Королева спама• 1 час назад
Купила сироватку з ніацинамідом, а обличчя стало червоніти після нанесення
хоча має заспокоювати. У когось було таке, чи це знак прибрати засіб?
Семенівни сусідка• 1 час назад
Можливо вам не підходить ніацинамід. А який відсоток? Донька користується Кос де Баха 10 ніацинамідом, то не червоніє обличчя
БезникаяЯ• 36 минут назад
Это частая проблема. Может быть просто непереносимость. Либо слишком большая концентрация
Спасу мир• 31 минуту назад
який відсоток? він же може бути різним: від 2 до 25.
які ще є додатки? по собі я знаю, що мені не підходить саліцилова кислота і всі засоби, де вона хоч трошки є.
ну і можливо Вам просто не підходить ніацинамід.