Королева спама• 1 час назад

Купила сироватку з ніацинамідом, а обличчя стало червоніти після нанесення

хоча має заспокоювати. У когось було таке, чи це знак прибрати засіб?
Даха-сваха• 1 час назад
Прочитала сироварку!

Розбещена цяточка• 1 час назад
С Айхерб?
Кидстаффовка• 1 час назад
У меня не краснеет
Семенівни сусідка• 1 час назад
Можливо вам не підходить ніацинамід. А який відсоток? Донька користується Кос де Баха 10 ніацинамідом, то не червоніє обличчя
ЯНаПэПэ• 1 час назад
Он не успокаивает,а очищает и осветляет,ещё обсыпать может
ВундерКІНГ• 59 минут назад
Наверно какая-то недорогая?
БезникаяЯ• 36 минут назад
Это частая проблема. Может быть просто непереносимость. Либо слишком большая концентрация
Спасу мир• 31 минуту назад
який відсоток? він же може бути різним: від 2 до 25.
які ще є додатки? по собі я знаю, що мені не підходить саліцилова кислота і всі засоби, де вона хоч трошки є.
ну і можливо Вам просто не підходить ніацинамід.
Copy-Paste• 3 минуты назад
У меня начало жечь лицо сильная краснота