнали з дому, ви ж їх ще поїдом їсте. Бо вам все мало, все треба більше грошей, більше, ’все моє’, одні гроші у Вас на умі. Ви надто зациклена. Настільки, що діти і чоловік ніби конкуренти на ВАШІ гроші
Так мало того, що ви через СВОЇ страхи сім´ю погнали з дому, ви ж їх ще поїдом їсте. Бо вам все мало, все треба більше грошей, більше, ’все моє’, одні гроші у Вас на умі. Ви надто зациклена. Настільки, що діти і чоловік ніби конкуренти на ВАШІ гроші
Сто відсотків. От і я нічого іншого не прочитала
1
Плекаю думи• 13 июня в 16:59
Не поняла что имеет в виду под ´ездят на мне´. Работаете и оплачиваеие жизнь. Что не так?
4
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 16:59
Ответ дляПлекаю думи
Не поняла что имеет в виду под ´ездят на мне´. Работаете и оплачиваеие жизнь. Что не так?
Мені важко
4
Зараз все скажу• 13 июня в 17:00
Ответ дляиз_под_тишка
Звісно гроші)
Вам би ще знати що це
І так я з Києва.
Живіть собі своє життя з котом. Вочевидь у вас їх буде більше
Ми різні
Ви мене не зрозумієте
У мене одне життя , у вас багато
Вам би ще знати що це
І так я з Києва.
Живіть собі своє життя з котом. Вочевидь у вас їх буде більше
Ми різні
Ви мене не зрозумієте
У мене одне життя , у вас багато
Так нащо ви тратите те життя на біг у колесі? Видно ж, що ви від цього не щаслива, ви кидаєтесь на дітей, на чоловіка, на нас. Як цепна собака
8
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 17:00
Ответ дляЗараз все скажу
Так нащо ви тратите те життя на біг у колесі? Видно ж, що ви від цього не щаслива, ви кидаєтесь на дітей, на чоловіка, на нас. Як цепна собака
Так. Ок)
2
МатьЧасть• 13 июня в 17:01
Ответ дляиз_под_тишка
Мені важко
І ці умови ви собі створили самостійно. Ваша родина точно в тому не винна. Це питання пріоритетів
8
1
Плекаю думи• 13 июня в 17:00
Ответ дляиз_под_тишка
Мені важко
Возьмите саббатикал. Уйдите из менеджмента. Может у вас просто со здоровьем проблемы, проверьтесь.
Люблю Украину• 13 июня в 17:02
Ответ длявре_Динка
Дивно, навіть в Україні вищі є
В маркетинге? Нет.
Может у единиц каких-то гуру.
Может у единиц каких-то гуру.
Вареничніца• 13 июня в 17:02
Ответ дляиз_под_тишка
Мені на все вистачає
А чего колбасит доход мужа?
1
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 17:02
Ответ дляПлекаю думи
Возьмите саббатикал. Уйдите из менеджмента. Может у вас просто со здоровьем проблемы, проверьтесь.
Ну чесно, я обожнюю
Те що роблю
Я обожнюю те, що створила
Мої дівчатка прекрасні
Мій чоловік хороший
Але я не вигрібаю. …
Те що роблю
Я обожнюю те, що створила
Мої дівчатка прекрасні
Мій чоловік хороший
Але я не вигрібаю. …
10
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 17:03
Ответ длявре_Динка
Дивно, навіть в Україні вищі є
Навіть не продовжувала людині щось доводити
Плекаю думи• 13 июня в 17:04
Ответ дляиз_под_тишка
Ну чесно, я обожнюю
Те що роблю
Я обожнюю те, що створила
Мої дівчатка прекрасні
Мій чоловік хороший
Але я не вигрібаю. …
Те що роблю
Я обожнюю те, що створила
Мої дівчатка прекрасні
Мій чоловік хороший
Але я не вигрібаю. …
Ну вот поэтому про здоровье и говорю. Щитовидка и вообще эндокринология. Разрушить отношения легко, только ж вам легче от этого не станет, скорее всего.
1
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 17:04
Ответ дляЛюблю Украину
В маркетинге? Нет.
Может у единиц каких-то гуру.
Может у единиц каких-то гуру.
Якщо ви HR у мене для вас погані новини
2
Зараз все скажу• 13 июня в 17:05
Ответ дляиз_под_тишка
Ну чесно, я обожнюю
Те що роблю
Я обожнюю те, що створила
Мої дівчатка прекрасні
Мій чоловік хороший
Але я не вигрібаю. …
Те що роблю
Я обожнюю те, що створила
Мої дівчатка прекрасні
Мій чоловік хороший
Але я не вигрібаю. …
Не похоже чтобы Вам нравилось хоть что-то в вашей жизни. С любимой работы идут заряженные. Может уставшие, но счастливые. Вы же, очевидно, нет.
5
МатьЧасть• 13 июня в 17:06
Ответ дляиз_под_тишка
Ну чесно, я обожнюю
Те що роблю
Я обожнюю те, що створила
Мої дівчатка прекрасні
Мій чоловік хороший
Але я не вигрібаю. …
Те що роблю
Я обожнюю те, що створила
Мої дівчатка прекрасні
Мій чоловік хороший
Але я не вигрібаю. …
Тоді зупиніться, сядьте і погладьте кота.. це просто. І таких зупинок можна робити стільки, скільки хочеться. Не засуджувати когось, не чекати, не вимагати, не писати, не кидатись на людей на форумі, а просто в тиші згадати на який ви сюди прийшли і чим все закінчиться.
2
1
Вареничніца• 13 июня в 17:07
Ответ дляиз_под_тишка
Мені важко
И виноваты в этом вы. Не муж. И не дети
6
1
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 17:08
Ответ дляЗараз все скажу
Не похоже чтобы Вам нравилось хоть что-то в вашей жизни. С любимой работы идут заряженные. Может уставшие, но счастливые. Вы же, очевидно, нет.
Очевидно що ви нічого не знаєте
5
Кукарикуууууу• 13 июня в 17:08
Ответ дляБорисфенка
7,5 тисяч євро у вас і 1,5 тисяч євро у чоловіка, разом 9 тисяч.
На що вам не вистачає у піраміді Маслоу - палац найвищий у світі збудувати не можете? В парламент Польщі не беруть?
На що вам не вистачає у піраміді Маслоу - палац найвищий у світі збудувати не можете? В парламент Польщі не беруть?
в Польщі ще 200 евро щомісяця на дитину отримують
Автор, оримуєте?
Автор, оримуєте?
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 17:08
Ответ дляВареничніца
И виноваты в этом вы. Не муж. И не дети
Мене діти і чоловік не забезпечує. Тому я керую тим що відбувається
Я не готова повернутися в Україну на 1-2 тисячі
Я не готова повернутися в Україну на 1-2 тисячі
7
Зараз все скажу• 13 июня в 17:09
Ответ дляиз_под_тишка
Очевидно що ви нічого не знаєте
Несчастного человека видно издалека. Но повторюсь, не дети и муж виноваты в этом. Что Вас хочется много денег, нескончаемо много, чмо Вам хочется жить в Польше. Ну Вы сами выбрали не по себе шапку.
3
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 17:09
Ответ дляБорисфенка
7,5 тисяч євро у вас і 1,5 тисяч євро у чоловіка, разом 9 тисяч.
На що вам не вистачає у піраміді Маслоу - палац найвищий у світі збудувати не можете? В парламент Польщі не беруть?
На що вам не вистачає у піраміді Маслоу - палац найвищий у світі збудувати не можете? В парламент Польщі не беруть?
У вас з математикою дуже погано
І ви дуже не уважна
І ви дуже не уважна
3
автор
из_под_тишка
• 13 июня в 17:10
Ответ дляЗараз все скажу
Несчастного человека видно издалека. Но повторюсь, не дети и муж виноваты в этом. Что Вас хочется много денег, нескончаемо много, чмо Вам хочется жить в Польше. Ну Вы сами выбрали не по себе шапку.
Польща точно не моя шапка.
Я можу більше
Я можу більше
4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу