Вилами по воде• 20 июня в 14:37
Характер дитини. Дуже сильне его і купу претензій
У сестри дитина така емоційна, все не так. Десь вдариться чи щось не вийде - кричить криком що це стілець поганий, що всім кругом погані, якщо не слухаються її, не роблять так як вона хоче
Дитині 6 років. Наступного року в школу іти, мама переживає, що це буде
ні з ким не спілкується, все повинно бути так йому хочеться. Якщо ругають - замикається в собі, ображається. З виду схоже на якогось маленького нарциса. У тата схожий характер, але на сина кричить, намагається перевиховувати, бо кожен хоче щоб було по його
Вилами по воде
• 20 июня в 14:59
Ответ дляКуратор дебошей
Ну ,мама разбаловала и пожинает плоды,главное пусть поймет что другие это терпеть не будут
та я ж так і кажу приблизно
але ж вона буде думати що це його ображають, а не він веде себе дивно
вона і на чоловіка гирчить, щоб він був лагідніший з ним
Забрызжу ядом• 20 июня в 15:00
Ответ дляВилами по воде
так і все тепер, до кінця життя такий буде?)
чи ломати характер?
Ну ми у сина переламали це, хоч ще є відголоски, але вже 16, то вибачаю, бо підлітковий вік. Характер свекрухи і схожий на неї зовні також.
Наказували і помогло. Позбавляли комп´ютера, він падав на підлогу і вмикав істерику. Я стояла рахувала до трьох, кажу - не перестанеш, ще день накину. Бігаєш виносиш мозок типу зніміть покарання - ще день. Так просидів пів року без гаджетів і як пошептали. Боюсь уявити якби ми це не присікли тоді, яким би він був підлітком зараз.
Куратор дебошей• 20 июня в 15:01
Ответ дляВилами по воде
та я ж так і кажу приблизно
Ну,она построила жизнь свою только вокруг ребенка и пожинает плоды
Копуша• 20 июня в 15:01
Ответ дляКуратор дебошей
Ну пусть отдают на спорт и там себя проявляет
А как спорт поможет? Спорт - это дисциплина, иногда групповое взаимодействие. У ребенка со стертыми границами и в спорте будут сплошные конфликты с детьми и тренерами, а у родителей добавится еще борьбы с ветряными мельницами. Это ошибочный стереотип, что согнав энергию в спорте ребенок перестает быть неуправляемым.
Куратор дебошей• 20 июня в 15:02
Ответ дляКопуша
Может ему там реально понравится,тогда будет стараться
Копуша• 20 июня в 15:03
Ответ дляКуратор дебошей
Это не купирует проблематику, а маскирует. И вылезет оно в школе куда большими проблемами.
Вилами по воде
• 20 июня в 15:03
Ответ дляКуратор дебошей
йому подобається тільки коли він перший і все виходить з першого разу, без перешкод
але це неможливо, особливо в спорті
Куратор дебошей• 20 июня в 15:04
Ответ дляКопуша
Ну,тогда к психологу вместе с мамой
Мадам Подлинник• 20 июня в 15:07
Ответ дляВилами по воде
в мене так чоловік каже
але сестра говорить, що буде його захищати по максимуму
він навіть на площадку приходив, забирав іграшки у дітей, свої не давав і верещав постійно
Ну пару раз відгребе від синачкі і попустить сестру
Мадам Подлинник• 20 июня в 15:09
Ответ дляВилами по воде
думаєте це із-за того що розбалували?
чи не може бути якесь вроджене? імпульсивність, злість
наказували б його, то він би в собі це тримав
Ви бачили коли небуть такого вродженого імпульсивного в сім´ї де не дують в сраку з народження?
Мадам Подлинник• 20 июня в 15:11
Ответ дляВилами по воде
він дуже розумний, веде себе добре при незнайомих людях, може бути сором´язливим, може концентруватися довго на заняттях
але і ось таке часто коли в колі родини, чи інших дітей
нічого йому не поставлять
просто кіпішний, хоче щоб все по його було
нічого йому не поставлять
Це наслідок дітоцентризму
Мадам Подлинник• 20 июня в 15:12
Ответ дляВилами по воде
чи ломати характер?
Або буде жити з мамочкою яка горить, або життя виховає. Тут як повезе
Копуша• 20 июня в 15:13
Ответ дляМадам Подлинник
большинство попускает уже в гробу
Мадам Подлинник• 20 июня в 15:14
Ответ дляКуратор дебошей
Кто знает?может победитель везде,а может клиент детской комнаты полиции
Спортом занимается?
Людина що впадає в істерику коли не так як вона хоче - переможцем не стає
Мадам Подлинник• 20 июня в 15:15
Ответ дляВилами по воде
так я не задіяна в його вихованні
ми з сестрою виховувались в суворому режимі
вона вирішила іншим шляхом іти
Ось вам і відповідь. Це не вроджене. Це наслідок позиції мами - я для своєї дитини. зроблю все що вона хоче.
Мадам Подлинник• 20 июня в 15:16
Ответ дляАнна -a423
Ребёнок прощупал границы родителей, понял что так можно себя вести с ними, вот так и получилось. Я бы рекомендовала психолога не только для ребёнка, а и для родителей. Ни о какой психиатрии пока речи не идёт)
Для батьків перш за все
Мадам Подлинник• 20 июня в 15:18
Ответ дляВилами по воде
маму не дозволяє, в тому то і справа
він починає на нього гиркать тоді і дитини потім кричить в серцях що не любить тата
І мама теж мабуть кричить на тата в цей момент
Місячне Сяйво• 20 июня в 15:19
Ответ дляЗабрызжу ядом
Правильно боїтесь, наслідки вашого ’переламали’ ще попереду
Мадам Подлинник• 20 июня в 15:19
Ответ дляВилами по воде
та я ж так і кажу приблизно
Ще трохи і тато піде з сім´ї
ЗавЛабСнаб• 20 июня в 15:22
Ответ дляВилами по воде
яка вам різниця?
ситуація така може бути у кожного другого
хто стикався, може і напише як з цим бути
Ситуація така, що я б не хотіла, щоб мою дитину і мою родину поливали брудом десь на форумі
Куратор дебошей• 20 июня в 15:31
Ответ дляМадам Подлинник
Они ж лидера воспитывают,автор вон пишет ,что ,ломать характер нужно?
Добра всем!• 20 июня в 15:33
Ответ дляВилами по воде
Сестра не знає що робить, просить поради, як з цим бути і чи можна це змінити
Надо было с пелёнок не в опу дуть, а воспитывать.
Добра всем!• 20 июня в 15:40
Ответ дляВилами по воде
ні, не ходив
якраз з цього приводу
По поводу педагогической запущенности.
Добра всем!• 20 июня в 15:41
Ответ дляВилами по воде
думаєте це із-за того що розбалували?
Значит, пусть мамка ведёт по неврологам и психиатрам.
КрестьянинДиор• 20 июня в 16:20
Ответ дляВилами по воде
в мене так чоловік каже
каким образом ’защищать по максимуму’? Будет бегать бить детей, которые её бубочке дыню начистят?
Кумася• 20 июня в 17:12
Ответ дляВилами по воде
Сходите на консультацию к психиатру, это не характер, это коррегируют специалисты.
Роздратована шкіра• 20 июня в 18:06
Ответ дляВилами по воде
думаєте це із-за того що розбалували?
Может. Но надо заниматься и компенсировать. Есть разные занятия для коррекции такого поведения. Учат справляться с эмоциями. Самому ребенку легче будет. Особенно в подростковом возрасте. Если не займутся сейчас, потом взвоют от дитятки.
Забрызжу ядом• 20 июня в 21:53
Ответ дляМісячне Сяйво
Та ні)) якраз зараз він став нормальною дитиною - вибачається, якщо був неправий, навчився тримати себе в руках в конфліктах (навіть мене вже стримує, щоб не підвищувала голос чи не перебивала). Знає, що батьків треба поважати і те, що вони не жартують і буде не гуд, якщо він переходить межі. Тому ви можете мене не залякувати, бо ще також він зараз у свої 16 знає, що якщо він не буде мати поваги до батьків, не буде допомогати чи розвиватися, то у 18 він одразу відправиться на свої хліба. Університет ми, звісно, оплатимо в будь-якому випадку.