А вот недавно• 26 июня в 22:20
Київ. Чим ваші діти підлітки займаються на канікулах?
Вся така шо куди там• 26 июня в 22:31
Дома сидить за компом. Намагаємось на вихідних по музеям прикольним їздити, в кіно, в кафешки. Він супротивляється, але потім подобається
Брюнетка в Мармеладе• 26 июня в 22:32
Ходит на рыбалку, катается на самокате, Но он за все лето дома будет только 2-3 недели.
Невгамовна шахиня• 26 июня в 22:38
Уже были на ЗУ-басейны, аквапарк, екскурсии...А дома-к вечеру выходит-тыняются по району...Но поставила я ему каждый день тренироки-бокс, ММА. И репетитор приходит англ.А так-в тик токе...
ГугелП@лАмался• 26 июня в 22:38
14 років, басейн, спортзал 3 р/тиждень, заняття- розмовна англійська 2 р/тиждень. Ходимо вдвох гуляти, онлайн грає в комп. ігри з однокласниками.
Невгамовна шахиня• 26 июня в 22:41
Ответ дляГугелП@лАмался
О, подскажите-где найти розмовну англ? Я репетитора взяла-девочку онлайн-только для спикинга, но ШОТО есть питання)
фан L.O.S.T.• 26 июня в 22:58
Лагеря.
В прошлом году посетил 3 лагеря по 12-14 дней смена.
В этом году пока 2 раза.
Сейчас лазит по горам во Львовской области.
Дома ездит с друзьями на великах, играет на компе, ходит на тренировки 3 раза в неделю. Еще бы читал что-то из литературы.
Этот год нам именно по литературе сложно дался.
В этом году пока 2 раза.
Дуболом• 27 июня в 01:55
Нудиться і дуже витрачає мій час😁 бо тепер після роботи стараюсь розважати, вигуляти, на вихідних обовʼязково щось придумувати. В табір категорично не захотіла, тому я виставила зустрічні вимоги: читання укр літератури, літератури іноземною мовою щодня. Вправи для спини щодня, які призначив Ортопед від сколіозу. Накупили розмальовок, діамантової мозаїки (12 років), ходить раз на тиждень на вʼязання. Більше залучена до домашніх справ: вигуляти собаку, раз на тиждень протерти пил, помити підлогу (це робиться прекрасно під музику чи її відео), 2 рази на тиждень розвішує прання, яке я ставлю зранку. Такі були умови, поки що місяць пройшов норм. Але все одно нудиться і мені її так жаль( бо дитині потрібна компанія весь день), але в табір категорично відмовилась
ГугелП@лАмался• 27 июня в 06:32
Ответ дляНевгамовна шахиня
За рекомендаціями знайомих знайшла. Але викладач не набирає поки нових учнів, вона ще працює з підлітками та дорослими з підготовки до іспитів на міжнародні сертифікати.