Лорка-хлорка• 01 июля в 16:59
Долари, євро, гривня, нерухомість - ?
В чому гроші тримаєте Ви?) так і хочеться написати що в спогадах, але все ж. Тут один чувак розказує у фб, що не можна гроші тримати вдома у готівці, а в об´єктах, бо гроші знецінюються. І тепер просто відкладати їх нераціонально, потрібно кудись вкладати. Але мені здається, що такий варіант ще більш сумнівний
Кукарикуууууу• 01 июля в 17:59
Ответ дляАнти-анонім
Ничего они не потеряли
Если у вас не фантики-гривны, конечно
Вы на приколе? В европе цены растут на все, в сша
Про Украину, где цены растут быстрее курса доллара - думаю не стоит упоминать?
волосатое стекло• 01 июля в 18:12
Ответ дляНа границе
С чего вы взяли,что это форум домохозяек?
Бізнес аналітиків та інвесторів
Вони охоче обговорюють зради , мінєти та відключення світла
волосатое стекло• 01 июля в 18:14
Ответ дляГолодаю
Що саме характеризує? Тобто для українського пенсіонера 1 тисяча не гроші?
В києв бузина - дядько
До чого тут пенсіонер ?
Якщо питання про інвестиції
До чого тут пенсіонер ?
Якщо питання про інвестиції
На границе• 01 июля в 18:25
Ответ дляволосатое стекло
Бізнес аналітиків та інвесторів
Как одно мешает другому?
волосатое стекло• 01 июля в 18:26
Ответ дляНа границе
Как одно мешает другому?
Дійсно багатим людям є чим зайнятися замість вживання часу на порадниці
Про круг спілкування промовчу - до чого їм читати цей брєд брєдовий - типу К виживаєте без кондиціонера або яке недороге авто купити
На границе• 01 июля в 18:27
Ответ дляволосатое стекло
Утешайте себя
Квітка папороті• 01 июля в 18:35
Ответ дляЛорка-хлорка
Так, але тількт на етапі котловану
Ну от нащо цей різдьож?
Полтавська галушка• 01 июля в 19:52
Ответ дляСтефанія
Автор, в ЕС цены на жилье конские, как и коммуналка за содержание. Даже в захудалой Болгарии и то знакомые будут продавать и уезжать, ценник вырос на все просто дико, на продукты, коммуналку и всё остальное, работы нет. Но там хоть муж на удаленке. Хотят в Албанию или Турцию, многие туда едут, но там будет так же как в Болгарии, когда народу навалит.
В Украине опасно
Поэтому недвига как-то вообще не рулит сейчас
В Украине опасно
так в турции уже с начала войны наших было много
а русских там было много всегда
Полтавська галушка• 01 июля в 19:51
Ответ дляЛорка-хлорка
Так, це справді так. Люблю за цим слідкувати, але після нього натрапила на мадам, яка казала, що ціни штучно завищені і рухнуть, але думаю, що її думка хибна з огляду лишень на ціни на будматеріали і роботу майстрів
цены на недвижимость держатся за счет сертификатов на жилье
посмотрите объявления- в каждом написано, что доступна оплата по сертификатам
Капітанша• 01 июля в 20:48
Акции компаний, которые связаны с производством микрочипов. Всё выросло в 2-3 раза за последние 12 месяцев, и думаю еще вырастет
Лорка-хлорка
• 01 июля в 20:48
Ответ дляКвітка папороті
Ну от нащо цей різдьож?
Абсолютна правда. Хорошу новобудову в Ужгороді за ці гроші купите тільки на етапі будівництва. Інші міста мені не актуальні
Квітка папороті• 02 июля в 14:30
Ответ дляЛорка-хлорка
То так зразу і пишіть :Ужгород!
А то заявляє про космічні ціни
Нащо брехати?
А то заявляє про космічні ціни
Нащо брехати?
Лорка-хлорка
• 02 июля в 14:45
Ответ дляКвітка папороті
То так зразу і пишіть :Ужгород!
А то заявляє про космічні ціни
Нащо брехати?
А то заявляє про космічні ціни
Нащо брехати?
Господи, та про що брехати? не розумію