ИНЬэтовамниЯНЬ• 27 июня в 00:50
Как вы относитесь к парадам ЛГБТ -спільноти?
Не знала в какую категорию добавить. Мое мнение - человек сам выбирает с кем ему спать и строить отношения. Педофилы и другие изращенцы не в счёт. Но напуркуа это выносить в массы? Да спите с кем хотите, зачем проводить какие-то акции и кричать об этом?Я нормально отношусь как геям так и лесбиянкам, но вот этого всего не понимаю. Я гетеро, как и большинство людей. Нам тоже нужно устраивать парады и вещать о ущемлении прав? Зачем обществу навязывать стереотипы? Достали ей Богу. В каждом фильме обязательно должен быть один представитель негроидной рассы и лгбт сообщества. Иначе никак.
Дівчина Гілмор• 27 июня в 12:46
Ответ дляСуцільна зрада
Ви щось чули про логіку?
Ви хочете мене переконати в протилежному? Для чого? Я не можу мати власної думки про геїв?
Дівчина Гілмор• 27 июня в 12:46
Ответ дляДівчина Бобула
Тобто, різні у вас критерії, ви дозволяєте гетеро більше?
Де ви це прочитали?
люблю_тортики• 27 июня в 12:48
Ответ дляСуцільна зрада
Звісно, бути упередженою-це також ваше право
Ні, я не упереджена. Мені все одно хто з ким спить.. Але це стало занадто нав´язливо, що негативно впливає на дітей, чия психіка ще до цього не готова. Діти 11-12 років обговорюють, ’пробують’, думають до кого вони належать,дівчата, які люблять ’хлопчачий’ стиль одягу думають, що вори лесбиянки через це і т.д. Можливо в вас вже дорослі діти і вас це стосується, а моїй 12. І мене це нав´язування хвилює.
Дівчина Гілмор• 27 июня в 12:56
Ответ дляДівчина Бобула
’Я прочитала, що не тільки собаки, а й коти нападають на людей. Тепер я проти котів’ типу, логіка
А я не бачу логіки наводити приклад про гетеро, якщо тема про геїв, і я відповіла автору в її темі про геїв. Яка логіка мені писати про гетеро, типу я про це не знаю, чи хтось не знає? Типу, якщо я пишу, що мене вразили історії про насилля в сім´ях геїв, то я вибілюю насилля в сім´ях гетеро. Тільки дибілки з такою логікою так зрозуміли, піздєц товаріщі🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Маю декілька думок• 27 июня в 13:17
Ответ дляпостою_послушаю
А как женщины ходили в туалет?
Дома. Исключительно дома. Общественные туалеты были только мужские.
Борисфенка• 27 июня в 13:20
Ось новина з Німеччини, кому і навіщо це треба, хтозна. Огидно
’Первые гей-супруги в бундестаге - парламентарии из консервативного блока ХДС/ХСС. Зепп Мюллер, замглавы парламентской фракции ХДС и коллега от ХСС Вольфганг Штефингер заключили официальный брак. После свадьбы и венчания в середине июня пара опубликовала фотографии в соцсетях с подписью: ’Мы сказали ’да’ и с радостью ждем, что будет у нас впереди’.
В 2023 году Мюллер и Штефингер публично объявили о своих отношениях. Мужчины познакомились на работе. Первую гей-пару из бундестага, заключившую брак, публично поздравили в основном однопартийцы. В том числе и премьер-министр Баварии Маркус Зёдер, известный своими консервативными взглядами, написал в соцсетях свои поздравления молодоженам. Министр исследований, технологий и космоса ФРГ Доротея Бер пожелала парламентариям ’божьего благословения’.’
Промовиста фраза - ’привітали лише однопартійці’. Решта промовчали. Сподіваюся, що не буде гаплик ’Нас ущемляють тим, що не привітали з гей-шлюбом´.
Маразм крепчал.
Місячне Сяйво• 27 июня в 14:26
Ответ длялюблю_тортики
Ви може хоч би почитали звідки береться належність до полу та гомосексуальність. Ну це ж вже така неосвідченість.
Ось дивіться: я гетеро. Якщо мені кожного дня включати лесбі фільми і водити паради під вікном чоловіків менше любити не стану) Жінку цілувати теж не захочу))
Про не готову психіку туди ж. Сину 16 і ну ніяк на нього не впливають чоловіки які ідуть за ручки, якщо йому дівчина подобається
Місячне Сяйво• 27 июня в 14:28
Ответ дляБорисфенка
Маразм крепчал.
То есть им не нужно было жениться чтобы вы были довольны?))
Місячне Сяйво• 27 июня в 14:32
Ответ дляТака бойова Я
Войну остановите, а это все фигня, это личное дело каждого.
Как же вы правы. Но куда легче лезть к кому то в трусы
Борисфенка• 27 июня в 14:33
Ответ дляМісячне Сяйво
Хай женяться, закон навіть це дозволяє, але влаштовувати цирк з весіллям і розповідати, що познайомилися в парламенті - це дискредитація державної влади в очах нормальних громадян.
А ще я навмисне за ними послідкую, через пару років почнуть волати, що діточок їм всиновити не дають саме таких, як вони хочуть. Для них діти - це розвага з магазину іграшкових дітей, вибрати можна готових на власний смак і колір і вік. А що потім виросте з тих дітей, їм насрати.
Місячне Сяйво• 27 июня в 14:37
Ответ дляБорисфенка
Тобто якщо б чоловік і жінка так само сказали що одружилися то було б ок. Це був би не цирк? Це і є дискримінація
ну а з приводу діточок: чому це для них діти то розвага? Вони що не люди чи що?
Борисфенка• 27 июня в 14:39
Ответ дляМісячне Сяйво
Тому що діточки для них - підтвердження свої забаганок про ’справжню родину’. А те, що діти вимушено будуть рости в родині збоченців, всім наплювати. Права дітей на маму нікого не цікавлять.
люблю_тортики• 27 июня в 14:42
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну тоді ви жили в минулому столітті )
Бо я з сучасного. І 50% моїх університетських подруг ’пробували’, бо це було модно в той час. Особливо, коли ми жили пів року в сша у віці 20 років. Я, мабуть єдина, в кого не було випадкового сексу, хто не курив траву, не нюхав кокаїн і не тр...ся з дівчатами ) зараз всі вже мають сім´ї і дітей і тільки одна з них лесбіянка, але ’по приколу’ спробували. Але це в 20! років в них просто зірвало кришу від цієї ’свободи’. А дитина моєї знайомої у франції ’думає’ до кооо вона належить і сумнівається, бо їй подобається хлопчасий одяг. а ще її мама спіймала переписку відверту з іншою дівчиною. І що ви думаєте? Дитина повелась. Бо їй 12!!! 12! Бляха муха. Мама заборонила їм спілкуватись і ту дівчинці заблокувала. Причому дівчині завжди подобались і подобаються хлопці. Тому я проти нав´язування. Це моя думка і вона не зміниться. Ви наче доросла людина, думаю прекрасно розумієте як мозг дитини і підлітка може інтерпретувати інформацію. Якщо дитині 9 років на уроках толерантності розповідати ’ ти зможеш обрати, кого любити, то це вже не ок’. Бо інша орієнтація це не вибір він або такий, або ні.
Місячне Сяйво• 27 июня в 14:55
Ответ длялюблю_тортики
Ну тоді ви жили в минулому столітті )
І тут ми прийшли до найцікавішого) Я з минулого століття де пропаганди гомосексуальності не було (вона була під забороню), а люди такі були. А як же так? Як так виходить?
Місячне Сяйво• 27 июня в 14:59
Ответ дляБорисфенка
А чому це вони не справжня родина?
У нас до речі пів країни росте в однополих сім’ях матері та бабусі. Але Єто другоє
ЗабежАЛОЧКА• 27 июня в 16:01
Ответ дляМісячне Сяйво
А чому це вони не справжня родина?
да, это другое, мама и бабушка - это не дисфункциональная семья из двух пидоров
Місячне Сяйво• 27 июня в 16:02
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
«Пидоров» хватает как раз среди гетеролюдей. С вашей доброй душой тоже все ясно после таких обзывательств
ЗабежАЛОЧКА• 27 июня в 16:04
Ответ дляМісячне Сяйво
Удалено администрацией...
Місячне Сяйво• 27 июня в 16:05
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Удалено администрацией...
Вам бы добра в жизни больше. Вас видимо сильно обидели, вы держитесь
Суцільна зрада• 27 июня в 16:05
Ответ длялюблю_тортики
Ви саме упереджена. Начитали чи наслухались якоїсь фігні про те, що орієнтацію можливо навʼязати.
ЗабежАЛОЧКА• 27 июня в 16:05
Ответ дляМісячне Сяйво
Удалено администрацией...
Суцільна зрада• 27 июня в 16:06
Ответ дляДівчина Гілмор
Можете, звичайно. Але навіщо для цього наводити такі дивні аргументи?
Місячне Сяйво• 27 июня в 16:07
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Удалено администрацией...
Кто давал вам право кого-то расстреливать?? Это что за садистские наклонности?
ЗабежАЛОЧКА• 27 июня в 16:08
Ответ дляМісячне Сяйво
кто давал вам право лезть к людям со своими отклонениями и их пропагандой? сейчас просто нормальные люди делом заняты, поэтому беснуйтесь. скоро с тряпкой не побегаешь так
Місячне Сяйво• 27 июня в 16:09
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
И тогда «нормальные люди» начнут расстреливать?? Вы вообще в себе? О каких нормальных людях речь?
люблю_тортики• 27 июня в 16:10
Ответ дляСуцільна зрада
Орієнтацію ні, а експерименти можна
люблю_тортики• 27 июня в 16:12
Ответ дляМісячне Сяйво
Були, але не в такої кількості, як зараз ) вони просто знали свою орієнтацію, а не ’обирали’, як зараз нав´язують. Перечитайте ще раз текст, може зрозумієте )
ЗабежАЛОЧКА• 27 июня в 16:13
Ответ дляМісячне Сяйво
Удалено администрацией...
Місячне Сяйво• 27 июня в 16:16
Ответ длялюблю_тортики
Я прекрасно розумію ваш негатив) були вони рівно в тій же кількості що і зараз. Просто помалкували. І тримали це в таємниці. Зараз не тримають а хочуть точно так же як і ви жити в шлюбі і триматися за руку, як і ви зі своїм чоловіком. Тільки і всього