Без QR коду• 01 июля в 10:35

Сніданок на схудненні 63

Добрий ранок, смачного!
Без образів• 01 июля в 11:16
Ответ дляБез QR коду
Моє було на заміннику
Скільки ж та якого морозива ви зʼїли, що воно було заміною прийому їжі?
Ось на приклад морозиво. Третина цієї банки буде десь 200 кал
https://silpo.ua/product/morozyvo-la-gelateria-ita...

А ось це взагалі 110 кал/100 гр
https://silpo.ua/product/morozyvo-lagelateria-ital...

Я собі після вечері 1-2 кульки такого морозива кладу і це ніяким чином не виключає нормальну вечерю і не заважає худнути

Файна дівка• 01 июля в 11:17
Ответ дляХомо_сапиенс
Ой, це все довго пояснювати, лактоза це теж цукор як і сахароза і фруктоза.
Одним словом, головне що ви тримаєтесь і худнете, якщо у вас нормальний режим вам від класного якісного тістечка 2 рази в тиждень абсолютно нічого не буде це грубо кажучи та сама черешня .
Та сама черешня... Люди, невже ви зовсім в школі не вчились, і інтернет у вас тільки для того, щоб писати люту дичину на порадниці?
автор Без QR коду • 01 июля в 11:41
Ответ дляАмелі на мілені
Да,да ,да.
Боюсь ,что было бы ведро ,то умяла бы
Я никогда ею не наедалась сколько бы не съела 🫠
Вот к клубнике вообще равнодушна
В мене було відро 12 кг, за два дні в одне лице з´їла )))
Амелі на мілені• 01 июля в 11:43
Ответ дляБез QR коду
Ого , могёте 💪
автор Без QR коду • 01 июля в 11:43
Ответ дляБез образів

А ось це взагалі 110 кал/100 гр

Ви мене сплутати з кимось. Я з´їла одну пачку, це було давно, ще в травні, там 100 г здається.
автор Без QR коду • 01 июля в 11:45
Ответ дляАмелі на мілені
Ого , могёте 💪
Могла 18 років тому, зараз не знаю, чи змогла б )))
IQ 80• 01 июля в 11:47
То овсянка з какао? Розкажіть що то таке )
автор Без QR коду • 01 июля в 11:48
Ответ дляБез образів

А ось це взагалі 110 кал/100 гр

Таке їла
IQ 80• 01 июля в 11:48
Ответ дляБез QR коду
Таке їла
А де таке продається? Я не бачила наче

автор Без QR коду • 01 июля в 11:50
Ответ дляIQ 80
Так, вівсянка в банці- вівсянка, чіа, йогурт, какао, мед/замінник, ще можна ягоди/фрукти, які любите. Краще звечора на ранок зробити, і в холодильник, тоді краще вівсянка розбухне. Я робила вранці, десь 1,5 стояла.
IQ 80• 01 июля в 11:51
Ответ дляБез QR коду
Постійно планую зробити таке і ніколи ще не зробила )
автор Без QR коду • 01 июля в 11:52
Ответ дляIQ 80
А де таке продається? Я не бачила наче
В Сільпо брала, не в одному бачила. Зараз на нього онлайн акція. Є ще шоколадне, там калорійність 182, чи 162.
IQ 80• 01 июля в 11:53
Ответ дляБез QR коду
Дороге ( треба буде акцію ловити
автор Без QR коду • 01 июля в 11:55
Ответ дляIQ 80
Я вже 10 років таке роблю собі, взимку і морожені ягоди додаю, банан можна, я не люблю їх просто. Я вівсянку лише в такому вигляді можу їсти.
автор Без QR коду • 01 июля в 11:55
Ответ дляIQ 80
Дороге ( треба буде акцію ловити
Там зараз акція хороша при онлайн замовленні
IQ 80• 01 июля в 11:55
Ответ дляБез QR коду
А я варю, потім масло/оливкова олія і меду трохи. Але хочу й твк спробувати )
IQ 80• 01 июля в 11:56
Ответ дляБез QR коду
Я ніколи онлайнне замовляла, бо не так багато чого купую в Сільпо. Просто морозиво можна онлайн замовити і прийти забрати?
автор Без QR коду • 01 июля в 11:57
Ответ дляIQ 80
О ні, я таку не можу їсти, мені неприємно, а діти і чоловік обожнюють.
автор Без QR коду • 01 июля в 12:00
Ответ дляIQ 80
Ой, я не знаю з приводу самовивозу, зателефонуйте їм, дізнайтеся, вони дуже клієнтоорієнтовані, в мене Сільпо основний магазин, тому зручно замовляти і самій їздити купувати

Злюка-закусюка• 01 июля в 12:33
Ответ дляКокосиха
Можете, но не хотите.
А чего 10 синих тёток? Действительно же может, но не хочет? Каждый делает свой выбор
Кокосиха• 01 июля в 12:43
Ответ дляЗлюка-закусюка
Наверное насильно кормят
Неправдиша• 01 июля в 13:36
Вітаю , автор я в +++ іду (((( це капець , руки опускаються
Всіх підсаджую• 01 июля в 13:39
Всім добра ❤️

День 180.Завтрак:
- 🐟 98-147; 🥬 маринов. 104-41,6; салат (🐔🍍🥚🌽🥒) 196-213,6
Вес: 398 гр. Калорийность: 402,2

Вчерашние обед и ужин.
Обед:
- куриный суп с гречкой 466-186,4;
Ужин:
- 🍓 100-45; ежевика 46-27,6; личи 38-25,08; 🍒 62-37,2; 🍊 44-17,6; 🍍 52-28,6; творог 82-65,6; йогурт 42-37,8
Вес: 466 гр. Калорийность: 284,5
Этожзвяздаяегообожаю• 01 июля в 13:42
Ответ дляВсіх підсаджую
Всім добра ❤️

День 180.Завтрак:
Вес: 398 гр. Калорийность: 402,2

Вчерашние обед и ужин.
Обед:
- куриный суп с гречкой 466-186,4;
Ужин:
Вес: 466 гр. Калорийность: 284,5
Що то за жолуді такі?
Всіх підсаджую• 01 июля в 13:43
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Що то за жолуді такі?
Личи
Швидкоруч• 01 июля в 15:05
Ответ дляМальчижка
Здорово! Вы молодец. Я сорвалась опять, не могу без мороженого в жару.
в процессе ЗДОРОВОГО похудения никто не запрещает мороженое
Швидкоруч• 01 июля в 15:09
Ответ дляХомо_сапиенс
что за бред я сейчас прочитала? если уж не отличаете полезные углеводы от вредных, то нафига писать ерунду? посчитайте хотя бы сколько надо съесть черешни чтобы по ккал сравнять с двумя ’класними тістечками’. Это как рассказывать что полкило черешни и ложка сахара - это для похудения одно и то же, ппц
Швидкоруч• 01 июля в 15:10
Ответ дляГарнюнька
Сравнивать черешню с мороженым или пирожным, просто отдельный шедевр глупости.
вот да - я прям прозрела
автор Без QR коду • 01 июля в 18:46
Обід
автор Без QR коду • 01 июля в 22:16
Вечеря