из_под_тишка• 13 июня в 16:39
Мабуть я, як моя мама покину свою сімʼю
Моя мама нас покинула дуже багато років тому.
Обіцяла собі ніколи так не робити
Я гарно заробляю, фінансово незалежна, але мої діти і мій чоловік тупо їздять на мені
І відчуваю що мене чекає доля моєї мами
Я одна тягну сімʼю.
Так чоловік герой України, інвалід війни
Так він отримує пенсію 60 тисяч.
Але я заробляю у 5,5 разів більше
Я займаю всім чим тільки можна
Я бл… тягну на собі все !!!!!!!
А мене сук… а навіть не розуміють
Так, я вивезла всіх закордон
Так, я тут вйобую і звісно нормально отримую
Своє житло одне, плюс здаємо ще одне
Але Герой працювати не піде, бо або на війну до хлопців або дома
Діти просяться і ниють додому
Одній мені ця Польща всралася????
Я зараз ненавиджу все що відбувається
І себе також
Давайте гімна ще ви накидайте
Мені вже похер
Обіцяла собі ніколи так не робити
І відчуваю що мене чекає доля моєї мами
Я одна тягну сімʼю.
Так він отримує пенсію 60 тисяч.
Але я заробляю у 5,5 разів більше
Я займаю всім чим тільки можна
Я бл… тягну на собі все !!!!!!!
А мене сук… а навіть не розуміють
Так, я вивезла всіх закордон
Своє житло одне, плюс здаємо ще одне
Діти просяться і ниють додому
Одній мені ця Польща всралася????
Я зараз ненавиджу все що відбувається
І себе також
Давайте гімна ще ви накидайте
Мені вже похер
Та легко!• 13 июня в 19:26
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А мою сестру как раз это и убило, что без неё муж стал счастливым.
И оказывается никто не умер и выжили)
Молода і нерозважлива• 13 июня в 19:30
Весь форум вмовляє авторицю відпочити ,зайнятись собою і т.д.
Автору все не то.
Тьфу!
Навіть гидко читати, лишила оці кривляння
Автору все не то.
Тьфу!
Манка Я• 13 июня в 19:31
Ответ дляиз_под_тишка
Гладьте кота.
Є люди яким цього достатньо
Піраміда маслоу якраз про таких як ви
Є люди яким цього достатньо
Піраміда маслоу якраз про таких як ви
Ахаха
Смо не понимает, что такое пирамида маслоу)))
Фантазии они такие фантазии)
Молода і нерозважлива• 13 июня в 19:31
Ответ дляМатьЧасть
Мені тяжко але я багато відпочиваю.
Я заробляю немало але мені постійно не вистачає.
АД я не можу в мене проблеми з шлунком.
Я можу більше але не витягую те що є.
Вам не здається що ви постійно суперечите собі?
АД я не можу в мене проблеми з шлунком.
Я можу більше але не витягую те що є.
Гра на публіку
Фізик-ядерщик заочно• 13 июня в 19:33
Ответ дляМолода і нерозважлива
Автору все не то.
Тьфу!
Автору все не то.
Тьфу!
Отдых автору не поможет и собой она, я уверена, занимается. Она хочет иметь то, что иметь не может по определению и от этого столько негатива.
Молода і нерозважлива• 13 июня в 19:35
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Вона прийшла сюди похизуватись своїми досягненнями і пожалітись вимушеними обставинами
Фізик-ядерщик заочно• 13 июня в 19:41
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я не знаю зачем пришла, но по мышлению точно как моя сестра. А сестра моя бесилась, потому что хотела мужа как она сама, а такие мужчины не хотели с ней ничего, они хотели женщин совсем другого типа.
В этом конфликте и жила.
ЗабежАЛОЧКА• 13 июня в 19:50
Ответ дляиз_под_тишка
Звісно гроші)
Вам би ще знати що це
І так я з Києва.
Живіть собі своє життя з котом. Вочевидь у вас їх буде більше
Ми різні
Ви мене не зрозумієте
У мене одне життя , у вас багато
Вам би ще знати що це
І так я з Києва.
Ми різні
Ви мене не зрозумієте
У мене одне життя , у вас багато
Ви така дурна і обмежена.... Ви реально, при своїх нещасних 6 тис євро розказуєте, що люди не знають що таке гроші? Повірте , заробляєте непогано не лише ви. Ви не знаєте що таке справжні життєві цінності. І здавалось би, війна мала б навчити, показати. Ан ні, видно вам просто це недоступно. І агресію свою і гонор прикрутіть. Всім на вас і вашу думку глибоко...
Хтомолодець? Я!• 13 июня в 19:59
Так и не поняла в чем ваша проблема. Но если девочкам по 17 - они уже достаточно взрослые, могут и без вас прожить.
Колупалочка• 13 июня в 20:21
Ответ дляЯ тут с краю постою
Та була в нас така пані - сто квартир, 300 країн світу, 500 тисяч доходу, чоловік герой і вона бухала. Потім ще виявилося в темі, що пизділа)))
Ну от чого одразу п*зділа, бухала ж вона по правді
Скромняшка• 13 июня в 20:29
Ответ дляиз_под_тишка
Я так одумаюсь вам ще важче ніж мені
Я то вигребу, а от ви. ….
Куди ти вигребеш, троль форумний
Цветов Мне срочно• 13 июня в 21:35
Ответ дляЯ тут с краю постою
Tolyu, це ви? Давно вас не було чутно
Там буква Л вроде лишняя
Марфа Українівна• 13 июня в 22:40
Ответ дляПульт от линолеума
Ви просто втомились. Сходіть один раз до психіатра, підберіть антидепресант. А потім будете вирішувати.
А що психіатр чи ад поможуть відпочити?
Автору треба менше вкалувати, менше годин працювати. Всіх грошей не заробиш.
Показушница• 13 июня в 23:30
Ответ дляМарфа Українівна
А що психіатр чи ад поможуть відпочити?
та автору ж мало, вона хоче більше але не виходить, от і впала в депресію
Готова до другої• 13 июня в 23:45
Ответ дляиз_под_тишка
На руки плюс мінус 6 тисяч.
У нас квартира, прибирання багато часу не забирає . Готує часто чоловік, звісно я також плюс доставка
Тут питання не в цьому взагалі нажаль
І звісно я маю відпустки
Навіть часто я б сказала
Але не в цьому справа
Тут питання не в цьому взагалі нажаль
І звісно я маю відпустки
Навіть часто я б сказала
Але не в цьому справа
То в чому тоді?
Ні готовка, ні домашні справи, ні відпустки і відпочинок - ні в чому з цього проблем немає. Грошей теж достатньо.
Що вам тоді не так? Ви можете нарешті прямо це сказати?
успокойте_Меня• 13 июня в 23:47
Автор, читаю Вас....
І в очі кидається одне: Ви не розслабляєтесь.
Почніть це робити, юо може вилізти боком.
Почніть хоч з малого...
Про Вашого чоловіка: він, напевне, Вам - обуза.
Але не факт, що Вам без нього було б легше.
Почніть хоч з малого...
Радість моя• 14 июня в 00:02
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Вот у сестры моей есть независимость, зато ни семьи, ни друзей (одна единственная подруга была и ту она задавила), ни любви, её даже коллеги терпеть не могут.
Зато Я очень большое, считает себя лучше других.
Вы меня описали, но у меня нет коллег, работаю на себя) А что в этом плохого? Все должны то же самое, что и вы?
Радість моя• 14 июня в 00:10
Ответ дляМатьЧасть
Перечитайте. Ви не усвідомлюєте що пишете. Автор зверніться до психіатра.
Это или тролль или глубоко больной человек. Речь совершенно не связная
МатьЧасть• 14 июня в 06:39
Ответ дляРадість моя
От і я про це. Це як у казці про золоту антилопу. Дуже повчальна казочка дитяча.Мало, мало, мало.... поки не захлинувся.
Пані з калабані• 14 июня в 07:18
Ответ дляГотова до другої
То в чому тоді?
Вы никогда не слышали про депрессию? Напали все на автора, никто не обратил внимания, что ее мать бросила в детстве и она это видит, как единственный выход из проблем! У меня по мнению окружающих тоже все зашибись, а я каждый день прокручиваю свою жизнь и жалею о каждой упущенной возможности уйти из семьи много лет назад.....
МатьЧасть• 14 июня в 08:38
Ответ дляПані з калабані
Слишалі. Мало того ще й відчували але свята автор, зробила з мене неадеквата. Не знаючи мене. Саме тому я її радила звернутись до психіатра. Але її жлобство не дозволить це зробити. Рахунок зменшиться і в роботі буде простой. По факту в неї проблем ніяких немає, окрім тих що вона вона створює собі щоденно. Ви живете минулим, спускаючи в унітаз теперішнє, це немає ніякого сенсу. Тим більше якщо у вас все зашибісь. На той світ нічого не заберемо. Є цікава стаття з цього приводу смерть як порадник. Не треба забувати що ми смертні.
Готова до другої• 14 июня в 10:56
Ответ дляПані з калабані
И не только слышала.
Вряд ли это случай автора.
Конечно, депрессия это не всегда трупом лежать, можно продолжать работать. Но как бы из последних сил. Человек не будет хвататься ещё за какие-то дополнительные возможности и обязанности. И желания такого человека становятся ограниченными. А не так, как у автора - всё мало, надо больше и лучше.
То, что автору надо разобраться со своей жизнью, отношениями, отношением к работе, семье, разобраться с приоритетами и т.д. - это факт.
Но автор не хочет разбираться со своей жизнью, она только всех обвиняет.
Кстати, в этой теме у неё была возможность обратить внимание, к чему-то прислушаться и задуматься, она же зачем-то сюда написала?
Но и здесь автор всем хамит и грубит, поэтому производит очень неприятное впечатление
Вряд ли это случай автора.
Ну ниче се• 29 июня в 07:35
Автор уже отвечала, какова цель этого грандиозного жопорвания? Что бы что? Если деньги не приносят тебе счастья, может его поискать в чем-то другом?! Пожрать простую еду дома с мужем на диване в маленькой, но уютной квартирке, а не в ресторане мишлен иногда гораздо, гораздо круче. Моя мантра: жить надо в удовольствие, здесь и сейчас. Никакого ’вот я сейчас это сделаю, потерплю, а потом...’ никогда не будет.