Реверанс• 30 июня в 11:26

Народ України уже став повномасштабним ворогом тцикунів

Учергове насмерть закатований в катівнях ТЦК батько 6 дітей.
Esmeraldes• 30 июня в 13:37
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...

виктория7аас• 30 июня в 13:37
Ответ дляKrupinkaSs
Як за шо ,знести пам´ятник Булгакову,ще кучу інших пам´ятників.А ще назвати вулиці на честь Бандери,превентивний удар по полякам 😂
Ще прайди ЛГбт,це вам не аби шо.
Это вы привели следствия Майдана а не причины
автор Реверанс • 30 июня в 13:37
Ответ дляМаска-0b9f
Так это ж европэйськи цинности на территории Украины. Что не так?
Там теж мисливці на людей полюють?
Чи Вам про страшну Європу москалі розповіли?
МаргариткаW• 30 июня в 13:39
Ответ дляelenze66
При янику фактично керувала нами раша, для того його і поставив пуйло президентом. Не було б яника, не було б зараз війни. Як це, Україна вийшла з під влади москви ? Неподобство. Треба їх повернути під свою владу. Тому й війна. Це ким треба бути, щоб сумувати за проросійським презом.
Удалено администрацией...
Reluxe• 30 июня в 13:39
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Тарас Качка
Сергій Марченко
Тимофій Милованов ( бувший)
Малюська
Гончарук - єто вообще песня, бівший
Чим вони пов´язані, фондом ’Відродження’?
Маска-0b9f• 30 июня в 13:39
Ответ дляelenze66
То война идёт за то,чтобы быть под властью Британии?
Esmeraldes• 30 июня в 13:40
Ответ дляМаргариткаW
пока был Янык войны в принципе не предвиделось.

это люби друзи, используя таких полезных идиотов как вы, привели своих пешек к власти. зелёнй поц вон за инструкциями регулярно в лондоны катается.
прокси-война, Украина и украинцы - расходник.

Прокси-война (от англ. proxy — «представитель» или «посредник») — это вооруженный конфликт между двумя или более державами, которые не вступают в открытое прямое противостояние друг с другом. Вместо этого они преследуют свои геополитические цели, тайно или открыто финансируя, вооружая и обучая третьи стороны (другие государства, повстанческие группировки или террористические организации) для ведения боевых действий.
Удалено администрацией...
виктория7аас• 30 июня в 13:40
Ответ дляМаргариткаW
за кружевные трусики...
Кружевные трусики это элемент подтверждающий что на Майдане стояли не за за а за против
Reluxe• 30 июня в 13:40
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Розкажіть як допомогли ваші кацапи.

Reluxe• 30 июня в 13:42
Ответ дляEsmeraldes
Удалено администрацией...
Народ нормально зажив при Ющенку, а при Янику доїдав запаси.
Маска-0b9f• 30 июня в 13:42
Ответ дляРеверанс
Там теж мисливці на людей полюють?
Почему маскали?История Украины рассказала.Господа европейцы всегда предавали Украину и тихо отползали,когда здесь начинались дичь и террор.
elenze66• 30 июня в 13:42
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Esmeraldes• 30 июня в 13:42
Ответ дляKrupinkaSs
Так лідери майдану того часу залишились же.Де той похмурий пан пастор?А строітєль стіни,куля в лоб?
Удалено администрацией...
KrupinkaSs• 30 июня в 13:42
Ответ дляelenze66
А зараз ми самі по собі,вільні та незалежні?
Хто зараз керує?Чогось европка та сша так добре закриває очі на порушення у нас прав людини,на порушення деиократії та все інше беззаконня ,що у нас відбувається.
Вам так краще без проросійського президента?
автор Реверанс • 30 июня в 13:43
Ответ дляМаска-0b9f
То британці собі Донбас з Кримом забрали?
Esmeraldes• 30 июня в 13:43
Ответ дляМаргариткаW
а шо? вон сколько войовничих амазонок, слабо? можно взять с собой мужчин пенсионеров и молодь и вперёд!
Удалено администрацией...
KrupinkaSs• 30 июня в 13:43
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
І еврейці
Reluxe• 30 июня в 13:43
Ответ дляKrupinkaSs
Мені краще при проукраїнському президенті.
автор Реверанс • 30 июня в 13:44
Ответ дляEsmeraldes
Удалено администрацией...

Маска-0b9f• 30 июня в 13:44
Ответ дляReluxe
Розкажіть як допомогли ваші кацапи.
Богдану Хмельницькому помогли в своё время. Единственные за всё историю Украины,кто помог делом.
автор Реверанс • 30 июня в 13:45
Ответ дляEsmeraldes
Удалено администрацией...
Вас читаючи, це ну дуже помітно.
Esmeraldes• 30 июня в 13:45
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
KrupinkaSs• 30 июня в 13:45
Ответ дляReluxe
Ну то їсте,не обояпайтесь.Чого тоді скиглити, якщо все добре у вас.
автор Реверанс • 30 июня в 13:46
Ответ дляМаска-0b9f
Це коли московський посол Хмальницького отруїв?
Чи ще була допомога від московії?
Маска-0b9f• 30 июня в 13:46
Ответ дляReluxe
Всем,кто при кормушке пристроился,краще.
elenze66• 30 июня в 13:47
Ответ дляKrupinkaSs
А що ви до яника вчепилися ? Тому що рідний, москальській ? При Пороху теж не було так, як зараз, і повномасштабної не було. Захотіли молодого, зеленого *аби не Порох*. Зараз такі всі білі і пухнасті, виявляється за нього ніхто не голосував. Бігали всі, як ненормальні з написами на футболках ЗЕ, на машини клеїли. Нерозумні люди.
Reluxe• 30 июня в 13:47
Ответ дляМаска-0b9f
Переяславська рада 1654 року та наступні Березневі статті радикально змінили історію України, заклавши основу для тривалого підпорядкування Москві.
Головні мінуси для України:
Втрата незалежності: Гетьманщина поступово перетворилася з суверенної держави на автономну провінцію, а згодом — повністю втратила автономію.
Обмеження дипломатії: Хмельницькому заборонили вести самостійні переговори з Польщею та Османською імперією без згоди царя.
Військовий контроль: У найбільших українських містах (Київ, Чернігів, Переяслав) розмістилися московські військові гарнізони та воєводи.
Поділ України: Наслідком союзу стало втягування у тривалу війну, яка закінчилася Андрусівським перемир´ям (1667) та розколом України по Дніпру на Правобережну та Лівобережну.
Початок періоду Руїни: Суперечності навколо союзу з Москвою розкололи козацьку старшину, що спровокувало криваву громадянську війну.
Поглинання української церкви: У 1686 році Київська митрополія була підпорядкована Московському патріархату, втративши самостійність.
Економічний тиск: Москва почала контролювати збір податків в Україні та перенаправляти кошти до царської казни.
Маска-0b9f• 30 июня в 13:48
Ответ дляРеверанс
Чи ще була допомога від московії?
Удалено администрацией...
Reluxe• 30 июня в 13:49
Ответ дляKrupinkaSs
Хто сказав що добре, якщо наразі в Україні такого президента немає.
Esmeraldes• 30 июня в 13:49
Ответ дляelenze66
Удалено администрацией...