Радуга-дуга• 18 июня в 07:45
Дівчата, потрібна порада. Забій пальця
Взяла до себе племінників погостювать. Вчора дівчинка вдарилася пальцем ноги. Сказала мені вже пізно ввечері, що їй дуже болить.
Палець не синій, не напух. Нічим не відрізняється від інших.
Болить від нігтя і до середини.
На ранок така ж ситуація.
Подзвонила братові, питаю чи поїхати їй рентген зробити. Вони сумніваються. Бо типу якщо щось серйозне, то був би набряк чи синє.
Але я переживаю.
Може бути без проявів серйозна травма?
Чужа дитина, самі розумієте.
Може, купити якусь мазь на основі ібупрофену?
Болить від нігтя і до середини.
На ранок така ж ситуація.
Але я переживаю.
Може бути без проявів серйозна травма?
Чужа дитина, самі розумієте.
ЯНаПэПэ• 18 июня в 08:33
може бути забій нігтьової пластини, може бути все що завгодно. В мене був перелом без набряка і синця
Радуга-дуга
• 18 июня в 09:24
Ответ дляЯНаПэПэ
Ясно. Їду до лікаря