Майор Медуза• Изменено 16 июня в 17:50
Что с президентом?
Здравствуйте. Может заметили после этого киевского обстрела на Зеленском нет лица? Даже сегодня он провёл за границей встречу, но что-то выражение его самоё мрачное за все время. Я незнаю как вы, но мое мнение все плохо и он явно это видит. Взгляд очень потерянный. Я бы сказала безисходный.
Не находите?
Тракторні війська• 16 июня в 21:12
Ответ длянаКоблучках
Прямо так говорили? Це він та влада повинні були сказати з центральних каналів, а не якісь здогадки транслювати.
Так Зеленский и сказал , никакой войны не будет. Панику развели что бы экономический спад был. Но, Лену с детьми и родителей вывез.
Пластилин_Колец• 16 июня в 21:12
Ответ дляСрочнокпсихологу
Династію. Вова це ти?
Аааа 😂😂😂
Забула про це)))
Пластилин_Колец• 16 июня в 21:14
Ответ дляСрочнокпсихологу
Династію. Вова це ти?
Там уже два будинки продають)) посадили і нема кому жити ))
Тракторні війська• 16 июня в 21:26
Ответ дляПластилин_Колец
Так, мої друзі і колеги ще з жовтня спакували документи і речі першої необхідності . Я не вірила до останнього.
А ви уявіть якби особисто президент оголосив що скоро війна і треба готуватись. Думаєте всіх випустили б за кордон?! Ні, мобілізація почалася б раніше або повний хаос в державі, що на руку ворогу
А так враг спокойно ограбил Херсонский музей - увезли все золото. Во время оккупации Херсона российские войска разграбили местные музеи, вывезя более 30 тысяч экспонатов, включая скифское, сарматское и готское золото, старинные иконы, оружие и медали.
Спокойно русские вывезли украинских детей на Россию. Без хаоса, по плану.
Пластилин_Колец• 16 июня в 21:27
Ответ дляТракторні війська
А скільки українців здавало і здає нас. За руский мир. А скільки ще є цього міра тут, які передають все ранці. Не при владі, а простих громадян
Тракторні війська• 16 июня в 21:32
Ответ дляПластилин_Колец
Это украинцы весь Юг без боя сдали?
Зеленым коридором под Киев пропустили русских?
Вам телефонограмма• 16 июня в 22:09
Ответ дляСмячиком
Нам дороги не нужны? Для военных, логистики
дороги в городе, который через неделю или месяц будет сдан не нужны НАМ.
И переходы красить не надо.
Барвіночка• 16 июня в 22:15
Ответ дляПластилин_Колец
Може бути, думаю, коли він йшов до влади, то й сам не думав, що його чекає і нас всіх. Він за ці роки постарів на років 20. Це все нерви. На ньому відповідальність перед країною та іноземними партнерами.
Звісно пиздять бабки, але не все там так класно як здається
ага, только мы все помолодели от такой жизни под его руководством
Барвіночка• 16 июня в 22:16
Ответ дляПластилин_Колец
вы бесплатный Адвокат Дьявола или за денежку?
Хочу на Балі• 16 июня в 22:21
Ответ дляАноним ФЕЯ
фото
Мане новую методичку подвезли и в совковом стиле плакатик.
Пластилин_Колец• 16 июня в 22:28
Ответ дляТракторні війська
Это украинцы весь Юг без боя сдали?
Не весь південь. І досі є зрадники як при владі, так і серед простих громадян.
західний_діалект• 16 июня в 22:33
Ответ дляДівчина Гілмор
Переживає канєшно, хто ж не переживає
за що переживає? Щоб награбоване не відібрали? Чи за що?
західний_діалект• 16 июня в 22:34
Ответ дляЕлькиПальки
терпеть его не могу. но, думаю, он тупо заколебался всё это вывозить.
так хай на хєр іде!!! У нього ж вже давно термін придатності минув!
Пластилин_Колец• 16 июня в 22:34
Ответ дляБарвіночка
Шо за х… я не знаю ви такі недалекі беретесь і ніби в танку сиділи перед війною,
Тільки одну сторону медалі бачите.
Де питання до Сивочолого і Ко про 2014 рік? Ось там здавали без бою і відкрито. Чому тільки Зелений винен за «шашлики»? А папєрєдніки? Бо зараз вас зачепила війна?
Чи ви думали віддали Крим і Луганськ , тому пуйло зупиниться . Чи для вас в 2022 році стало відкриттям , що пуйло захотів відрізати схід і південь, а в ідеалі по річці Дніпро ?!
Отож більше дивіться якісні ЗМІ .
Тільки одну сторону медалі бачите.
Отож більше дивіться якісні ЗМІ .
Пластилин_Колец• 16 июня в 22:36
Ответ дляБарвіночка
Ну звісно а був би інший президент рф не напала б на нас і всі були б в шоколаді.
Пластилин_Колец• 16 июня в 22:37
Ответ длязахідний_діалект
чим?
Відповідями на тупі питання. Читайте всю гілку
західний_діалект• 16 июня в 22:38
Ответ дляПластилин_Колец
о, ось воно, мнєніє щирої українки! Так хай краще ж загинули в перші два місяці сотні тисяч!
Пластилин_Колец• 16 июня в 22:42
Ответ длязахідний_діалект
Відкрили б кордони - загинуло б більше і був би Київ за 3 дня і новий президент ( не Зелений, а гірше). Були б ви і ми тоді щирими українцями в Сибірі.
Логічно мисліть. Наша армія була настільки розвалена попередниками і жодних висновків з 2014 року , але ж винен лише Зелений за «шашлики». Найбільша перевага в 2022 - це вмотивовані добровольці.
Тракторні війська• 16 июня в 23:00
Ответ дляПластилин_Колец
Начало доходить до самых отсталых слоев населения!!! С прозрением Вас!!
Тракторні війська• 16 июня в 23:01
Ответ дляПластилин_Колец
От же врунишка.
Розваленная армия досталась Пороху.
Зеленский получил отличную армию и приличный бюджет.
Просрал все.
Розваленная армия досталась Пороху.
Просрал все.
Пластилин_Колец• 16 июня в 23:03
Ответ дляТракторні війська
От же врунишка.
Розваленная армия досталась Пороху.
Просрал все.
Розваленная армия досталась Пороху.
Просрал все.
Хахах… тепер все ясно) за Гетьмана вєщаєте))
Тракторні війська• 16 июня в 23:03
Ответ дляПластилин_Колец
Вы не помните армию 2014 года?
Или что оружия тогда 0 было?
Запамятовали?
Или что оружия тогда 0 было?
Запамятовали?
Пластилин_Колец• 16 июня в 23:04
Ответ дляТракторні війська
О хоспаді 😂😂😂
Удачі вам у ваших рожевих окулярах))))
Тракторні війська• 16 июня в 23:05
Толи дело сейчас.
Границы наглухо закрыты как в СССР что бы рабы не разбежались. Дронов на Западе Украины больше чем на Востоке.
Рабы в армии бессменно, Тцк молотками насилует укранцев сексуально.
При Гетьмане такого и близко мы не видели.
Пластилин_Колец• 16 июня в 23:05
Ответ дляТракторні війська
Вы не помните армию 2014 года?
Или что оружия тогда 0 было?
Запамятовали?
Или что оружия тогда 0 было?
Запамятовали?
Я була якраз саме там - в армії і в 2014 .
Тому не вішайте мені тут)
Тракторні війська• 16 июня в 23:06
Ответ дляПластилин_Колец
Тому не вішайте мені тут)
Со стороны боевиков ДНР.
Что Вам вешать, Вам уже все навешали....