sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Родственники
anonim_33
из_под_тишка• 13 июня в 16:39

Мабуть я, як моя мама покину свою сімʼю

Моя мама нас покинула дуже багато років тому.
Обіцяла собі ніколи так не робити
Я гарно заробляю, фінансово незалежна, але мої діти і мій чоловік тупо їздять на мені
І відчуваю що мене чекає доля моєї мами
Я одна тягну сімʼю.
Так чоловік герой України, інвалід війни
Так він отримує пенсію 60 тисяч.
Але я заробляю у 5,5 разів більше
Я займаю всім чим тільки можна
Я бл… тягну на собі все !!!!!!!
А мене сук… а навіть не розуміють
Так, я вивезла всіх закордон
Так, я тут вйобую і звісно нормально отримую
Своє житло одне, плюс здаємо ще одне
Але Герой працювати не піде, бо або на війну до хлопців або дома
Діти просяться і ниють додому
Одній мені ця Польща всралася????
Я зараз ненавиджу все що відбувається
І себе також
Давайте гімна ще ви накидайте
Мені вже похер
показать весь текст
woman_facepalming 56 crying_face 14 face_with_tears_of_joy 12 dislike 4 broken_heart 3
233 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
anonim_146
Зараз все скажу• 13 июня в 16:57
61
Ответ дляМатьЧасть
Я там де сидять спокійно на терасі, гладять кота, п´ють каву і не рвуть сраку через те що постійно мало. У вас більше ніж достатньо але який в цьому сенс? Якщо ви не відчуваєте радості? Та хоч мільйон. Ви все одно ментально будете в сраці. Далі тільки гірше, якщо не увімкнете мозок і не почнете дякувати і насолоджуватись тим що є.
100%

noavatar
Борисфенка• 13 июня в 16:58
62
Ответ дляиз_под_тишка
Гладьте кота.
Є люди яким цього достатньо
Піраміда маслоу якраз про таких як ви
7,5 тисяч євро у вас і 1,5 тисяч євро у чоловіка, разом 9 тисяч.
На що вам не вистачає у піраміді Маслоу - палац найвищий у світі збудувати не можете? В парламент Польщі не беруть?
like 6 heart 3
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 16:58
63
Ответ дляЗараз все скажу
Ну це все бла-бла. В Польщі живуть теж не безсмертні. Та й Ви, очевидно, не з Краматорська виїзжали.
Так мало того, що ви через СВОЇ страхи сім´ю погнали з дому, ви ж їх ще поїдом їсте. Бо вам все мало, все треба більше грошей, більше, ’все моє’, одні гроші у Вас на умі. Ви надто зациклена. Настільки, що діти і чоловік ніби конкуренти на ВАШІ гроші
Звісно гроші)
Вам би ще знати що це
І так я з Києва.
Живіть собі своє життя з котом. Вочевидь у вас їх буде більше
Ми різні
Ви мене не зрозумієте
У мене одне життя , у вас багато
woman_facepalming 14 like 1
anonim_73
Зоя Жорівна• 13 июня в 16:58
64
Ответ дляиз_под_тишка
Ху із Tolyu?
Сказали же, вы.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_187
Вареничніца• 13 июня в 16:58
65
Ответ дляиз_под_тишка
Він раніше гарно заробляв
Где и кем?
anonim_40
МатьЧасть• 13 июня в 16:59
66
Ответ дляЗараз все скажу
Ну це все бла-бла. В Польщі живуть теж не безсмертні. Та й Ви, очевидно, не з Краматорська виїзжали.
Так мало того, що ви через СВОЇ страхи сім´ю погнали з дому, ви ж їх ще поїдом їсте. Бо вам все мало, все треба більше грошей, більше, ’все моє’, одні гроші у Вас на умі. Ви надто зациклена. Настільки, що діти і чоловік ніби конкуренти на ВАШІ гроші
Сто відсотків. От і я нічого іншого не прочитала
like 1
anonim_102
Плекаю думи• 13 июня в 16:59
67
Не поняла что имеет в виду под ´ездят на мне´. Работаете и оплачиваеие жизнь. Что не так?
like 4
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 16:59
68
Ответ дляПлекаю думи
Не поняла что имеет в виду под ´ездят на мне´. Работаете и оплачиваеие жизнь. Что не так?
Мені важко
woman_facepalming 4
anonim_146
Зараз все скажу• 13 июня в 17:00
69
Ответ дляиз_под_тишка
Звісно гроші)
Вам би ще знати що це
І так я з Києва.
Живіть собі своє життя з котом. Вочевидь у вас їх буде більше
Ми різні
Ви мене не зрозумієте
У мене одне життя , у вас багато
Так нащо ви тратите те життя на біг у колесі? Видно ж, що ви від цього не щаслива, ви кидаєтесь на дітей, на чоловіка, на нас. Як цепна собака
heart 8

anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 17:00
70
Ответ дляЗараз все скажу
Так нащо ви тратите те життя на біг у колесі? Видно ж, що ви від цього не щаслива, ви кидаєтесь на дітей, на чоловіка, на нас. Як цепна собака
Так. Ок)
woman_facepalming 2
anonim_40
МатьЧасть• 13 июня в 17:01
71
Ответ дляиз_под_тишка
Мені важко
І ці умови ви собі створили самостійно. Ваша родина точно в тому не винна. Це питання пріоритетів
like 8 heart 1
anonim_102
Плекаю думи• 13 июня в 17:00
72
Ответ дляиз_под_тишка
Мені важко
Возьмите саббатикал. Уйдите из менеджмента. Может у вас просто со здоровьем проблемы, проверьтесь.
noavatar
вре_Динка• 13 июня в 17:02
73
Ответ дляЛюблю Украину
Я таких цифр не встречала для смо, честно.
Дивно, навіть в Україні вищі є
anonim_204
Люблю Украину• 13 июня в 17:02
74
Ответ длявре_Динка
Дивно, навіть в Україні вищі є
В маркетинге? Нет.
Может у единиц каких-то гуру.
anonim_187
Вареничніца• 13 июня в 17:02
75
Ответ дляиз_под_тишка
Мені на все вистачає
А чего колбасит доход мужа?
like 1
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 17:02
76
Ответ дляПлекаю думи
Возьмите саббатикал. Уйдите из менеджмента. Может у вас просто со здоровьем проблемы, проверьтесь.
Ну чесно, я обожнюю
Те що роблю
Я обожнюю те, що створила
Мої дівчатка прекрасні
Мій чоловік хороший
Але я не вигрібаю. …
woman_facepalming 10
noavatar
вре_Динка• 13 июня в 17:03
77
Ответ дляВареничніца
А чего колбасит доход мужа?
Звісно є. У керівників.
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 17:03
78
Ответ длявре_Динка
Дивно, навіть в Україні вищі є
Навіть не продовжувала людині щось доводити
anonim_102
Плекаю думи• 13 июня в 17:04
79
Ответ дляиз_под_тишка
Ну чесно, я обожнюю
Те що роблю
Я обожнюю те, що створила
Мої дівчатка прекрасні
Мій чоловік хороший
Але я не вигрібаю. …
Ну вот поэтому про здоровье и говорю. Щитовидка и вообще эндокринология. Разрушить отношения легко, только ж вам легче от этого не станет, скорее всего.
like 1

anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 17:04
80
Ответ дляЛюблю Украину
В маркетинге? Нет.
Может у единиц каких-то гуру.
Якщо ви HR у мене для вас погані новини
woman_facepalming 2
anonim_146
Зараз все скажу• 13 июня в 17:05
81
Ответ дляиз_под_тишка
Ну чесно, я обожнюю
Те що роблю
Я обожнюю те, що створила
Мої дівчатка прекрасні
Мій чоловік хороший
Але я не вигрібаю. …
Не похоже чтобы Вам нравилось хоть что-то в вашей жизни. С любимой работы идут заряженные. Может уставшие, но счастливые. Вы же, очевидно, нет.
heart 5
anonim_40
МатьЧасть• 13 июня в 17:06
82
Ответ дляиз_под_тишка
Ну чесно, я обожнюю
Те що роблю
Я обожнюю те, що створила
Мої дівчатка прекрасні
Мій чоловік хороший
Але я не вигрібаю. …
Тоді зупиніться, сядьте і погладьте кота.. це просто. І таких зупинок можна робити стільки, скільки хочеться. Не засуджувати когось, не чекати, не вимагати, не писати, не кидатись на людей на форумі, а просто в тиші згадати на який ви сюди прийшли і чим все закінчиться.
like 2 heart 1
anonim_187
Вареничніца• 13 июня в 17:07
83
Ответ дляиз_под_тишка
Мені важко
И виноваты в этом вы. Не муж. И не дети
like 6 heart 1
anonim_187
Вареничніца• 13 июня в 17:08
84
Ответ длявре_Динка
Звісно є. У керівників.
?
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 17:08
85
Ответ дляЗараз все скажу
Не похоже чтобы Вам нравилось хоть что-то в вашей жизни. С любимой работы идут заряженные. Может уставшие, но счастливые. Вы же, очевидно, нет.
Очевидно що ви нічого не знаєте
woman_facepalming 5
anonim_36
Кукарикуууууу• 13 июня в 17:08
86
Ответ дляБорисфенка
7,5 тисяч євро у вас і 1,5 тисяч євро у чоловіка, разом 9 тисяч.
На що вам не вистачає у піраміді Маслоу - палац найвищий у світі збудувати не можете? В парламент Польщі не беруть?
в Польщі ще 200 евро щомісяця на дитину отримують
Автор, оримуєте?
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 17:08
87
Ответ дляВареничніца
И виноваты в этом вы. Не муж. И не дети
Мене діти і чоловік не забезпечує. Тому я керую тим що відбувається
Я не готова повернутися в Україну на 1-2 тисячі
woman_facepalming 7
anonim_146
Зараз все скажу• 13 июня в 17:09
88
Ответ дляиз_под_тишка
Очевидно що ви нічого не знаєте
Несчастного человека видно издалека. Но повторюсь, не дети и муж виноваты в этом. Что Вас хочется много денег, нескончаемо много, чмо Вам хочется жить в Польше. Ну Вы сами выбрали не по себе шапку.
like 3
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 17:09
89
Ответ дляБорисфенка
7,5 тисяч євро у вас і 1,5 тисяч євро у чоловіка, разом 9 тисяч.
На що вам не вистачає у піраміді Маслоу - палац найвищий у світі збудувати не можете? В парламент Польщі не беруть?
У вас з математикою дуже погано
І ви дуже не уважна
woman_facepalming 3
anonim_33
автор из_под_тишка • 13 июня в 17:10
90
Ответ дляЗараз все скажу
Несчастного человека видно издалека. Но повторюсь, не дети и муж виноваты в этом. Что Вас хочется много денег, нескончаемо много, чмо Вам хочется жить в Польше. Ну Вы сами выбрали не по себе шапку.
Польща точно не моя шапка.
Я можу більше
face_with_tears_of_joy 4
|« «» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff