Вумна вутка• 23 июня в 12:12

Відносини з нарцисом

Перечитала тут багато тем зараз. На жаль, і я попала у відносини з нарцисом. Раніше не знала про це нічого, тому пройшла декілька циклів з ним. Дуже складний психологічний стан зараз. Ми на великій відстані, припинили спілкування вчергове з ним. Після чергового обезцінення ним. Навіть так, що він видалив мене зі всіх контактів, і у соцмережах також.
Питання в чому, раніше ці цикли були знецінення- він казав, що не спілкуємось-повернення.
Зараз з видаленням контакту.

Чи може він повернутись знову?
Кружите меня,кружите• 23 июня в 12:13
Вы этого хотите?)

автор Вумна вутка • 23 июня в 12:14
Ответ дляКружите меня,кружите
Вы этого хотите?)
Знаю, що категорично не потрібно. Але відчуття як в наркомана..хочеться дози контакту..такого,як він був спочатку відносин
Кружите меня,кружите• 23 июня в 12:15
Ответ дляВумна вутка
Только переломаться как наркоману, иначе это никогда не закончится.
Сколько_мне_лет?• 23 июня в 12:17
Отвлекайтесь, я, например, ушла в работу, путешествия с подругами. Поймите, что там нет ничего настоящего, он создал иллюзию, чтобы использовать вас, а когда ваш ресурс закончился, слил вас.
автор Вумна вутка • 23 июня в 12:18
Тому виникло питання, якщо він не буде з´являтись, мені буде простіше пережити це.
Недавно у мене був день народження. Так от, він привітав повідомленням. Просто офіційно
Тому, можливо, може і повернутись, хоч і видалив контакти
автор Вумна вутка • 23 июня в 12:19
Ответ дляСколько_мне_лет?
Так, розумію це. Поїхала в подорож. Зустрічаються з друзями. Але він фоном у моїй голові весь час
Сколько_мне_лет?• 23 июня в 12:19
Можете посмотреть видео этой девушки, она очень грамотно объясняет, про отношения с нарциссами, с точки зрения психологии.
Сколько_мне_лет?• 23 июня в 12:20
Ответ дляВумна вутка
Он хочет держать вас на привязи, как только у вас снова плявится нужный ему ресурс, он может вернуться, но потом снова сольет.
Дело было давно• 23 июня в 12:22
А вам он нужен ?
«Мой» бывший тоже придурочный с этими закидонами
Игнор любимая практика была

Дело было давно• 23 июня в 12:23
Ответ дляВумна вутка
Ну так это мозг так реагирует , как вначале уже не будет
автор Вумна вутка • 23 июня в 12:24
Спочатку я не розуміла цих ігнорів, ніколи з таким не стикалась раніше. А зараз, це жахливо.
Я головою розумію, що нічого з ним хорошого не буде, по трошки відпускаю, але складно
Сколько_мне_лет?• 23 июня в 12:27
Ответ дляВумна вутка
Посмотрите видео про нарцисизм, вам нужно понять, что вас привело в такие отношения, отец недолюбил и т.д понять все манипуляции нарциссов и т.д. Я кинула видео про зеков, потому что они самые матерые нарциссы, которые учатся этому годами. Вот видео чисто про нарциссизм.
ЖующаЯКонфету• 23 июня в 12:31
Ответ дляВумна вутка
Вам нужно поменять номер телефона. Чтлб он не смог с вами связаться. Но вы этого не сделаете.
автор Вумна вутка • 23 июня в 12:37
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ви праві. Я поки ще залежна від нього.хоч і пробую боротись з цим
Ще одне, що зупиняє, ми вчились разом, це було давно, але є спільні друзі, ностальгія.
І зараз він почав розказувати про наші відносини їм. Хоча ми тримали це в таємниці
ЖующаЯКонфету• 23 июня в 12:38
Ответ дляВумна вутка
Вы должны понимать эти процессы и насильно себя заставить с этим бороться. Иначе можете погрязнуть на годы. Это очень сложно, но нет другого варианта.
КошкинДом• 23 июня в 12:40
Автор, бегите !! Мне очень сложно - у нас общий ретенк, но мне так легко, когда он месяцами не выходит на связь, а потом опять появляется и манипулирует ребенком , обесценивает, оскорбляет
Коко На Страже• 23 июня в 12:44
Ответ дляВумна вутка
Ваши планы, действия и т д не должны ни на грамм зависеть от того, что делает он.

может ли он камбэкнуться - ну да, почему бы и нет. вопрос только в том сможете ли вы его послать
автор Вумна вутка • 23 июня в 12:44
Ответ дляКошкинДом
Він живе в іншій країні. Коли ще була ідеалізація, він зробив мені візу, щоб я переїхала до нього. А потім почались качелі, з то холодно, то тепло. То ігнор, то годинні спілкування. То приїдь вже, то не їдь.
Я вирішила, що остаточно все припиняю.
І з страхом думаю, якби я поїхала, залишилась би там з ним таким, не знаючи мови, в чужій країні ,на його умовах
Печенюшка• 23 июня в 12:44
Полній блок и игнор

Замурмишка• 23 июня в 13:01
Ответ дляВумна вутка
Я вирішила, що остаточно все припиняю.
Так а ви бачилися вживу взагалі?
автор Вумна вутка • 23 июня в 13:02
Ответ дляЗамурмишка
Так а ви бачилися вживу взагалі?
Так, звичайно :)
Кучерявочка• 23 июня в 13:13
Ответ дляВумна вутка
Сколько же Вам лет?
Вы не там переживаете, рассказал и рассказал.
Вам собой нужно заняться.
Кучерявочка• 23 июня в 13:14
Ответ дляВумна вутка
Я вирішила, що остаточно все припиняю.
Не поняла, что Вам мешает его заблокировать?
автор Вумна вутка • 23 июня в 13:15
Ответ дляКучерявочка
Сколько же Вам лет?
Вам собой нужно заняться.
Переживаю через прив´язаність до нього, не можу відпустити. Хоча розумію, що потрібно. Головою розумію все, а всередині борючь із порожнечею
автор Вумна вутка • 23 июня в 13:17
Ответ дляКучерявочка
Нічого, крім власно почуття...не можу перебороти бажання побачити повідомлення чи дзвінок від нього...
КошкинДом• 23 июня в 13:21
Ответ дляВумна вутка
Я вирішила, що остаточно все припиняю.
Это больные люди , я уверена, у него в телефоне таких как вы хватает , они заменяют на раз два
автор Вумна вутка • 23 июня в 13:26
Ответ дляКошкинДом
На жаль, так. Зараз, коли вже все було погано, він постійно пробував викликати ревнощі. Я не велась. А потім поїхав на декілька країн в іншу країну, де зустрівся з колишньою...і почав виставляти фото, при тому доказував що була лише дружня зустріч.
А вже потім ...показав фото, де ясно зрозуміло було, що не дружба там зовсім...
Це стало для мене крапкою