Сонечко• 04 июня в 13:32
С этим законом про нотификацию, цена на духи до небес поднимется. Где заказывать
Кто то заграницей, выгодно покупает ароматы? Это получается, только такой будет вариант приобрести любимый флакон?
Кусман Сиру• 04 июня в 13:32
Да, всегда беру в Duty free уже лет 15. Пару флаконов только с киевского цума
Глаголиця• 04 июня в 13:34
Ответ дляКусман Сиру
В дьюти всегда дороже чем везде
ВсеПроВсехЗнаю• 04 июня в 13:37
Даже страшно представить
Интересно, с какой целью притащили этот закон?
Я и раньше покупала онлайн в США, то сейчас других вариантов и не останется
from Ukraine• 04 июня в 13:41
Не вигідно буде закордоном купувати, тому що й поріг для мита 50 євро
Та не реву я• 04 июня в 13:44
Ответ дляfrom Ukraine
Та не реву я• 04 июня в 13:45
Ответ дляfrom Ukraine
Наче ж вже прийняли 50
нічого не прийняли і в новому законопроекті взагалі з нуля було оподаткування
from Ukraine• 04 июня в 13:46
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Даже страшно представить
Типу на косметичний засіб має бути нотифікація, що ця косметика відповідає косметичним стандартам і є безпечною для використання. Також на ній має бути контакт відповідальної особи, до якої можна звернутися у випадку певної проблеми чи скарги. Ця нотифікація не просто вигадка, а вимога євроінтеграції для забезпечення безпечності продукції та контролю за цим. Так кінцевий користувач може бути впевний, що придбав товар, що легально ввезений на територію України, є оригінальним та безпечним для використання. Я так розумію більше це не скільки європейська практика, хоча вона також, а боротьба з сірим імпортом.
Шкода малий бізнес, який й так ледь стягує.
Диверсификация• 04 июня в 13:49
Если за границей покупать не как турист, а с клиентскими картами и скидками, выходит не дорого
from Ukraine• 04 июня в 13:51
Ще за останні роки скільки відкрилося магазинів з розпивом. Їм мабуть взагалі торба.
from Ukraine• 04 июня в 13:54
Ответ дляТа не реву я
Не сумніваюсь, що вони таки знизять. Знову ж таки посилаючись на Європу.
Сонечко
• 04 июня в 14:02
Ответ дляfrom Ukraine
Так а что, вообще доступа обычным людям до ароматов не будет?
Глаголиця• 04 июня в 14:07
Ответ дляСонечко
Как раньше,когда кто-то ехал заграницу,сразу максимально закупал все
Сонечко
• 04 июня в 14:10
Ответ дляГлаголиця
А если я заграницу не езжу
Глаголиця• 04 июня в 14:11
Ответ дляСонечко
А если я заграницу не езжу
Покупаете серое у тех кто ездит
Или думаете что торговля не сориентируется?
from Ukraine• 04 июня в 14:11
Ответ дляСонечко
Та буде. Замовлення із іноземних сайтів же не заборонено. Ви так бідкаєтеся, ніби партіями ті аромати закуповуєте. От з косметикою справа складніша, тому що й обновляти треба частіше і т.і. Але також можна замовити на іноземних сайтах.
Сонечко
• 04 июня в 14:12
Ответ дляГлаголиця
Покупаете серое у тех кто ездит
Посмотрим..
Сонечко
• 04 июня в 14:17
Ответ дляfrom Ukraine
Так а доставка пишут будет заоблачная
from Ukraine• 04 июня в 14:19
Ответ дляСонечко
Так а доставка пишут будет заоблачная
Якщо понад 150 (поки) євро, то заплатите мито на різниці. Порахуєте де вам буде дешевше придбати. А сама доставка в кожному магазині різна.
from Ukraine• 04 июня в 14:54
Ответ дляСонечко
Так а доставка пишут будет заоблачная
І я так розумію, що офіційних дистрибʼюторів це не стосується. Може помиляюсь. Побачимо