Не гавкаю- но охраняю• 19 июня в 10:32
Ще мємасіків для гарного настрою! Слава Україні! Слава націїї!
Асталависта бэйби• 19 июня в 16:51
Не розумію цього всесвітнього плачу московитів і просуваючих ’атвєткт’. Нічого ж насправді страшного не сталося. Люди їхні живі, ситі, в теплі. Нікого не добувають з-під чергових завалів, не сидять без світла в промерзлих квартирах, ніхто не погрожую розбити їм станції аерації (покищр ). Просто щось горить. З чого такий галас то. Це ще навіть не війна, так, невеличка неприємність
Асталависта бэйби• 19 июня в 16:53
Ответ дляБлакитне небо
Якрах конкретні масовані удари були після такого от чи подібного.
Два тижні не пройшло після останнього. А ’такого в подібного’ не було. Тепер буде не просто плановий, а ціле ’возмєздіє’, це, звісно, змінює справу
Асталависта бэйби• 19 июня в 16:55
Ответ дляПугачиха
Больное..
А через пару дней будут темы «ой лишенько!»..
І так будуть, то й що. Ніби вперше.
Асталависта бэйби• 19 июня в 16:59
Ответ дляБлакитне небо
Ви з Києва? Давно вас почали убивати так жорстко? Тільки не розказуйте мені, що давно. Моя подруга з Києва кричала, добре що ми в Києві, ми тут такі захищені. А зараз? Зараз як? Я не кажу, що не прилітало і не вбивали, але вони вже прямо сказали, що після цього будуть бити по транспортній інфраструктурі, вода, мости. Тобто - буде в рази гірше! Там, де треба шукати дипломатичні шляхи, пряме враження, що робиться все дійсно для продовження війни! Після того, як Меркель пошептала за шторкою закритою і розповіла, що воюємо далі, все очевидно. А лист президента путіну , чия ідея, як думаєте? Британія, звісно. Коли вже до цих голів дійде, що ніхто її не хоче закінчувати , а не одна раша
Не смішно. Я а передмісті. З 22 року було пару періодів відносного затишшя. І то не тому, що такі добрі, а просто нічим було. Тепер є чим. Так от. Тепер в нам ж чим. Не більше того. Прикиньте, війна.
Асталависта бэйби• 19 июня в 17:03
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Причем среди обычных людей. Страшно представить сколько людей останется без работы если война закончится. Многие ничего не умеют только воевать. Почему-то об этом никто не задумывается. Многие сами и говорят - я не знаю что буду делать на гражданке.
Відіспляться, відїдяться і підуть працювати. На гражданці їх бігом розхватають, як гарячі пиріжки. Чоловіків нестача у всіх сферах.
Да Щас же• 19 июня в 18:02
Ответ дляПаратруперсупер
А шо ти готова віддати? Запоріжжя? Дніпро? Ну щоб агресію не продукувати... Забембали ці пацифісти за тупими висерами...
потужна, ти з якого напрямку не віддаєш?
тафель чи бедронка?
ідіть в сраку, понадусєри йобнуті.
офісні шмарклі понибирали заокенаських ждуніх, які чекають що тут українці в україні ім все підготують для повернення, хєр вам
тафель чи бедронка?
ідіть в сраку, понадусєри йобнуті.
Всміхайлик• 19 июня в 18:03
Ответ дляДаха-сваха
це вс е добре, попередження про удар на 48 годин..
а до цього не було, так?)
Неее, нас намагаються стерти з землі. Уже п,ятий рік повномасштабна. а так 14 рік війна. І приводів їм не треба, просто коли завгодно, тоді і луплять. Тож я радію. Сдачу потрібно давати. Ублюдки розуміють тільки так.
Да Щас же• 19 июня в 18:06
Ответ дляВсміхайлик
а до цього не було, так?)
А чего жє потужный наркет пятый год молчал,?
Молча убивали нас- а оно мырлыкало про бажаю здоровья...
ШО, бриты и шляпы разрешили эскалацию замутить?
Похвально.
Все , что сейчас происходит- результат Омана + контроль и зажатий яиц зеленого имбецила в тисках у ’партнеров’
Похвально.
Всміхайлик• 19 июня в 18:06
Ответ дляДа Щас же
Похвально.
Удалено администрацией...
Да Щас же• 19 июня в 18:07
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
Да Щас же• 19 июня в 18:09
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
Всміхайлик• 19 июня в 18:09
Ответ дляДа Щас же
Удалено администрацией...
ага , поинтересуйся заодно с кем они работают
Всміхайлик• 19 июня в 18:10
Ответ дляДа Щас же
Удалено администрацией...
Разминированній Чонгар - условие минских договоренностей, так шо Пете спасибо скажи. Мой муж его и разминировал по приказу сивочолого)
Бараболька• 19 июня в 18:49
Ответ дляФизрукая
А скільки загиблих за 4 роки з нашої сторони вам зелений хазяїн не розказує??а чого? Тіки потужні вброси замовляє. Може задумаєтесь
И дальше шо? Смирится?
Бараболька• 19 июня в 18:51
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
❗️❗️За даними моніторингових ресурсів, РФ може готувати удар по одному з найбільших торговельно-розважальних центрів Києва.
Опять арефник?
Бараболька• 19 июня в 18:52
Ответ дляАсталависта бэйби
То пока не привыкли
Бараболька• 19 июня в 18:56
Ответ дляВсміхайлик
Порох для утраты обороноспособности Украины сделал больше чем хуйло
Кофр для ноги• 19 июня в 19:19
Ответ дляКондуктор трамвая
Что с вашими мозгами?
Всё в порядке, слава богу.) А с Вашими?
Паратруперсупер• 19 июня в 19:32
Ок, пацифісти, давайте по пунктах, як ви бачите рощвиток подій, якщо ми не обстрілюємо рф? От ми не стріляємо, путін не йде не перемовини, далі руйнує наші міста... І що? Поясність, що у вашій казковій реальності буде відбуватися далі. Ви ж такі розумні
Не гавкаю- но охраняю
• 19 июня в 21:28
Ответ дляПаратруперсупер
и тишина
Сирожено_пирожено• 19 июня в 21:29
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
и тишина
Нервово листають методичку..
Не гавкаю- но охраняю
• 19 июня в 21:39
Ответ дляСирожено_пирожено
Нервово листають методичку..
Підказую
Птахи СБС прикурили Глібівське підземне сховище газу на півострові Тарханкут, низку засобів ППО, жд і транспортну логістику у Криму.
🔥Глібівський ПСГ, нп Дозорне, АР Крим, 413 оп СБС ’Рейд’
🔥Глібівський ПСГ (досл.центр), нп Внукове, АР Крим, 414 ОБр СБС ’Птахи Мадяра’
Сховище регулює сезонну та добову норму споживання газу на півострові і підтримує тиск у газотранспортній системі.
Гру сірниками не пробачає.
Серед різнобарвʼя цілей у оперативній глибині противника:
🔥Тепловоз, нп Роздольне АР Крим, 1 ОЦ СБС
🔥РЛС П-18’Терек’,нп Нововасилівка, Запорізька обл., 5 бат 414 ОБр СБС ’Птахи Мадяра’
🔥НРЛС ’Репейнік’, нп Кам´янське, АР Крим, 1 ОЦ СБС
🔥МТЛБ ЗУ-23, нп Смолянинове, Луганська обл.,1 ОЦ СБС
🔥МТЛБ ЗУ-23, нп Тарасівка, Луганська обл., 20 ОБр СБС ’К-2’
🔥Паливозаправники, Донецька, Запорізька та Луганська обл., зведений загін ’13’ 414 ОБр СБС ’Птахи Мадяра’, 412 ОБр СБС ’Nemesis’, 1 ОЦ СБС
🔥Цистерна з ПММ, н.п. Брянка, Луганська обл., 20 ОБр СБС ’К-2’
🔥КСП підрозділу зі складу 656 мсп 29 А, нп Велика Новосілка, Донецька обл., 412 ОБр СБС ’Nemesis’
🔥Логістичний транспорт ворога, Луганська та Запорізька обл. угруповання СБС ГВ БАС ’Фенікс’ ДПСУ, 412 ОБр СБС ’Nemesis’, 20 ОБр СБС ’К-2’
Гру сірниками не пробачає.
Асталависта бэйби• 19 июня в 23:22
Ответ дляВсміхайлик
І що? За три роки не можна було знову замінувати? І тут попередники винні?
Туся муся• 06 июля в 10:06
Ответ дляЧумачечая Весна
*башити по москві це і є єдиний спосіб закінчити цю війну як і будь яку війну в принципі- *ярити по місцю звідки вона почалась))
Вони не чекали що ця війна стане війною дронів і що ми в цьому будем профі)))
Нищити їх нпз це ідеально
Судячи по першому фото - ми усі тут з вами хохли на Хохландії і даємо посмоктати русні за щоку, аж радісно))
І хай таки я хохолка - тільки підтримую це!!