Вилами по воде• 20 июня в 14:37

Характер дитини. Дуже сильне его і купу претензій

У сестри дитина така емоційна, все не так. Десь вдариться чи щось не вийде - кричить криком що це стілець поганий, що всім кругом погані, якщо не слухаються її, не роблять так як вона хоче
Дитині 6 років. Наступного року в школу іти, мама переживає, що це буде
ні з ким не спілкується, все повинно бути так йому хочеться. Якщо ругають - замикається в собі, ображається. З виду схоже на якогось маленького нарциса. У тата схожий характер, але на сина кричить, намагається перевиховувати, бо кожен хоче щоб було по його
Викачую яйцями• 21 июня в 00:47
Ответ дляВилами по воде
Сестра не знає що робить, просить поради, як з цим бути і чи можна це змінити
Если сама не в курсе - идти к детскому психологу, самой.
И книжки по воспитанию читать.

Викачую яйцями• 21 июня в 00:48
Ответ дляВилами по воде
в мене так чоловік каже
але сестра говорить, що буде його захищати по максимуму

він навіть на площадку приходив, забирав іграшки у дітей, свої не давав і верещав постійно
будет по максимум продолжать дуть в попку?
Викачую яйцями• 21 июня в 00:55
Ответ дляВилами по воде
думаєте це із-за того що розбалували?
чи не може бути якесь вроджене? імпульсивність, злість
наказували б його, то він би в собі це тримав
Если с малого не потакать психам и истерикам, то очень быстро они проходят, так как не работают. Заорал - марш домой и сиди в своей комнате, не позорься. Через неделю бы уже нормально себя вел.
А если приучать, что все вокруг плохие, только мамкина корзиночка - золотце, то да, жизнь ударит больно, и не раз. Хотя у неё ж муж - такой же ... подобное воспитало подобное.
Викачую яйцями• 21 июня в 00:56
Ответ дляВилами по воде
він дуже розумний, веде себе добре при незнайомих людях, може бути сором´язливим, може концентруватися довго на заняттях
але і ось таке часто коли в колі родини, чи інших дітей
нічого йому не поставлять
просто кіпішний, хоче щоб все по його було
даже собака понимает слова нет и нельзя.
6 летка тем более давно должен понимать.