Свідок Перемоги• 20 июня в 09:21

10 лет за видео на кладбище

На відео жінка цинічно називала місце поховання воїнів «найвеселішим» у місті та висловлювала радість через збільшення кількості могил, та говорила: «Сине-желтых тряпок становится больше. Поэтому все будет хорошо…». Своє звернення вона завершила відкритими закликами на підтримку окупантів та вірою у «перемогу Росії».
Авторкою відео виявилася секретарка судових засідань Деснянського райсуду Чернігова, якій наразі 42.
Це відео та інші повідомлення вона відправляла своїм подругам, які живуть у Росії.
Жінка визнала свою провину, але з вироком не погодилася. "Наговорила, але не на 10 років", - прокоментувала вона рішення суду.
За даними ЗМІ, засуджену звати Наталія Чернобай.
Як повідомлялося, у Фейсбуці вона зареєстрована під ніком "Наташа Чернова", також має сторінку "Вконтакте", де вона репостила антиукраїнські дописи.
З 2019 року вона працювала секретарем судових засідань, раніше - помічницею судді. Подала документи до ВККС для участі в доборі на посаду судді. В самому суді кажуть, що нічого не знали, і проявів антиукраїнської позиції за нею не помічали.

Как считаете это справедливое решение суда? Вообще странно украл миллионы - выйди под залог, снял видосик - 10 лет.

ТочноБудет• 20 июня в 09:23
Пусть сидит гавкает теперь на камеру из камеры

Місячне Сяйво• 20 июня в 09:25
У воєнний час свої закони і деякі статті мають збільшений термін. Ця людина потенційний колаборант, маючи сьогодні таку відкриту антиукраїнську позицію - завтра від неї можна було б очікувати чого завгодно.
Винник• 20 июня в 09:25
А что там по миндичу или это другое
Царевна_несушка• 20 июня в 09:26
Но она же права в том что могил все больше и больше.
Вот куда деваются бусифицированные
И вот почему они все никак не могут заменить тех кто воюет чтобы их отпустили домой
короткопамятна• 20 июня в 09:26
Дивні вироки. Але в умовах війни пророс.позиція на огляд має бути покарана. За інші злочини мають бути жорсткіші покарання. Наприклад, За нетверезе керування авто права забирати назавжди.
Царевна_несушка• 20 июня в 09:27
Ответ дляМісячне Сяйво
Удалено администрацией...
Прибираю щодня• 20 июня в 09:28
Дебилка
Продаю витрішки• 20 июня в 09:28
Ответ дляМісячне Сяйво
сегодня он играет джаз, а завтра родину продаст (с)
Ранковий базар• 20 июня в 09:31
Ответ дляПродаю витрішки
Джаз і підтримка окупаційних військ - це трохи різне, нє? Трііішечки

Фея_3уровень• 20 июня в 09:31
Несправедливо, треба 25
бибизяна• 20 июня в 09:32
Удалено администрацией...
Прибираю щодня• 20 июня в 09:32
Ответ дляЦаревна_несушка
Удалено администрацией...
Царевна_несушка• 20 июня в 09:33
Ответ дляВинник
А что там по миндичу или это другое
Да они все и сам Зеленский в том числе на записях украинцев называет исключительно матерными словами
Пригаю-цибаю• 20 июня в 09:33
Удалено администрацией...
Svitlo_• 20 июня в 09:33
Треба спитати в людей чиї рідні там поховані - справедливий вирок чи ні. А життя така штука, що часто дає можливість перевірити чи справедливо. Бо завтра автор ваша дитина може лежати під тими тряпками. Життя людини і біль матері, чий син там лежить - значно більша чим вкрадені мільярди.
Царевна_несушка• 20 июня в 09:34
Ответ дляПродаю витрішки
Да, в лучших традициях тоталитарных режимов
МЕСТО_Встречи• 20 июня в 09:34
а можно хотя бы на кладбище оставить людей в покое?
неужели больше негде ролики снимать?
Прибираю щодня• 20 июня в 09:34
Ответ дляSvitlo_
Так сини там і лежать, тому що мільярди вкрадені
Svitlo_• 20 июня в 09:35
Ответ дляПрибираю щодня
Це привід глумитись над цими хлопцями і їхніми рідними?

Вбигудях• 20 июня в 09:36
Ответ дляЦаревна_несушка
Вот куда деваются бусифицированные
То есть, вас не смущает, что на кладбище человек говорит про могилы погибших - сине-желтых тряпок больше, эт хорошо?
По теме - капец, кто-то ещё сидит в том вк? Я несколько лет назад зашла туда через впн, так как знакомая сказала, что я там деньги типа прошу, так я как будто вкаменный век попала
Прибираю щодня• 20 июня в 09:36
Ответ дляSvitlo_
Глумитись взагалі ні над ким не можна.
Намазюкана нішою• 20 июня в 09:36
Ответ длябибизяна
Удалено администрацией...
Svitlo_• 20 июня в 09:37
Ответ дляПрибираю щодня
Глумитись взагалі ні над ким не можна.
Ми обговорюєм конкретну ситуацію.
Мрії у вирії• 20 июня в 09:37
Ответ дляЦаревна_несушка
Удалено администрацией...
Девочки, но она не просто говорила об увеличении могил, а о поддержке раши. Радовалась, что наших погибло много.
Царевна_несушка• 20 июня в 09:37
Ответ длябибизяна
Удалено администрацией...
ПТСР-щицы часто вкладывают свои домыслы в чужие месседжи
Прибираю щодня• 20 июня в 09:39
Ответ дляSvitlo_
Ми обговорюєм конкретну ситуацію.
Хто перший написав про вкрадені мільярди і цим виправдав дії крадіїв?
Вбигудях• 20 июня в 09:39
Ответ дляМрії у вирії
Вот именно. Я вообще не пойму, сколько можно тех несчастных тцкашников во все темы тянуть
Царевна_несушка• 20 июня в 09:39
Ответ дляПрибираю щодня
Удалено администрацией...
Они УЖЕ рыщут по украинским улицам в поисках мужчин!
Прибираю щодня• 20 июня в 09:39
Ответ дляВбигудях
В чём их несчастье?
Svitlo_• 20 июня в 09:40
Ответ дляПрибираю щодня
Хто?