Мудробаба• 1 час назад
Как отмыть плитку в ванной от белого налёта, если уже и уксус пробовала
и губкой тёрла, а налет всё равно остается
Престидижитатор• 1 час назад
Розвести у воді лимонну кислоту полити плитку і залишити на хвилин 15, потім все легко відмивається
Коли мовчу- приємна жінка• 1 час назад
Крім уксусу та губки ви пробували спеціальні якісь засоби від вапняного наліту?
Все знаю від і до• 1 час назад
Не мудріть з тими народними засобами типу оцет і лимонна кислота.
Купіть засіб від вапняного нальоту нормального недешевого виробника і буде Вам щастя. Прочитайте інструкцію і робіть, як книжка пише
Воленс-неволенс• 1 час назад
Frosch виноградный у меня отлично отмывает белый налет с темно-коричневой плитки