ИНЬэтовамниЯНЬ• 27 июня в 00:50

Как вы относитесь к парадам ЛГБТ -спільноти?

Не знала в какую категорию добавить. Мое мнение - человек сам выбирает с кем ему спать и строить отношения. Педофилы и другие изращенцы не в счёт. Но напуркуа это выносить в массы? Да спите с кем хотите, зачем проводить какие-то акции и кричать об этом?Я нормально отношусь как геям так и лесбиянкам, но вот этого всего не понимаю. Я гетеро, как и большинство людей. Нам тоже нужно устраивать парады и вещать о ущемлении прав? Зачем обществу навязывать стереотипы? Достали ей Богу. В каждом фильме обязательно должен быть один представитель негроидной рассы и лгбт сообщества. Иначе никак.
Дівчина Бобула• 27 июня в 16:22
Ответ дляДівчина Гілмор
А я не бачу логіки наводити приклад про гетеро, якщо тема про геїв, і я відповіла автору в її темі про геїв. Яка логіка мені писати про гетеро, типу я про це не знаю, чи хтось не знає? Типу, якщо я пишу, що мене вразили історії про насилля в сім´ях геїв, то я вибілюю насилля в сім´ях гетеро. Тільки дибілки з такою логікою так зрозуміли, піздєц товаріщі🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Типова войовнича гетеро...ще й людей з обмеженнями ображає

люблю_тортики• 27 июня в 16:25
Ответ дляМісячне Сяйво
Я прекрасно розумію ваш негатив) були вони рівно в тій же кількості що і зараз. Просто помалкували. І тримали це в таємниці. Зараз не тримають а хочуть точно так же як і ви жити в шлюбі і триматися за руку, як і ви зі своїм чоловіком. Тільки і всього
Ну, якщо в вас була б донька 12 років, яку ’розкручувала’ на інтим дівчина і ваша донька ( звичайна дитина, якій подобаються хлопці) на це повелася б, то говорили б ви по-іншому. Я вам пишу не негатив. Я вам пишу про те, що це зараз ’модно’ і на порядку денному у жівчат такого віку. І це наслідки цієї пропаганди. Ну живуть і живуть. Вже багато років до них всі нормально ставляться. Та навіщо ходити і кричати ’ ми нормальні’ якщо їх і так вважають нормальними.
Дівчина Бобула• 27 июня в 16:25
Ответ дляДівчина Гілмор
Де ви це прочитали?
Там, де ви це написали.
Саме так і виглядає дискримінація.
Ви її найтиповіша представниця.
Дівчина Гілмор• 27 июня в 16:25
Ответ дляСуцільна зрада
Можете, звичайно. Але навіщо для цього наводити такі дивні аргументи?
Мене здивували такі випадки, не знаю, чому вас не дивують випадки сексуального насилля в сім´ях. Для мене завжди це жахливі теми. Це жах, як і в гетеро так і в гей сім´ях. НАГОЛОШУЮ ЗАЗДАЛЕГІДЬ, щоб ви не писали, що я когось виправдовую.
Дівчина Гілмор• 27 июня в 16:25
Ответ дляДівчина Бобула
Там, де ви це написали.
Саме так і виглядає дискримінація.
Ви її найтиповіша представниця.
Де? Покажіть
Дівчина Гілмор• 27 июня в 16:27
Ответ дляДівчина Бобула
Це лише ваше сприйняття
ЗабежАЛОЧКА• 27 июня в 16:27
Ответ дляДівчина Бобула
Там, де ви це написали.
Саме так і виглядає дискримінація.
Ви її найтиповіша представниця.
в любом обществе есть дискриминация, так уж сложилось, я не возьму к себе на работу представителя радужной культуры. а вон девушку уволили за ее мнение о традиционных ценностях, ах это же другое, это не дискриминация
Дівчина Бобула• 27 июня в 16:28
Ответ дляДівчина Гілмор
Де? Покажіть
Ви написали, що серед геїв виявили випадки, тому їм , нікому, неможна всиновлювати, а на аргумент, що в гетеро парах такого завались, ви не пропонуєте заборонити всиновлення
Дівчина Гілмор• 27 июня в 16:29
Ответ дляДівчина Бобула
Ні, ні, покажіть текст де саме я це писала.

Бо я такого не писала взагалі

Дівчина Бобула• 27 июня в 16:30
Ответ дляДівчина Гілмор

Бо я такого не писала взагалі
Пізно, ви вже сімома шарами нісенітниць засипались, ще й без аноніма
Дівчина Гілмор• 27 июня в 16:31
Ответ дляДівчина Бобула
Так буде текст чи ні?
Місячне Сяйво• 27 июня в 16:33
Ответ длялюблю_тортики
Я не дуже розумію чим вони заважають? Вони у вас під вікном оруть? Так ні, там оруть гетеросексуальні чоловіки з пивом.
Чи де вони вам оруть?
«Розкручувала» на інтим 12-річну це стаття. Давайте відділяти кримінал. Якщо б мою 12-річну дитину любої статі хтось на інтим розкручував, мало би не здалося
Дівчина Гілмор• 27 июня в 16:35
Ответ дляДівчина Бобула
От я знайшла ці коментарі, і де тут я писала, що гетеро кращі?
Дівчина Бобула• 27 июня в 16:36
Ответ дляДівчина Гілмор
Пост номер три.
Дівчина Гілмор• 27 июня в 16:37
Ответ дляДівчина Бобула
Пост номер три.
Де там про гетеро?
ЗабежАЛОЧКА• 27 июня в 16:38
Ответ дляДівчина Бобула
Пост номер три.
так и гетеро и есть лучше, это норма. а отклонения нет
Дівчина Бобула• 27 июня в 16:42
Ответ дляДівчина Гілмор
Де там про гетеро?
Саме так.
Ви першочергово не вважаєте геїв рівноправною частиною суспільства, а вважаєте себе в праві щось їм дозволити чи заборонити
Дівчина Гілмор• 27 июня в 16:43
Ответ дляДівчина Бобула
Саме так.
Читайте мій коментар ще раз, і по якому слову ви зрозуміли, що геї не рівні?
ЗабежАЛОЧКА• 27 июня в 16:48
Ответ дляДівчина Гілмор
гееям вообще нужно запретить кого-то усыновлять, не могут люди с отклонениями воспитывать

Дівчина Гілмор• 27 июня в 16:50
Ответ дляДівчина Бобула
Саме так.
Я вважаю себе вправі висловити свою особисту думку і особисте ставлення. Про що й шлося в першому коментарі. Що, притягнути ваше надумане розділення, що хтось кращий, а хтось гірший не вийшло?😄
Переходимо до надуманих дозволів і заборон?😄
ЗабежАЛОЧКА• 27 июня в 16:53
Ответ дляДівчина Гілмор
в этом вся суть радужных, если вы не поняли) они свою волю всем навязывают под маской ’свободы’)
Дівчина Гілмор• 27 июня в 17:05
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вот именно
Дівчина Бобула• 27 июня в 17:15
Ответ дляДівчина Гілмор
Деякі особисті думки варто виражати максимально коректно, щоб не доводилось потім добу відбріхуватись.
До речі, пробіжіться по коментаторах, що вас підтримують. Це точно ваша компанія?
люблю_тортики• 27 июня в 17:26
Ответ дляМісячне Сяйво
Чи де вони вам оруть?
Що ви мелите? Кримінал кому приписувати? Стаття кому? 12ти річній? 12ти річна дівчина 12ти річну дівчину, я вище саме це і написала. Перечитайте. В кожному фільмі, серіалі і навіть в мультфільмах ’кричать’, на уроках толерантності ’кричать’. Ось, подивіться цей мультфільм, якщо ви супер фанат цієї теми. Нормально для 10+, як вважаєте?
Місячне Сяйво• 27 июня в 17:30
Ответ длялюблю_тортики
Якщо чесно, не бачу нічого страшного на цих знімках? Для мене страшно це насилля. Що ви бачите страшного на фото? І ні, «кричите» про це тільки ви, інші вважають за норму. В школі про це не «кричать» а призивають не бути дикарями як країна-терорист
люблю_тортики• 27 июня в 17:49
Ответ дляМісячне Сяйво
)) ясно. Ну коли буде стосуватися вашої дочки або сина, тоді і поговоримо ) наприклад, коли в вашого сина закохатися його однокласник. і розмутить його на інтим. А вашому сину буде цікаво, бо це ’щось нове’ ) це ж ок для вас, коли хлопець хлопцю смокче. Чому ні? ) в нього ж є вибір
Місячне Сяйво• 27 июня в 17:54
Ответ длялюблю_тортики
Я мабуть в іншому світі живу. Ні мене ні дітей ніхто ні на що не «розмутить» якщо ми гетеро. Ви знов таки почитайте як це формується. Взагалі не з мультиків.
А якщо б було інакше і він зізнався шо йому подобаються хлопці, то на мою до нього любов це би не вплинуло. Тільки так я бачу любов. На вашу б вплинуло? Щоб робили?😁 не спілкувалися б? І нагадаю лекції тут не допоможуть, це формується ще в утробі
Така бойова Я• 27 июня в 18:12
Ответ дляМісячне Сяйво
Как же вы правы. Но куда легче лезть к кому то в трусы
Глобальных проблем решить не могут, поэтому пытаются найти контроль в чем-то более уязвимом)
Місячне Сяйво• 27 июня в 18:15
Ответ дляТака бойова Я
Но пипл то хавает простите. Вон какие тут прямо таки скрепы и семейные ценности посыпались. Ничем от соседей не отличаются. Одна тут расстреливать даже предлагает неугодных 🙈 мрак
люблю_тортики• 27 июня в 18:49
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну то перечитайте моє повідомлення декілька повідомлень назад. Де я писала про ’спробувати’. Якщо в вашому оточенні цього не було, то це не означає, що не було зовсім. Я можу повторитися. Я бачила на свої очі цю ’дань моді’ від дівчат. Зараз вони вже давно, як народили по 2 дітей, але був період, коли це було модно та круто і вони як зомбі один за одним повторювали. Курити траву, тр...ся з дівчатами, випадкові зв´язки і т.д. Я як в 20 років цього не розуміла, так і зараз не розумію. І написала вам випадок з дівчиною 12 років. Це все не вигадані історії. І з моєю дитиною таке не трапиться, бо я їй пояснюю, що це ок, якщо людина дійсно такою народилася. А якщо вона думає та ’обирає’, як вчать на уроках толерантності, то це не ок. І можете кидати в мене тапками і називати упередженою, але, коли касається це моєї дитини, то я не буду розказувати про ’вибір’. Звичайно, якщо вона дійсно була б такої орієнтації це одне, а інше йти за стадом. Бо в випадку двох дванадцятирічних дівчат відповідь тієї, яку розвела подружка була як раз ’було цікаво, бо це щось нове’. Я не буду таке підтримувати. Я вам пишу про реальні випадки з цікавості, а ви мені про ’в утробі’. Таких людей, в яких в утробі не так і багато. А ви далі гнете свою лінію.